içimi kemiren sorular

Şaşırdığım için alıntıladım. Gerçekten şifresini bilmemek sizi rahatsız etmiyor mu?
Ben eşimin telefonu hiç karıştırmam ama şifresini bilirim. Ne biliyim acil birşey olur, hiç birşey olmasa da o telefonu kullanacak imkanım olmalıdır. Benden neden gizlesin diye düşünürüm mesela.
O da benimkini bilir ama telefonumu hiç elinde görmemişimdir.
Herkesin kendine göre düşüncesi elbette ama şifre bilmeyip bundan da rahatsız olmayan kadın ilk kez gördüm de ondan 😂😉
aynen, aynı düşüncedeyim.
ben şifresiz zamanlarında bir kere elime telefonu alıp, bişeyler yakalama amaçlı telini karıştırmadım.
sanki telinde dünyanın en önemli bilgisi saklıymışcasına benden saklıyorsun o rahatsızlığım.

Merhaba,
Bu aralar içimde çok sıkıntılar var, bir kaç görüş almaya ihtiyacım var.
Eşim telefonunu hiç kurcalatmaz, şifrelidir , şifresini bilmem.
Geçen sene bu zamanlar saçma bir olay yaşadık ve bana bulduğu bahaneler biraz uyduruk geldi , çok tesadüfi şeyler yaşadık.
Çocuğunun üstüne yemin ettiği için çok da fazla uzatmadım ve kapattım konuyu ama kadınız tabii olay her an aklımda.
Eşim evden işe ,işten eve gelir, çok fazla ortamı ,arkadaşı yok. Ben şehir dışında olunca bile dışarı çıkmaz, biliyorum çünkü ne zaman arasam evde, evden falan fotoğraf atardı. Tabi yapmak isteyen her türlü yapar, minareyi çalan kılıfını da hazırlar da.

Ben hiç öyle kıskançlık yapmam ,kısıtlamam ama hani şaka yollu bişeyler ima edince de aman kaç yaşına geldim(41 yaşında bu arada), beni kim ne yapsın, görmüyor musun bi yerlere gittiğim mi var der. Eşim her zaman üstüne başına , temizliğine, bakımına dikkat eder, parfümü .pedikürü, kıyafetleri her zaman için önemli olmuştur. Kendisinin ve benim bakımlı olmamı sever, tipi de düzgün yani öyle bakılmayacak bir tip değil neden böyle söylüyor bilmiyorum.

Kendine ait instagram hesabı yok, işine ait hesabı var ve ben bu aralar sürekli, sürekli takip ettiği kişileri kontrol ediyorum. Mesela dün gece baktım bi tane hiç bizimle alakası olmayan memleketten ,hiç ortak tanıdığımız olmayan bi kızı takip ediyor. sabah kalktım tekrar kontrol ettim, kızı takipten çıkarmış. o kızı bir gün önce listesinde görmemiştim eminim, liste tutuyorum resmen isimleri. insan bir kızı neden ekleyip ertesi sabah takipten çıkarır anlayamadım. kız bunu çıkardı desem kızın bin küsür takipçisi var bunu mu bulup çıkartacak.

dayanamadım kıza mesaj attım , bu hesabı tanıyor musunuz diye ama görmedi , daha dönmedi bana, içim içimi yiyor.

fiile dökülmüş olmasa da telefondan kızlarla yazıştığını , ayrı bir hesabım yok dese de olduğunu düşünüyorum. Bunu nasıl ortaya çıkartabilirim? Telefonu elime vermeyen, şifresini paylaşmayan biri illa ki bişey yapıyor mudur? Sizin deneyimleriniz var mıdır ?

teşekkürler...
E böyle hayat mı geçer heran şüphe heran acaba diyerek. Zaten yapmak isteyen hiiiiççç hissettirmeden ötesini de yapar. İhtimaller üzerine gitmeyin açıkça konuşun sorun hatta uyarın sonra da bırakın ve izleyin. Sadakatini asla bu şekilde ölçemeyiz emin olun sadece şifre konusunda net şekilde aramızda böyle bir mesafe istemiyorum diye belirtin tepkisinden anlarsınız

Şaşırdığım için alıntıladım. Gerçekten şifresini bilmemek sizi rahatsız etmiyor mu?
Ben eşimin telefonu hiç karıştırmam ama şifresini bilirim. Ne biliyim acil birşey olur, hiç birşey olmasa da o telefonu kullanacak imkanım olmalıdır. Benden neden gizlesin diye düşünürüm mesela.
O da benimkini bilir ama telefonumu hiç elinde görmemişimdir.
Herkesin kendine göre düşüncesi elbette ama şifre bilmeyip bundan da rahatsız olmayan kadın ilk kez gördüm de ondan 😂😉

yoo etmiyor. Niye etsin ki? Şifresini bilmemin ne faydası olacak bana? Gizliyor demeyelim aslında hiç sormadım. Sorsam söyler belki bilmiyorum ama gerekte duymuyorum öğrenmeye. Acil bir şey olsa düşünüyorum kendi telefonum da yanımda eşiminkini kullanmaya ihtiyaç duymam.

yok aşırı güvensiz değilim, diken üstünde de değilim.
geçen seneye kadar aşırı güvenirdim, bu telefon olayını hiççççç kafaya takmaz hayatıma devam ederdim.

geçen sene telefonunu birine gösterip ^kimseyle mesajlaşmıyorum yani ^şeklinde bir savunma yaparken yanlışlıkla bana ses kaydı attı , kim bu dedim müşteri dedi, ısrarla müşteri dedi, ki kendisi biri ona böyle soru sorup hesap soracak, müşteriymiş değilmiş bakmaksızın kapı dışarı eder ,açıklama yapmaz.
mesajı dikkatle dinleyince arkadan kısık ve üzgün bi sesle tamam diye bi kadın sesi duydum.
yine müşteri dedi, ok dedim kamera kaydı istiyorum o zaman, ertesi sabah çöpün içinde bir kamera atarak , elektrikler gelip gidince kamera bozuldu , çekmemiş dedi ne tesadüfse :) (evet o dönem çok elektirk gidip geldi ,başka esnafların da bazı eşyaları bozuldu belki doğrudur bilemem)
e tabi olay büyüdü, tamam dedi gerçeği söylicem, bayan ortağıyla kavga etmişmiş ben bu konuları bilip, üzülmeyeyim, iş konularını eve yansıtmamak için anlatmamışmış.

e bazı noktalar hala oturmayınca neden dedim bu kadar güveniyorsun.
iş hesabından kızın birini takibe almasından daha saçma bir olay ama bu
kimse müşterisine kalkıp da kimseyle mesajlaşmıyorum yani gibi bişi demez
arkadan gelen üzgün kadın sesi ?
madem bu olay aranızda büyüdü neden o müşteri ile yüzleştirmedi sizi ?
ayrıca bi elektronik alet bozulunca pat diye çöpe mi atarız onu da bilemedim
insan bi tamir yolu arar

Çok fazla takıntı etmişsiniz gibi geldi bana liste tutmak vs... Bir de kıza yazmışsınız... Yani o geçmişte yaşadığınız olay neydi ki sizi bu kadar takıntılı yaptı? Bu kadar takıntı pek sağlıklı değil. Eğer geçmişteki o olay sizi bu kadar huzursuz biri haline getirdiyse keşke o zaman tepki koysaydınız, Neydi bilmiyorum. Ama şu an bana pek sağlıklı gelmiyor bu tepkileriniz. Kızın tekini eklemiş ertesi gün çıkarmış, e ne olmuş yani?

Geçen sene konu böyle kapandı mı yani? Şuan konuyu anlamakta güçlük çekiyorum. Bir insan bu noktaya kolayca gelemez. Sizi bu noktaya bir şeyler getirmiş. Gizlice o şifreyi öğrenirseniz iyi olurdu aslında.

Ben yanlislikla cok kisi ekliyorum. Storyde gorunce eklemis oldugumu farkedip siliyorum. Storyde gormesem hayatta farketmem. Esinizinki de boyle bir seydir belki. Neden esinize sormadiniz ki?

yok aşırı güvensiz değilim, diken üstünde de değilim.
geçen seneye kadar aşırı güvenirdim, bu telefon olayını hiççççç kafaya takmaz hayatıma devam ederdim.

geçen sene telefonunu birine gösterip ^kimseyle mesajlaşmıyorum yani ^şeklinde bir savunma yaparken yanlışlıkla bana ses kaydı attı , kim bu dedim müşteri dedi, ısrarla müşteri dedi, ki kendisi biri ona böyle soru sorup hesap soracak, müşteriymiş değilmiş bakmaksızın kapı dışarı eder ,açıklama yapmaz.
mesajı dikkatle dinleyince arkadan kısık ve üzgün bi sesle tamam diye bi kadın sesi duydum.
yine müşteri dedi, ok dedim kamera kaydı istiyorum o zaman, ertesi sabah çöpün içinde bir kamera atarak , elektrikler gelip gidince kamera bozuldu , çekmemiş dedi ne tesadüfse :) (evet o dönem çok elektirk gidip geldi ,başka esnafların da bazı eşyaları bozuldu belki doğrudur bilemem)
e tabi olay büyüdü, tamam dedi gerçeği söylicem, bayan ortağıyla kavga etmişmiş ben bu konuları bilip, üzülmeyeyim, iş konularını eve yansıtmamak için anlatmamışmış.

e bazı noktalar hala oturmayınca neden dedim bu kadar güveniyorsun.
Bu olay aldatma değildir de nedir?

iş hesabından kızın birini takibe almasından daha saçma bir olay ama bu
kimse müşterisine kalkıp da kimseyle mesajlaşmıyorum yani gibi bişi demez
arkadan gelen üzgün kadın sesi ?
madem bu olay aranızda büyüdü neden o müşteri ile yüzleştirmedi sizi ?
ayrıca bi elektronik alet bozulunca pat diye çöpe mi atarız onu da bilemedim
insan bi tamir yolu arar
Ya işte müşteri bişeyler sormuş sürekli o da telefonda benle mesajlasirken cevapları geç vermiş, müşteri hani ben bekliyorum sen orada oyalaniyorsun anlamında çıkışmis falan da o da öyle açıklama yapmışmis, karşısında salak ve kocasını tanımayan biri var sanki.
Bilmiyorum elektrikçi gelmişti abı bu tamir olmaz dedi de mi attı, akşam çıkarken biliyordum bozuk olduğunu, sen kamera kaydını isterken inşallah görüntüler vardır, belki kurtarmıştır diye sana söylemedim dedi,hani banane arıyor şimdiden deme diye sabah tekrar bakıp söylerim diye düşünmüş.
Dediğim gibi çocuğunun üstüne yemin edip yalvarinca tamam dedim kapattım, yemin ermesini de ben istemedim,tamam bitti bisaniyoruz diye avukatı arayınca kendisi etti

Bu olay aldatma değildir de nedir?
İşte tamam diyip konuyu kapattığım, iyice deşmedigim için şu anda çok pişmanım. Onun pişmanlığı beni rahatsız eden , şimdi sorsam hiçbir şey ispatlayamam.
Bilmiyorum çocuğum benim her şeyim onun üstüne doğru bişey için bile olsa yemin edemem,bu kadar önemli bir yemin edince tamam dedim kapattım
Ama hâlâ oturmuyor, çok saçma yani bütün tesadüfler bunu mu buldu? Allah karşıma çıkardı da ben aymadim salak kafam diye düşünüyorum
2 3 ay önce de telefonundan bişey bakarken,tam o sırada bı kadın hesabı gülücük atmıştı,kim o dedim yine müşteri dedi, bişey sormuş cevap verdim,bı konu oldu gülücük atmıştı nolcak dedi, hadi dedim ben de arkadaşlarımla konuşurken arada ifade gönderiyorum olabilir,ben de samimi olduğum sürekli görüştüğüm müşterilerime gülücük ifadesi atıyorum bu kötü değil ama şimdi i bile bana acaba dedirtiyor, herkes de beni eleştirmiş aman çok takıntılısin diye ama yok değilim ya beni bu hâle bazı yaşananlar getirdi işte
Yoksa arkadaşlarım bana şaşırır be rahatsın diye ki hâlâ öyleyim, mesela hâlâ bı yerlere tek gider sıkmam etmem aman nerde napıyorsun diye düşünmem
Sanırım geçmişe takılıp kaldım sadece, yoksa her an aman beni aldatıyor bı kızla görüşüyor diye düşünmüyorum

Ya işte müşteri bişeyler sormuş sürekli o da telefonda benle mesajlasirken cevapları geç vermiş, müşteri hani ben bekliyorum sen orada oyalaniyorsun anlamında çıkışmis falan da o da öyle açıklama yapmışmis, karşısında salak ve kocasını tanımayan biri var sanki.
Bilmiyorum elektrikçi gelmişti abı bu tamir olmaz dedi de mi attı, akşam çıkarken biliyordum bozuk olduğunu, sen kamera kaydını isterken inşallah görüntüler vardır, belki kurtarmıştır diye sana söylemedim dedi,hani banane arıyor şimdiden deme diye sabah tekrar bakıp söylerim diye düşünmüş.
Dediğim gibi çocuğunun üstüne yemin edip yalvarinca tamam dedim kapattım, yemin ermesini de ben istemedim,tamam bitti bisaniyoruz diye avukatı arayınca kendisi etti
yeminler etmesi doğru söylediği anlamına gelmiyor
kocanız neden karşısında müşteri varken telefonda size ya da başkasına cevap vererek onu bekletsin ki ?
ne tesadüf ki siz kamera kaydını istediniz ve aa bi de baksa ki bozulmuş
hep öyle olur zaten
o dönem ya sizin kızacağınız bişi yaptı aldatma dışında ya da bi kadınla bişeyi oldu

yeminler etmesi doğru söylediği anlamına gelmiyor
kocanız neden karşısında müşteri varken telefonda size ya da başkasına cevap vererek onu bekletsin ki ?
ne tesadüf ki siz kamera kaydını istediniz ve aa bi de baksa ki bozulmuş
hep öyle olur zaten
o dönem ya sizin kızacağınız bişi yaptı aldatma dışında ya da bi kadınla bişeyi oldu
zaten öyle bişey olmamış sonradan itiraf etti
kadın ortağı vardı o zamanlar, onunla bir konuda kavga etmişler, kadın çok sinirli bir şekilde açıklama yaparken o onu dinlemeyip telefonuyla ilgilendiği için kadın ona sormuş işte ben burda sinirden ölüp sana bişey anlatmaya çalışıyorum sen oralı değilsin diye. o da bak işte eşimle mesajlaşıyorum diye ona gösterirken yanlışlıkla olmuş.
yahu dedim madem böyle bir şey vardı bne sana beni aldatıyorsun diye ithamlarda bulunmama rağmen neden dıoğruyu söylemedin bu kadar sakladın, işte benm işyerinde yaşadığım olumsuz şeyleri anlatmak istemiyorum dedi. ya tamam nıormal zamanda söyleme, anlatma ama aldatıyorsun diyorum ,yuvan yıkılacak yani buna rağmen söylememek ne demek çok saçma bir açıklama.
nerdne baksanız elinizde kalıyor da işte hala konduramadığım için lanet olsun dedim kapatytım.
sizce tekrardan bu konuyu açmalı mıyım?
ben bunu hala atlatamadım , oturmuyor diye.
gerçeği söylemeyecek ki yine bişey çıkmayacak işte. ne yapacağım bilemedim

Benim eski eşimde çocuğunun üzerine ne yeminler etti aldatmıyorum diye ama çok pis aldatılmıştım.
Erkekler bu konularda her türlü yalan ve yemini çok rahat söylerler.
Üzgünüm ama bence aldatılmışsınız.çok saçma sapan yalanlar söylemiş adam.
Belli etmeden bir açık arayın mutlaka bulursunuz.
Duruma göre karar verirsiniz.

11 sene önce de aldatılmış eşinizin bir kadına uygunsuz fotoğraf atmasını, almasını sineye çekmiş çocuk yapmışsınız geçen senelerde eşinizin cinsel isteksizliği den şikayetçiymisiniz
Adamın ne olduğunu biliyor sürekli takip ediyor buradan moral alıyorsunuz.Ne diyelim hayırlı olsun

Benim eski eşimde çocuğunun üzerine ne yeminler etti aldatmıyorum diye ama çok pis aldatılmıştım.
Erkekler bu konularda her türlü yalan ve yemini çok rahat söylerler.
Üzgünüm ama bence aldatılmışsınız.çok saçma sapan yalanlar söylemiş adam.
Belli etmeden bir açık arayın mutlaka bulursunuz.
Duruma göre karar verirsiniz.
inanamıyorum cidden mi? çok üzüldüm :KK43:
bana da aldatıldım gibi geliyor , dediğiniz gibi aşırı saçma bahaneler yani.
şimdi sorsam söylemeyecek tabii
siz nasıl yakaladınız mesela.

11 sene önce de aldatılmış eşinizin bir kadına uygunsuz fotoğraf atmasını, almasını sineye çekmiş çocuk yapmışsınız geçen senelerde eşinizin cinsel isteksizliği den şikayetçiymisiniz
Adamın ne olduğunu biliyor sürekli takip ediyor buradan moral alıyorsunuz.Ne diyelim hayırlı olsun
yok sürekli takip etmiyorum inanın.
geçen seneye kadar gayet normal ilerliyordum cinsel bazı sorunları olsa da.
şimdi onları aştık, bu sorunla karşı karşıyayım, bu aralar nedense çok kafaya taktım.
moral aramıyorum , çare arıyorum , nasıl yapsam nasıl ortaya çıkarsam diye.
biraz bana saldırmışsınız , cahil ,basiretsiz kadınmışım gibi konuştuğunuzu hissettim üzüldüm doğrusu.
sadece nasıl yol alacağını bilmeyen bir kadınım, kesin doğru bilgiye ulaşsam hiç arkama bakmadan çok rahat kendi ayakları üzrinde duracak bir kadınım.
işim gücüm var param var arabam var, ben onu bıraksam bi çare kalacak kendisi.

geçen seneye kadar gayet normal ilerliyordum cinsel bazı sorunları olsa da.
şimdi onları aştık, bu sorunla karşı karşıyayım, bu aralar nedense çok kafaya taktım.
moral aramıyorum , çare arıyorum , nasıl yapsam nasıl ortaya çıkarsam diye.
biraz bana saldırmışsınız , cahil ,basiretsiz kadınmışım gibi konuştuğunuzu hissettim üzüldüm doğrusu.
sadece nasıl yol alacağını bilmeyen bir kadınım, kesin doğru bilgiye ulaşsam hiç arkama bakmadan çok rahat kendi ayakları üzrinde duracak bir kadınım.
işim gücüm var param var arabam var, ben onu bıraksam bi çare kalacak kendisi.
Bu kadar güçlüsünüz çocuk kandıracak yalanlara neden inanıyorsunuz..son ses kaydı bile net durum. Saldırı olarak görmeyin

inanamıyorum cidden mi? çok üzüldüm :KK43:
bana da aldatıldım gibi geliyor , dediğiniz gibi aşırı saçma bahaneler yani.
şimdi sorsam söylemeyecek tabii
siz nasıl yakaladınız mesela.
zaten hissediyordum hal ve hareketlerinden telefonu şifreli ve sürekli sessiz mod.
daha sonra ikinci bir telefonu olduğunu yakaladım.
sosyal medya hesabını detaylı inceledim kadını buldum itiraf etti kadın bizimki halaa inkar ediyordu:)

Kendine ait instagram hesabı yok, işine ait hesabı var ve ben bu aralar sürekli, sürekli takip ettiği kişileri kontrol ediyorum. Mesela dün gece baktım bi tane hiç bizimle alakası olmayan memleketten ,hiç ortak tanıdığımız olmayan bi kızı takip ediyor. sabah kalktım tekrar kontrol ettim, kızı takipten çıkarmış. o kızı bir gün önce listesinde görmemiştim eminim, liste tutuyorum resmen isimleri. insan bir kızı neden ekleyip ertesi sabah takipten çıkarır anlayamadım. kız bunu çıkardı desem kızın bin küsür takipçisi var bunu mu bulup çıkartacak.
Tek tek takipçi listesi tutuyorsun ve
diyorsun...

"Daha önce aldatmış, yine aldatır!" ve bu değişmez bir kuraldır.

Bir önceki aldattığında sineye çektiğin gibi yine sineye çekeceksen, bu şekilde davranarak ancak paranoyak olursun. Boşamayacaksan, polyannacılık oynamaya devam et.

Bu kadar güçlüsünüz çocuk kandıracak yalanlara neden inanıyorsunuz..son ses kaydı bile net durum. Saldırı olarak görmeyin
evet ama işte çocuğu üzerine yemin edince dedim ki yok yaa bu kadar büyük yemin etmez demek ki gerçekten anlattığı gibi bir durum diye düşündüm ama şimdi burada gördüm ki yemin edebiliyorlarmış.

X