İçinden çıkamadığım hayatımı anlattım bana destek olun hanımlar

@EternaaLLove ByNkoaLa ByNkoaLa @Brunello Cicinelli Diktorya Secret Diktorya Secret @Pembeemzik ilk konuma önden alayım sizleri kızlar çok uzun malûm ön ayak olunnn :/
Ahhh beee kuzumm neler yasamissin öyle çok uzuldumm vallahi yaa gözlem doldu yeminle.
Bence nişan atan ablana haksızlık yapmış büyük ablan elbette gidilir gelinir kimse annrni yalniz bırakmaz , ama herkes illa birgün evlenecek vr baban o zaman mecbur ilgilenecek
Allah kolaylık versin canmm ya :KK43:

Evet ondan korkuyor farkındayım. Ama nişan atan ablama ben hiç haksızlık etmedimki bu yüzden çalışmıyorum aöften üniversite okuyorum. Evliliğide çok sevdiğim için istiyorum yoksa ondanda feragat ederim ama bu kadar güçlü değilim. İş bölümü yapılır elbette üstelerine yıkmak gibi bir şey söz konusu olamaz.
yok senin için demedim korkan ablan için dedim ...sen zaten fedakarlık yapmışsın üni konusunda...

Yapılması gereken sırayla bir şekilde bakılması. .. Umarım annen iyileşir baban da akillanir.

Ahhh beee kuzumm neler yasamissin öyle çok uzuldumm vallahi yaa gözlem doldu yeminle.
Bence nişan atan ablana haksızlık yapmış büyük ablan elbette gidilir gelinir kimse annrni yalniz bırakmaz , ama herkes illa birgün evlenecek vr baban o zaman mecbur ilgilenecek
Allah kolaylık versin canmm ya :KK43:
Yaptı tabi gülom ama sorsan çok düşünüyor bizi. Annemizi yalnız bırakacak böyle hesaplar peşine düşecek insanlar değiliz ki biz zaten çokk üzdü bu yüzden. Çok sağol güzel hatunum❤

yok senin için demedim korkan ablan için dedim ...sen zaten fedakarlık yapmışsın üni konusunda...

Yapılması gereken sırayla bir şekilde bakılması. .. Umarım annen iyileşir baban da akillanir.
Anladım evet maleseff. Babamın akıllanacağı yok annem içinde doktorlar iyileşmez artik ama bilmesin ki umudu olsun dedi ve bir daha geçirirse Allah korusun atlatamaz dedi ay içim daraldı. Çok teşekkür ederim yorumunuz için ❤

Rabbim kolaylık versin annene sifa versin
Fizik tedavi gördümü
Yatalak sekilde mi annen yoksa azda olsa iş görebiliyormu
Hayatınızı yasamanız gerekiyor ablanızında sizinde
Anneniz yatalaksa gerekirse tüm kardesler bi para koyup bakıcı tutun gerekirse her ay biriniz yanında kalarak bakın ama kendi hayatınızda olsun

22 yaşındasın daha nişan vs işleri için çok erken. okulunu bitir, bi işe gir. ondan sonra bakarsınız duruma.

ayrıca evinde hastası olan çok ev var ama siz sürekli cenaze modunda yaşamışsınız sanki. tamam anneniz felçli olabilir ama kadın sağ, konuşuyor vs. yani ölü değil ki bi canlı var evinizde neden herşey bitti moduna girdiniz ki? babanızın da huyu öyleymiş takmayın. o bir bağırıyosa siz iki bağırın bastırın adamı ne olacak?

benim teyzemin eşi de erken vefat etti. sonra teyzem yatalak kaldı. iki oğlu bi kızı evlendi, diğer kızı hep annesine baktı. 40 yaşını geçiyodu annesi vefat edince diğer kardeşler korktular bu başımıza kalır diye de apar topar yaşlı bi adamla evlendirdiler. durum buna çok benziyor yani ben anlamıyorum bir kişiy eyüklenilmesini. sizden çok ablanıza üzüldüm.

Rabbim kolaylık versin annene sifa versin
Fizik tedavi gördümü
Yatalak sekilde mi annen yoksa azda olsa iş görebiliyormu
Hayatınızı yasamanız gerekiyor ablanızında sizinde
Anneniz yatalaksa gerekirse tüm kardesler bi para koyup bakıcı tutun gerekirse her ay biriniz yanında kalarak bakın ama kendi hayatınızda olsun
Evet çok gitti fizik tedaviye ama doktor bundan daha iyiye gitmeyeceğini söyledi şu an gitmiyor. Başlarda yatalaktı ama şimdi yardımımızlada olsa az çok yürüyor. Çok teşekkür ederim

benim teyzemin eşi de erken vefat etti. sonra teyzem yatalak kaldı. iki oğlu bi kızı evlendi, diğer kızı hep annesine baktı. 40 yaşını geçiyodu annesi vefat edince diğer kardeşler korktular bu başımıza kalır diye de apar topar yaşlı bi adamla evlendirdiler. durum buna çok benziyor yani ben anlamıyorum bir kişiy eyüklenilmesini. sizden çok ablanıza üzüldüm.
Söz konusu annemiz olunca ve babada dahil manevi bir destek göremeyince biraz duygusalsanız hayata bakış acınızın olumsuz yönde etkilenmesi kaçınılmaz bence. Ayrıca bu platform dertlerimizi paylaştığımız fikirler edindiğimiz bir yer değil mi benmi yanlış biliyorum cenaze modunda değiliz çok şükürde mutluluklarımı paylaşmadım bakın kendime takıntı ettiğim hayatımın zor taraflarından bahsettim. Elbette çok şükür sağ ve yanımızda ama inanın çok zor bir durum. Kimse birinin üzerine bir şey yıkmış değil ablam çok fedakarlıklar yaptı ve kendini dünyaya kapattı çok etkilendi yasananlardan bu durumda nasil destek olabilirim dedm zaten. Okulumuda bitiriyorum bu sene inşallah şu an en önemli gündemim o yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Annene babana tabi ki bakacaksınız.
Ama hayatı neden çalışmayacak okumayacak evlenmeyecek olarak algılıyorsunuz ki.
Anneniz babanıza yardımcı olacaksınız da bunlar sizin günlük hayatınıza da engel olmamalı.
Evli olan ablan işler kendinize kalacak diye istemiyor olabilir.
Allah yardımcınız olsun. Annenize de acil şifalar versin.

Annene babana tabi ki bakacaksınız.
Ama hayatı neden çalışmayacak okumayacak evlenmeyecek olarak algılıyorsunuz ki.
Anneniz babanıza yardımcı olacaksınız da bunlar sizin günlük hayatınıza da engel olmamalı.
Evli olan ablan işler kendinize kalacak diye istemiyor olabilir.
Allah yardımcınız olsun. Annenize de acil şifalar versin.
Bakıyoruz çok şükür. Hayatı öyle algılamıyoruz sadece benim bahsettiğim zamanında (başımıza hic böyle bise gelmediği için) ne yapacağımızı bilemedik anneme destek olacakken çok seyden soyutlandık ve bu düzen böyle gitti simdi adım atmak istiyoruz ben tamamen bundan bahsettim. Okuyorum ve daha önce öğretmen olarak çalıştım anaokulunda fırsatları elbette değerlendiriyoruz. Amin çok teşekkür ederim

Bakıyoruz çok şükür. Hayatı öyle algılamıyoruz sadece benim bahsettiğim zamanında (başımıza hic böyle bise gelmediği için) ne yapacağımızı bilemedik anneme destek olacakken çok seyden soyutlandık ve bu düzen böyle gitti simdi adım atmak istiyoruz ben tamamen bundan bahsettim. Okuyorum ve daha önce öğretmen olarak çalıştım anaokulunda fırsatları elbette değerlendiriyoruz. Amin çok teşekkür ederim
Evlilik konusu için de acele etmeyin Tanıyın önce.
Hayırlısı hakkınızda.

Öncelikle cok geçmiş olsn.
Büyük abla okadr biliyorsa boşansın gelsin baksın annesine?
Sorumlulık almak istemiyor,hem de düzenim bozulmasın istior ohh ne ala.
Evet cok zor anne hastayken evlilik düşünmek ama orta bir yol illaki bulunur.
Allah yardımcınız olsun.

Öncelikle cok geçmiş olsn.
Büyük abla okadr biliyorsa boşansın gelsin baksın annesine?
Sorumlulık almak istemiyor,hem de düzenim bozulmasın istior ohh ne ala.
Evet cok zor anne hastayken evlilik düşünmek ama orta bir yol illaki bulunur.
Allah yardımcınız olsun.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için malesef insanlar bu kadar planlı ve çıkarcı işte. Amin tekrar sağolun ❤

Çukulatam benim inan artık düşünmek istemiyorum kafamdaki sesleri susturamıyorum. Daha bugün annesi ve ablası aradı erkek arkadaşımın geçmiş olsun demek için sonra yine açtılar konuyu gelmek istiyoruz vesaire diye bende tekrar anlattım kararım değişmeyecek diplomamı alcam önce diye saygı duyuyorum dediler ama yine dile getirecekler eminim. Derslere yoğunlaştım iste biseler yapmak istiyorum artık ama dediğin gibi ablaminda fedakarlığını düşünüyorum abimi düşünüyorum derken çıkamıyorum işin içinden kuzum hayırlısı olsun. Öperim tabikii
Erkek arkadasininda ailesi seni cok seviyo belli ki :) anlayisla karsilamalari lazim bencede kuzum yuzuk taksaniz bu seferde hadi dugun olsun diye baski yaparlar daha bi yorulursun ozaman senin icin en dogru karar diplomani alman kesinlikle varsa kaderinizde evlilik zaten kimse karsi cikamaz Allahin yazisina olucaksa olur zaten azizem icini ferah tut sen herzaman iyiyi dusun iyiyiyi cagir olumsuz dusunme cikamazsin isin icinden ozaman da.. hersey iyi olucak cok guzel olucak de hep❤️

Erkek arkadasininda ailesi seni cok seviyo belli ki :) anlayisla karsilamalari lazim bencede kuzum yuzuk taksaniz bu seferde hadi dugun olsun diye baski yaparlar daha bi yorulursun ozaman senin icin en dogru karar diplomani alman kesinlikle varsa kaderinizde evlilik zaten kimse karsi cikamaz Allahin yazisina olucaksa olur zaten azizem icini ferah tut sen herzaman iyiyi dusun iyiyiyi cagir olumsuz dusunme cikamazsin isin icinden ozaman da.. hersey iyi olucak cok guzel olucak de hep❤️
Evet canımın içi benimde tek isteğim şu an diplomamı almak zaten birbirimizi seviyoruz vakti geldiğinde olur. Işte bendeki problem bu çok karamsarım iyi düşünecem inşallahh çukulatam benim ❤

Evet canımın içi benimde tek isteğim şu an diplomamı almak zaten birbirimizi seviyoruz vakti geldiğinde olur. Işte bendeki problem bu çok karamsarım iyi düşünecem inşallahh çukulatam benim ❤
Yerim seni benn fistigimm karamsar olma hic en dogal hakkin bu senin eminim ki hersey cok guzel olucak zamani gelince bi dugumun cozulmesi gibi biranda yoluna giricek hersey onceligin diploman tabikii sonrasi corap sokugu gibi gelisir azizem ❤️❤️

X