İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Merhabalar bugün güne dağıtarak gidip gelip ev poğaçası yedim. Toplam 5 tane olmuş akşam yemeği yemesem mi acaba ? Yoksa şöyle azıcık kahvaltı tarzı bir şey mi yesem ?

Akşam yemeği olarak karnabahar kısırı yedim inanılmaz lezzetliymiş ilk kez yaptım daha önce deneseymişim keşke ve kalorisi çook düşük. Gün içerisinde yediğim poğaçalarla bile birlikte toplam 1200 kalori oldu. Hiç fena değil.

Akşam yemeği olarak karnabahar kısırı yedim inanılmaz lezzetliymiş ilk kez yaptım daha önce deneseymişim keşke ve kalorisi çook düşük. Gün içerisinde yediğim poğaçalarla bile birlikte toplam 1200 kalori oldu. Hiç fena değil.
Güzel toparlamisin 🤗

Merhaba kızlar 🤗

Sabah kahvaltim 🤗 peynilirli avakadolu salata
IMG_20201126_140548_445.jpg

Aksam kapanış ıspanaklı çiğ börek 🙈
IMG_20201126_210338.jpg

Merhaba
Sabah yulaf lapası minik muz 2 3ceviz
Öğlen mercimek çorba
Akşam mercimek çorba salata 1 dilim ekmek
Yarım nar
10bin adım attım bugün

Afiyet olsun nasıl.oldun canım Minnoş nasıl ogrendinmi 🙈
Yok canım kız gibi dedi ama kesin değil dedi.20 gün sonra ayrıntılı ultrasonum var inşallah o zaman öğreniriz 😂 burada ultrason görüntüsü vermek istemiyorlar o yüzden şekli şemali nasıl onu da bilmiyorum.Dün çok yemiştim arkadaşlar vardı.O yüzden bugün biraz daha hafif geçirmek istedim zaten iki gündür midem yanıyor çok kötü bir şekilde.Bu hafta biraz daha hafif beslenmeye çalışacağım

Yok canım kız gibi dedi ama kesin değil dedi.20 gün sonra ayrıntılı ultrasonum var inşallah o zaman öğreniriz 😂 burada ultrason görüntüsü vermek istemiyorlar o yüzden şekli şemali nasıl onu da bilmiyorum.Dün çok yemiştim arkadaşlar vardı.O yüzden bugün biraz daha hafif geçirmek istedim zaten iki gündür midem yanıyor çok kötü bir şekilde.Bu hafta biraz daha hafif beslenmeye çalışacağım
Kıza benzetti ise kizdir ben hep senin için kız hissettim 🙈💓💞 arada bi pembe kalp bıraktım ☺️

İyi akşamlar bugün tek öğüne geçiş yaptım. Bundan sonra böyle devam edeceğim inşallah.
Gün içerisinde kahve içtim. Akşam ise ;
4 dilim çavdar ekmeği,50 gr.beyaz peynir,4-5 kiraz domates,5 zeytin ve çay

İyi akşamlar 🤗
Sabah ve öğlen yediklerim aşağıda.
Akşam da bir kase etli kuru fasulye 2 kaşık yoğurt
Gün içinde bir minik çikolata ve biraz kestane yedim.
10 bin adım attım.

Eklentiler

• 20201127_082648.jpg
    20201127_082648.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 11
  • 20201127_130804.jpg
    20201127_130804.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 13
Merhabalar 🤗 bugünkü menüm;
Gün içerisinde kahve içtim
Akşam: 3 dilim tam buğday ekmeği,50 gr beyaz peynir, 5 adet zeytin, 5 kiraz domates, 1 salatalık, çay, 1 portakal
sanırım bana en uygun if şekli tek öğün olan oldu midem çok rahat etti.

Merhaba kızlar 🤗
Kahvaltim
IMG_20201128_125621_518.jpg

Ara öğünde tarçınlı kahve iki kare Bitter

Aksam 6-7 kaşık etli kuru fasulye kapanış 🤗

İyi akşamlar bugünkü menüm;
Gün içerisinde kahve içtim
Akşam: Karnabahar pizza 3 dilim,1 portakal

Merhaba 🤗
Sabah kahvaltim
IMG_20201129_124929.jpg

Aksam çift ekmekli döner ikiz kızlarla beraber yedim 🙈 yarımdan biraz az yedim ☺️ 3 kişi yemiş olduk 😅

Merhaba 🤗
Sabah kahvaltim
Eki Görüntüle 2730201

Aksam çift ekmekli döner ikiz kızlarla beraber yedim 🙈 yarımdan biraz az yedim ☺️ 3 kişi yemiş olduk 😅
Afiyet olsun.Ben sabah normal kahvaltı yaptım.Türk kahvesi ve iki kare çikolata yedim kahvenin yanında.Akşam kumpir ayran.Meyve olarakta gün içinde muz mandalina kivi iki tane ceviz.

Afiyet olsun.Ben sabah normal kahvaltı yaptım.Türk kahvesi ve iki kare çikolata yedim kahvenin yanında.Akşam kumpir ayran.Meyve olarakta gün içinde muz mandalina kivi iki tane ceviz.
Teşekkür ederim canım 😍 sanada afiyet olsun 🤗

💙💙💙

ÖDEM SUYU

🟡yarim demet maydanoz
🟡2 limon
🟡3 parca fındık büyüklüğünde taze zencefil
🟡3 poşet yeşil çay

1.5 litre suya maydonoz, limon ve zencefili kat
Kaynayınca 7 dk tut
Kapat altını
Içine yeşil çayları at
30 dk demlensin