İçimde ne varsa anlatmalıyım yoksa çatlamak üzereyim

evet canım çok haklısın ne varsa kaderinde onu yaşıyorsun o olmasa başkasıyla ama yaşıyorsun işte. Keşke içten gerçekten beni kızı gibi görse herşeyini yaparım yüksünmem ama öyle olmadığını anladığın anda aptal gibi hissediyorsun kendini ilk başta canımla cicimle yaptırmaya çalışırlar istediklerini baktılar olmadı zorlamaya çalışırlar o da olmazsa laf sokarlar iğnelerler ama az kaldı elime ekmeğimi alıp çalışmaya başladığım zaman hiçbir şey diyemiycek artık yaptığı bütün kötülükler öbür taraftada bu taraftada yakalarını bırakmasın inşallah ne diyim allaha havale ettim ben onları benim evimi huzursuz etmeye çalışanın evinde huzuru kalmasın inşallah derim hep rabbimde aynen gösteriyo onlara bir şekilde kendileri başka sebeplerden evlerinde huzursuzluk yaşıyolar Yaradan veriyo ama anlamıyolar işte

kendileri doğurup büyütmedi ya bizi acımazlar kendi kızları yerinede koymazlar bunlar zamanında ne gördüyse onu uygulamaya çalışan insanlar okulun bitince bir işe gir çocuğunada üstünde oturuyorlarmış o baksın bir zahmet uzak durmuş olursun ve çalışan bir bayan olunca her çağırdığında gidemezsin yani.. rahat olursun canım inşallah gelini hizmetçi gibi görüyor bu insanlar nereliler çok merak ettim

Şu anlattıklarının aynısı bende yaşadım seni okadar iyi anlıyorum ki tek fark çocuğum yok ve onların yüzüden çocuk istemiyorum kısa bişey anlatym ben düşük yaptım ağrılar içinde kıvranıyorum gelmiş bana bi çocugu bile tutamadin dediğinde şok olmuştum bazen düşünüyorum kalpleri varmı die

bunlara güvenip nasıl çocuk yapacaksın ki benimde yok çocuk onlar yüzünden çocuğumu aldırttım bunuda bildikleri halde sürekli bana çocuk soruyorlar doğuracak adam neden ilk çocuğunu aldırtsın.Sorunlu bir evde büyümektense olmaması daha iyi dedim.ve sonum belli değil ya ayrılık olursa babasız çocuk büyütmek daha zor..

erzincanlılar canım benim tek tavsiyem tanımadığınız memleketten biriyle evlenmeyin ya da ailesini istemeye gelmeden önce çooook iyi tanıyın

yuh diyorum ona yuhhhh sen zaten kıvranıyorsun hem kaybetme acın hem canın yanıyo onun dediğine bak terbiyesiz işte al sana hödük al sana öküz napcaksın insan yerine koymayacaksın işte geldiler bak bana şimdi sanki bana denmiş gibi hissettim.

bu kadar umutsuz konuşma canım yaa çocuğu aldırmayı tek sen mi istedin eşin de istemişmiydi o zaman? bide ne var biliyomusun eşinle ilişkin ne durumda bilmiyorum ama evlat çoooookkkk başka bişey bugün boşanıcağımı bilsem kızımı yine getirirdim dünya ya tabii eğer elin ekmek tutuyorsa tek başımada bakabilirim diyosan ama gerçekte boşanmayı düşünüyosan yapma derim. Sonuçta bile bile de lades denmez.peki eşin istiyomu çocuk? o ne düşünüyo merak ettim eğer senden çocuk istiyorsa onun aklında yoktur boşanmak filan seviyodur seni ki senden can ister onun için soruyorum.

Canım benim ona hissettiklerim nefretin de ötesinde... Heryerde ağlıyomuş oğluma çok üzülüyoeum hasta diye.MAdem o kadar üzülüyodu da neden ne yediniz ne içtiniz kiranızı ödeyebildiniz mi diye sormadı ?? Ev sahibimden Allah razı olsun Allah ona cennet kapılarını açsın ben 3 ay kira veremedim ama ne bi kötü söz nede bi ima hissetmedim.Hatta eşim demiş nolur kusura bakma geç verdik kirayı diye.Olur mu öyle şey keşke benim durumum olsada almasam ama napacaksın demiş.Bu adam kaynanamın dayısı(Ananesinin kuzeni eşimin) öz dayısı da değil yani.Ben nasıl bir tutayım şimdi bunları.

Sucumuz haketmeyen insanlara hak etmedikleri degeri vermek .. kim ne hak ediyorsa onu vereceksin fazlasini degil! .. ama onuda biz yapamiyoruz

Doğru söylüyosun canım bi söz var çok hoşuma gider
''Edepli edebinden susar ; edepsizde onu ben susturdum sanar'' misali bizi susturduklarını sanıyolar sadece..

Zaten söylencek bişey bulamıyorum ama ben senin yaptığını yapamadım onlara bişey diyemedim bütün hırsımı eşimden çıkardım ve buhareketim evimizde ki bütün huzuru kaçırdı.

Keşke hayatımızda dış etkenler olamasada mutlu ve huzurlu yaşayabilsek

Zaten söylencek bişey bulamıyorum ama ben senin yaptığını yapamadım onlara bişey diyemedim bütün hırsımı eşimden çıkardım ve buhareketim evimizde ki bütün huzuru kaçırdı.

işte bu hata canım benim eşinden niye çıkarıyorsun hıncını söyle deki bana niye böyle diyo ben zaten üzülüyorum canım yanıyo benden ne istiyo deseydin de kavga etmeseydin keşke yada kaynanana söyleseydin bence ben anladım artık canım susmayacaksın bunlara yoksa laf üstüne laf işitirsin durmazlar hiç

beş parmağın beşide bir olmuyo işte benim eşim 3 kardeş sanki üç ayrı millet üç ayrı ırklar sanki birbirlerinden karakter olarak o kadar farklılar ki... Allahım sağlık sıhhat eşinle bol muhabbet versin canım gerisi boş bugün varlar yarın yoklar takma kafana (sana diyorum ama temmuzun başında finallerim var ders çalışamıyorum elime notları aldığım anda yaşadıklarımı hatırlıyorum keşke şöyle yapsaydım şunu deseydim diye dalıp gidiyorum sabahtan beri sadece 2 haftalık ders notlarımı okuyabildim ) napcaksın ki işte napcaksın kafana göre takılacaksın

Biliyorum ve bu yaptıklarım içinde çok pişmanım düzeltmeye çalışıyorum daha dogrusu kendimi toparlamaya çalışıyorum gündüzleri ağladığım yetmiyomuş gibi gecede ağlamamla uyaniyorum zorr ya bide bende ki kayınvalide okadar stratejik davranio ki şok oluyorum oğlu yokken saydırıyo ve sürekli laf sokuyor ve oğlu olduğunda öpüyor sarılıyor iltifat ediyor ozaman çıldırıyorum ve eşimde bu hareketlerin üzerine böle bi kadınla nasıl anlaşamıyorsun diyo

Allah sana sabir versin, gorumcen de cok saygisizmis,terbiyesizmis.Boyle insan benim babama laf soyleyecekte ben susacam.Bogardim onu orda.Cok sinirlendim.Diyecek bisey yok

Son düzenleme:

şeytana pabucunu ters giydirir cinsinden buuuu anladıııımmmm. Allah kolaylık versin benim kide bişey demez oğlunun yanında ama sarılıp öpmezde istemem de ıyyyy o kadar tiksiniyorum artıkkk. kamera koy bir yere eşin yokken kaynanan yanındayken ne yapıyosa sana görsün kendi gözleriyle kanıtlamış olursun eşine de şaka bir yana madem inanmıyo söyleme birdaha ona bişey kaynananla hallet işini esirgeme lafını erkekler anlamazzzzz bir bişey demez iki demez üçüncüde ailem der canım sen kötü olursun allah kolaylık versin canım.

Saol tatlım bazı olaylar oldu artık eşim beni tutuyor allaha şükür ama gene uğraşıyolar tabi cnım rahatlmk için açtın bnde işgal ettim ya kusura bakma bugün moralim çok bozuktu bu konuyu okuğumdan beri daha iyiyim

canım beni oyalayan sen değilsin ki insan yazdıkça rahatlıyo bana da çok iyi geldi... beni beynim oyalıyo bütünlemelere kalmıyım diyorum ama bu gidişle zorrr ders çalışamıyorum ki benim kocada bilgisayar başında ders çalışıyorum zannediyo

Allah zihin açıklığı versin tatlım inş bütünlemeye kalmazsın:-Dsenin sayende benimde kafam dağıldı.

ahhh canim Allah yar ve yardimcin olsun bu zamna kadar cok iyi dayanmisin artik bosver sende vercevabini gitsin kayin validen hadi yaslai bosver ama gorumcenin altinda ezilme.birde merak ettigim gorumcen nasil yari doktor saylirmis 1 kere tip fakultesinin onunden mi gecmisligi var aman 2.kez gecirmeyin kendini prof filan ilan eder hatta 3.kez hic gecirmeyin sonra kendini dunya capinda bilim adami filan ilan eder vallaneyse canim icinde bulundugun bu zor durumdan biran once kutulursun insallah Allah sabir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…