İçim yanıyor, kanıyor, kavruluyor

Aileler işin içine girmeden önce her şey yolundaydı.anlaşıyorduk ama aileler anlaşamayınca onların arasındaki sooğukluk bize de yansıdı.Sevgimize sahip çıkmak yerine herkes kendi ailesinin yanında yer almayı tercih etti.Yani ikimiz de hatalıyız bu konuda.Bu yüzden eğer O da bunu yapacaksa, ailemi karşıma alırım aslında.Kuaförle işim olmuyor kapalıyım.Alışveriş yapmaktan midem bulandı çünkü sırf kafam dağılsın diye haftada 3-4 kez alışverişe çıkıyorum.Mesleğimi seviyorum ama son 7 aydır kendimi yetersiz hissediyorum, vicdan azabı çekiyorum öğrencilerime karşı.
Kapalı olabilirsin.
Kendine güzel ol.
Cilt bakımı yaptirabilirsin.
Öğrencilerine suçluluk hissediyor isen mesleki anlamda kendini gelistirebilirsin.
Yetersiz olduğun, öğrenmek istediğin birşeyler var ise bunun için kursa gidebilirsin .
Yabancı dil gibi mesela.
Bunlar sadece kafanı dağıtıp unutmanı kolaylastirir ki ben artık sevgi degilde takıntı olarak algıladım.
Bir uzmana gidin .
Anlatın olduğu gibi.
Inanın iyi gelecek.
Süreç hızlı ve kolay ilerleyecek.
Artık o yapsaydi etseydi demeyin.
Yapmamissiniz.
Olmamış .
Kısmet değilmiş.
Emin olun ki iyi kısmet değilmiş.

"evet yanına git ,bir de şansını öyle dene"dememizi bekliyor için içten içe.farkındayız hepimiz.yazdıklarından yola çıkarak yine senin olmayıp bizim farkında olduğumuz birşey var ki hayatını heba ediyorsun suan. bu kişi hakkında bahsettiğin olumsuz ornekler yazının % 80 ini oluşturuyor.hikayenizde hep olumsuz şeyleri okuduk ve olumluları duymaya gereksinim görmediğimiz degerde bir çoğu...sevginize aşkınıza sonsuz saygı duyuyorum. ruhunuz ona aitken başka birisi zaten olamaz imkansız. sadece kendinize biraz zaman verin.kendinize biraz değer verin. muhakeme yapın...evlilik hergün canım cicim geçen bir süreç değil...evlilik güçlü kadın güçlü erkek istiyor. fedakarlık merhamet istiyor. evlilik sadece aşkla olmuyor mantıkla harmanlaşan aşkla olduğunda başa çıkılıyor. dilerim sağlıklı kararlar alırsınız

Kapalı olabilirsin.
Kendine güzel ol.
Cilt bakımı yaptirabilirsin.
Öğrencilerine suçluluk hissediyor isen mesleki anlamda kendini gelistirebilirsin.
Yetersiz olduğun, öğrenmek istediğin birşeyler var ise bunun için kursa gidebilirsin .
Yabancı dil gibi mesela.
Bunlar sadece kafanı dağıtıp unutmanı kolaylastirir ki ben artık sevgi degilde takıntı olarak algıladım.
Bir uzmana gidin .
Anlatın olduğu gibi.
Inanın iyi gelecek.
Süreç hızlı ve kolay ilerleyecek.
Artık o yapsaydi etseydi demeyin.
Yapmamissiniz.
Olmamış .
Kısmet değilmiş.
Emin olun ki iyi kısmet değilmiş.
İnanın kurtulmak için tüm bu dediklerinizi yaptım ilk ayrılığımızdan sonra.Yabancı dil öğretmeniyim 3 dilde mütercim tercümanlık okudum üniversitede..Almanca İngilizceyi ana dilim gibi İspanyolca ve Japoncayı da iyi seviyede konuşabiliyorum(4 yıl kurs aldım her iki dilden de).Aslında mesleki anlamda çok donanımlıyım ama ruh halim yüzünden canım ders anlatmak istemiyor yani istemiyor demeyim de iştahla anlatmıyorum işte.Yüksek Lisansa başladım bu yıl.Keman dersleri almaya başladım.E ben daha napayım?Nerdeyse her hafta sonu çevre illere zorla götürülüyorum arkadaş çevrem tarafından,çünkü bu halden kurtulmamı eski ben olmamı çok istiyorlar, hafta içi mecbur kalmadıkça evden dışarı adım atmam okuldan sonra.Çünkü tahammülüm yok dışarıya, insanlara..

Merhabalar herkese,
Nişanlımdan ayrıldım, severek ayrıldık, üstünden tam 2 koca yıl geçti.Aileler anlaşamadı, kendi aramızda problemler vardı beni iş arkadaşlarımdan bile kıskanması, aşırı suskun olması,sinirini yönetememesi,aileme terbiyesizlik yapmaları,bana değer verdiğini hissetmemem, gönül almayı bilmemesi,bana aldığı maddi anlamda komik hediyeler...Yılbaşı hediyesi olarak plastik gece lambası, ilk sevgililer günü hediyesi olarak mutfak önlüğü, benim ısrarımla aldığı tektaşın(modeli seçmedim sadece tektaşım osun istiyorum dedim) 179 tl olduğunu tesadüfen öğrenmem(burda yanlış anlaşılmasın paraya değer vermem ama insan ister istemez düşünüyo, misal çok sevdiğin değer verdiğin montunu en iyi kuru temizlemeciye götürür bi sürü para verip temzilettirirsin çünkü ona değer verirsin öyle değil mi.Manevi olarak değer verilen şeye maddi olarak da değer veriyoruz yani...)gibi sebepler.10 ay nişanlı kaldık, ben doğuda öğretmendim, o batıda polis.Evlenince doğuya tayin isteyecekti.Nikaha 2 hafta düğüne 2 ay kala yani, kavga ettik, çok sık kavga ediyoduk zaten son zamanlarda, anında beni faceden sildi, ailene söyle bitti dedi.Tamam dedim ama söylemedim, 1 hafta boyunca bana resmen eziyet etti aileme söylemem için.Israrla söylemedim çünkü biliyorum sinirinden yapıyor, biz barışıcaz.Derken babası eniştemin babasına gitmiş, beni ve ailemi kötüleyen bi yığın söz söyledikten sonra barıştıralım çocukları demiş.Tabi bu sözler babamın kulağına gelince annem-babam asla istemedi barışmamı.Ben de sevdiğim halde o an geri dönmek istemedim çünkü aramızda kalması gereken bi konu vardı, söz vermiştik birbirimize aramızda kalacak diye ve onu bile babasına söylemiş, babası da eniştemin babasına...Başımdan aşağı kaynar sular döküldü duyduğumda.
Araya bi iki kişi soktular, evime bi çiçek gönderdiler barışmak için, o şahıs birazcık dil ucuyla dil döktü ama benim canım çok yanmıştı.geri adım atmadım.Atamadım.Gururumdan mı sinirimden mi bilmiyorum.2 koca yıl oldu biteli, biz bu süreçte 2-3 ayda bir konuşmaya devam ettik.İkimizin de pişmanlığı apaçık ortadaydı, ikimizin de hayatına başkası girmedi.Ne yaptık biz dedik durduk kendimize.Sonra ayrıldıktan tam 1,5 yıl sonra hadi dedik tekrar. Hiç bi şey olmamış gibi kaldığımız yerden devam etmeye başladık,bu sefer ben batıda o doğuda.1 ay devam ettikten sonra ki benim ayaklarım yere basmıyodu o kadar aşığım çünkü,dedi ki biz niye konuşuyoruz bazı şeylere hayatta bi kere şans verilir ben vazgeçtim.Dünyam başıma yıkıldı.7 aydır resmen yalvarıyorum... bunu bize ikinci kez yapma diye yalvardım, batıyı bırakıp doğuda polis eşi olmayı kabullendim, ailemi ikna ederim dedim, maddi manevi hiç bi şey istemiyorum düğün bile yapmasak olur dedim,ne istiyosan her şey öyle olsun dedim.İkna edemedim.En başta ben ağlarken benle birlikte ağladı, olmaz dedi.Ben ısrar ettikçe çirkinleşti, hakaret etti,engelledi, küçümsedi, alay etti...İçim öyle bi yanıyo ki.7 ayda 7 yıl yaşlandım, çirkinleştim, mahvettim kendimi,bi şey yiyemiyorum, hiç bi şeyden hayattan yaşamaktan zevk almıyorum.tam kaybettim derken onu yeniden bulmanın sevinci öyle sıcak öyle büyüktü ki....Çok seviyorum onu.Vazgeçemiyorum.Hayatında kimse yok.bana dönmesi için her şeyi yaptım, yapmadığım tek şey yanına gitmek.Son kozumu kullanıp yanına gitmeyi düşünüyorum en batıdan en doğuya...Belki diyorum görünce dayanamaz, sonra diyorum ya benle görüşmek bile istemezse defol git derse....Daha kötü olur muyum?Sizce ne yapmalıyım, çok kötüyüm çok çok..
herkes sana burada diyecegini demis.... katiliyorum onlara ve neden mutlu olmak yerine mutsuzluga kendini bu kadar surukluyorsun anlamis degilim. sana yazik hayatina yazik

Bazen yaşadıklarımızdan dolayı beyin kimyamız bozulur, gerçeklik algımız kaybolur ve olayları artık doğru değerlendiremeyiz. Sevgilinize karşı bir tür bağımlılık geliştirdiğinizi düşünüyorum, aslında onu değil onunlayken hissettiklerinizi özlüyorsunuz. O hissettiklerinizin yerine başka birşey koyamayınca da o hislerin kaynağının o olduğunu sanıyorsunuz. Oysaki bu tamamen bir yanılsamadan ibarettir.

Ben depresyonda olduğunuzu düşünüyorum. O yüzden şuan ne dersek diyelim sizin bilişsel algınızı değiştirmemiz çok zor. Bir psikoloğa mutlaka gidin, eğer sizi psikiyatriste yönlendirirse ve ilaç kullanmanız gerekirse kullanmaktan çekinmeyin. İnanın çok daha iyi hissedeceksiniz. Kendinize güvenin ve geçeceğini bilin. Sadece karar verin ve adım atın.

Bazen yaşadıklarımızdan dolayı beyin kimyamız bozulur, gerçeklik algımız kaybolur ve olayları artık doğru değerlendiremeyiz. Sevgilinize karşı bir tür bağımlılık geliştirdiğinizi düşünüyorum, aslında onu değil onunlayken hissettiklerinizi özlüyorsunuz. O hissettiklerinizin yerine başka birşey koyamayınca da o hislerin kaynağının o olduğunu sanıyorsunuz. Oysaki bu tamamen bir yanılsamadan ibarettir.

Ben depresyonda olduğunuzu düşünüyorum. O yüzden şuan ne dersek diyelim sizin bilişsel algınızı değiştirmemiz çok zor. Bir psikoloğa mutlaka gidin, eğer sizi psikiyatriste yönlendirirse ve ilaç kullanmanız gerekirse kullanmaktan çekinmeyin. İnanın çok daha iyi hissedeceksiniz. Kendinize güvenin ve geçeceğini bilin. Sadece karar verin ve adım atın.
Bence de depresyondayım, küçük bi ilde yaşıyorum en iyi psikoloğu araştırdım bi süredir buldum da ama düğünü olduğu için bi süre sonra başlama kararı aldık mecburen.Onunlayken çok mu mutluydum?Hayır.Ama onsuz bin kat daha mutsuzum.Depresyona zaten genetik olarak eğilimim var.Annem uzun yıllardır yaklaşık 20 yıldır ilaç kullanan biri.Ben de mi ömür boyu ilaç kullanıcam kurtulmak için bilemiyorum

cok uzuldum yazdiklarinizi okuyunca, ve hemen aklima kendi yasadiklarim geldi... ben de cok sorunlu bir iliski yasamistim esimle tanismadan once. o kadar uzuldum ki, o kadar gururum kirildi ki. ama gozum kordu, ne yapsa sineye cekiyordum. yanacagini bile bile gunese ucan o pervaneler var ya, iste onlar gibiydim. asagilamalari, kucumsemeleri hic bitmiyordu, kendisi ayriliyordu ben barismaya calisiyordum, kapisinda kole oluyordum. cok asiktim cunku, ya da cok asik oldugumu zannediyordum. ama acizlikmis megersem. bir gun bunlarin hepsine son verecek gucu kendimde buldum ve onu her yerden engelledim. benle irtibata gecmesine, aklimi tekrar karistirmasina izin vermedim. bir daha kimseyi oyle sevemem zannediyordum, yalniz kalicam, karsima kimse cikmicak diye dusunuyordum. olsun dedim, varsin oyle olsun, ama ben artik buna katlanmicam. kangren olmus bir uzvumu kesip attim sanki. 6 ay sonra simdiki esimle tanistim. meger ben hic sevmemisim dedim. meger o yasadigim bir hastalikmis. ve inanir misin, esimle o donem cikmaya basladigimizda 1 sene pesimden kostu eski sevgilim. ama sonucta ben aradigimi bulmustum. siz de bulacaksiniz, eger siz de bu hastalikli iliskinizi bitirme gucunu kendinizde bulursaniz cok mutlu oldugunuz, sevip sevildiginiz, deger gordugunuz bir iliski yasayabilirsiniz.

Merhabalar herkese,
Nişanlımdan ayrıldım, severek ayrıldık, üstünden tam 2 koca yıl geçti.Aileler anlaşamadı, kendi aramızda problemler vardı beni iş arkadaşlarımdan bile kıskanması, aşırı suskun olması,sinirini yönetememesi,aileme terbiyesizlik yapmaları,bana değer verdiğini hissetmemem, gönül almayı bilmemesi,bana aldığı maddi anlamda komik hediyeler...Yılbaşı hediyesi olarak plastik gece lambası, ilk sevgililer günü hediyesi olarak mutfak önlüğü, benim ısrarımla aldığı tektaşın(modeli seçmedim sadece tektaşım osun istiyorum dedim) 179 tl olduğunu tesadüfen öğrenmem(burda yanlış anlaşılmasın paraya değer vermem ama insan ister istemez düşünüyo, misal çok sevdiğin değer verdiğin montunu en iyi kuru temizlemeciye götürür bi sürü para verip temzilettirirsin çünkü ona değer verirsin öyle değil mi.Manevi olarak değer verilen şeye maddi olarak da değer veriyoruz yani...)gibi sebepler.10 ay nişanlı kaldık, ben doğuda öğretmendim, o batıda polis.Evlenince doğuya tayin isteyecekti.Nikaha 2 hafta düğüne 2 ay kala yani, kavga ettik, çok sık kavga ediyoduk zaten son zamanlarda, anında beni faceden sildi, ailene söyle bitti dedi.Tamam dedim ama söylemedim, 1 hafta boyunca bana resmen eziyet etti aileme söylemem için.Israrla söylemedim çünkü biliyorum sinirinden yapıyor, biz barışıcaz.Derken babası eniştemin babasına gitmiş, beni ve ailemi kötüleyen bi yığın söz söyledikten sonra barıştıralım çocukları demiş.Tabi bu sözler babamın kulağına gelince annem-babam asla istemedi barışmamı.Ben de sevdiğim halde o an geri dönmek istemedim çünkü aramızda kalması gereken bi konu vardı, söz vermiştik birbirimize aramızda kalacak diye ve onu bile babasına söylemiş, babası da eniştemin babasına...Başımdan aşağı kaynar sular döküldü duyduğumda.
Araya bi iki kişi soktular, evime bi çiçek gönderdiler barışmak için, o şahıs birazcık dil ucuyla dil döktü ama benim canım çok yanmıştı.geri adım atmadım.Atamadım.Gururumdan mı sinirimden mi bilmiyorum.2 koca yıl oldu biteli, biz bu süreçte 2-3 ayda bir konuşmaya devam ettik.İkimizin de pişmanlığı apaçık ortadaydı, ikimizin de hayatına başkası girmedi.Ne yaptık biz dedik durduk kendimize.Sonra ayrıldıktan tam 1,5 yıl sonra hadi dedik tekrar. Hiç bi şey olmamış gibi kaldığımız yerden devam etmeye başladık,bu sefer ben batıda o doğuda.1 ay devam ettikten sonra ki benim ayaklarım yere basmıyodu o kadar aşığım çünkü,dedi ki biz niye konuşuyoruz bazı şeylere hayatta bi kere şans verilir ben vazgeçtim.Dünyam başıma yıkıldı.7 aydır resmen yalvarıyorum... bunu bize ikinci kez yapma diye yalvardım, batıyı bırakıp doğuda polis eşi olmayı kabullendim, ailemi ikna ederim dedim, maddi manevi hiç bi şey istemiyorum düğün bile yapmasak olur dedim,ne istiyosan her şey öyle olsun dedim.İkna edemedim.En başta ben ağlarken benle birlikte ağladı, olmaz dedi.Ben ısrar ettikçe çirkinleşti, hakaret etti,engelledi, küçümsedi, alay etti...İçim öyle bi yanıyo ki.7 ayda 7 yıl yaşlandım, çirkinleştim, mahvettim kendimi,bi şey yiyemiyorum, hiç bi şeyden hayattan yaşamaktan zevk almıyorum.tam kaybettim derken onu yeniden bulmanın sevinci öyle sıcak öyle büyüktü ki....Çok seviyorum onu.Vazgeçemiyorum.Hayatında kimse yok.bana dönmesi için her şeyi yaptım, yapmadığım tek şey yanına gitmek.Son kozumu kullanıp yanına gitmeyi düşünüyorum en batıdan en doğuya...Belki diyorum görünce dayanamaz, sonra diyorum ya benle görüşmek bile istemezse defol git derse....Daha kötü olur muyum?Sizce ne yapmalıyım, çok kötüyüm çok çok..

zamanında siz kabul etmediğiniz için barışmayı hırs yapmış. barışmak için çabalamış barışıncada sizi terk etmiş.aynı suda iki kez yıkanılmaz derler keşke en başından barışmasaydınız. bence allah kurtarmış sizi...

cok uzuldum yazdiklarinizi okuyunca, ve hemen aklima kendi yasadiklarim geldi... ben de cok sorunlu bir iliski yasamistim esimle tanismadan once. o kadar uzuldum ki, o kadar gururum kirildi ki. ama gozum kordu, ne yapsa sineye cekiyordum. yanacagini bile bile gunese ucan o pervaneler var ya, iste onlar gibiydim. asagilamalari, kucumsemeleri hic bitmiyordu, kendisi ayriliyordu ben barismaya calisiyordum, kapisinda kole oluyordum. cok asiktim cunku, ya da cok asik oldugumu zannediyordum. ama acizlikmis megersem. bir gun bunlarin hepsine son verecek gucu kendimde buldum ve onu her yerden engelledim. benle irtibata gecmesine, aklimi tekrar karistirmasina izin vermedim. bir daha kimseyi oyle sevemem zannediyordum, yalniz kalicam, karsima kimse cikmicak diye dusunuyordum. olsun dedim, varsin oyle olsun, ama ben artik buna katlanmicam. kangren olmus bir uzvumu kesip attim sanki. 6 ay sonra simdiki esimle tanistim. meger ben hic sevmemisim dedim. meger o yasadigim bir hastalikmis. ve inanir misin, esimle o donem cikmaya basladigimizda 1 sene pesimden kostu eski sevgilim. ama sonucta ben aradigimi bulmustum. siz de bulacaksiniz, eger siz de bu hastalikli iliskinizi bitirme gucunu kendinizde bulursaniz cok mutlu oldugunuz, sevip sevildiginiz, deger gordugunuz bir iliski yasayabilirsiniz.
Çok sevindim sizin adınıza.İnanın o kadar gururlu bi kızım ki aslında, zaten o barışmaya çalışırken sevdiğim halde geri adım atmamam bunun kanıtı.Ama gelin görün ki pişmanım ben geri adım atmadığım için...Ben de defalarca her yerden engelledim defalarca numarasını sildim defalarca kendime söz verdim bi daha adını ağzıma almam diye.Ama dayanamadım hiç birinde.Nişanlı olduğum dönemde yeteri kadar fedakarlık yapmamış, sabretmemiş gibi hissediyorum kendimi onun pişmanlığı da var sanırım bende.

çok iyi bir psikiyatriste gidin.
anlattığınız profil evlat olsa eldivenle sevilir, siz aylardır ağlayıp yalvardığınızı söylüyorsunuz, muhtemelen takıntılısınız ya da mazoşistsiniz, ama böyle bir "şey"i sevme ihtimalinize inanmak istemiyorum. tedavi olun.

Bence de depresyondayım, küçük bi ilde yaşıyorum en iyi psikoloğu araştırdım bi süredir buldum da ama düğünü olduğu için bi süre sonra başlama kararı aldık mecburen.Onunlayken çok mu mutluydum?Hayır.Ama onsuz bin kat daha mutsuzum.Depresyona zaten genetik olarak eğilimim var.Annem uzun yıllardır yaklaşık 20 yıldır ilaç kullanan biri.Ben de mi ömür boyu ilaç kullanıcam kurtulmak için bilemiyorum

Onunla birlikte olunca sorun çözülmeyecekki. Bence bir insanın hayatta düşebileceği en büyük yanlış, mutluluğunu bu şekilde başkalarına bağlamaktır. Düşünsenize ruh halinizi onun insafına bırakıyorsunuz.

Ne gerek var bu tutsaklığa? Tedavinizi olun, özgürleşin. Ben kendi inancıma göre herzaman benden daha üstün bir gücün olduğuna inanırım ve ona güvenirim. Olmayan birşeyi bu denli zorlamanın hiçbir anlamı yok. Biraz kaderinize ve kendinize güvenin.

Kim söyledi size onun sizin için en iyi seçenek olduğunu? Kararlı olun, bu denli yıpranmanıza gerek yok, bir an önce tedaviye başlayın.

Çünkü öküzlüklerine rağmen, hayatta karşıma çıkanlar arasında aşık olmayı becerebildiğim tek insan o.Hala, her şeye rağmen çok seviyorum, kendime engel olamıyorum.her şeyi denedim unutmak için...olmadı.

Ben eşimden önceki herkesi sevip aşık olduysam ona aşık olmak istemiyorum. Onu tanıyana kdr hiç bişey bilmiyormuşum şu an eşime sevgimle daha önceki hislerim arasında dağlar kadar fark var.
Yanlış bir yoldan doğru sonuç elde etmeniz imkansız. Yaşadıklarınızın adı sevgi değil, bu dünya sevgi üzerine kurulu ve sevgi asla can acıtmaz.

Onunla birlikte olunca sorun çözülmeyecekki. Bence bir insanın hayatta düşebileceği en büyük yanlış, mutluluğunu bu şekilde başkalarına bağlamaktır. Düşünsenize ruh halinizi onun insafına bırakıyorsunuz.

Ne gerek var bu tutsaklığa? Tedavinizi olun, özgürleşin. Ben kendi inancıma göre herzaman benden daha üstün bir gücün olduğuna inanırım ve ona güvenirim. Olmayan birşeyi bu denli zorlamanın hiçbir anlamı yok. Biraz kaderinize ve kendinize güvenin.

Kim söyledi size onun sizin için en iyi seçenek olduğunu? Kararlı olun, bu denli yıpranmanıza gerek yok, bir an önce tedaviye başlayın.
Mutluluğu kesinlikle başkasına bağlamıyorum, mutluluk içten gelen bi şeydir ve bu bende vardı.Sabah uyandığımda içim içime sığmazdı sebepsiz yere, deli dolu, sürekli konuşan, espri yapan, kaliteli muhabbet edebilen, gezen tozan, her şartta her koşulda hayattan zevk alabilen, dünya yansa umurunda olmayan bi kızdım.3 yıl öncesine kadar.Sonra o geldi ben daha çok mutlu oldum.Sonra gitti o gün bugündür eski ben olamadım.

Mutluluğu kesinlikle başkasına bağlamıyorum, mutluluk içten gelen bi şeydir ve bu bende vardı.Sabah uyandığımda içim içime sığmazdı sebepsiz yere, deli dolu, sürekli konuşan, espri yapan, kaliteli muhabbet edebilen, gezen tozan, her şartta her koşulda hayattan zevk alabilen, dünya yansa umurunda olmayan bi kızdım.3 yıl öncesine kadar.Sonra o geldi ben daha çok mutlu oldum.Sonra gitti o gün bugündür eski ben olamadım.

Demekki yine o mutlu kız olmanız mümkün. Bunun için ona ihtiyacınız yok. Sadece zor bir dönem geçiriyorsunuz ve tedaviyle sabırla bunu atlatabilirsiniz.

"Ondan gerçekten vazgeçmeye karar verdim" fikri oluşuncaya kadar mücadele edin. Bu da kendini sevmekten ve kendine değer vermekten geçiyor.

dur biraz .illa herkedin sevdiği onu sevecek diye birsey yok . yanına hit ister daha pişman olacaksın

aynı şeyleri birebir yaşayan biri olarak yazmadan duramadım . aramızdaki sırrı babası ile babama duyurdu hem aileme hem bana hakaret ediyor sonra pişman oluyor yalvarıyordu .. annesi evlenince düzelir sana kavuşamadığından bunları yapıyor diyerek beni ikna ediyordu . nişanlıydık düğüne 5 ay kala ayrıldık . aileler anlaşamadı yani onlar anlaşmak istemedi. bizde sürekli kavga ediyorduk fakat ilk erkek arkadaşım olduğu ve uzun süre birlikte olduğum için ayrılsak da hemen barışıyorduk . en son babam olmaz dedi elini uzattı elimi tut bırakma ve onlardan kurtul dedi . ayrıldık . ilk zamanlar rahatladım sonra yalnızlaştım . sevgi aradım . kimseye o gözle bakamadığımı anladım . görüştüğüm çok iyi insanları bile onunla kıyasladım yapamadım . sonra telefonla görüşmeye başladık . ailesi de vicdan yapmış olacak ki o dönemde çok iyi davranıp barışmam için yalvardılar .sonra yine kavgalar başladı ve tek bir telefon konuşması ile bitirdi beni . yediremedim seviyorum diye öldüm geberdim ağlamaktan gözlerim kapandı psikolojim bozuldu doktor doktor gezdim yok gece gündüz onun için ağlıyordum neden olmadı neden ayrıldık diye sonra babama düşman oldum kaç yıllık ilişkimi bozdu diye tam 2 sene hem kendime hem aileme eziyet ettim . Allah a dua ettim dönsün diye herkes hayırlısını iste dedikçe Allah'ım onsuz yaşayamam hayırsızsa da ver yeter ki ver diye dua ettim . sonra dualar kabul oldu . bana göre mucizem oldu beni aradı dönmek istedi barıştık .
1 ay içinde evlendik . rüya sanıyordum mutluluktan uçuyordum . uçuyor. sonra balayından döndüm . 1 haftalık evliydim kavga ettik .gelin evi görmeye gelecek misafirler için yaptığım pastaları duvarlara yerlere fırlattı . annesini aradı gel yoksa bu elimde kalacak diye . annesi geldi sözüm ona üzüntüden ağlama krizine girdi. ben ağlamak yerine üzülme olur böyle diye ikna ettim . gecenin 3ü sonra elim ayağım boşaldı . banyoya gittim elimi yüzümü yıkadım ve aynada kendime bakmaya başladım . AL AL işte hak ettiğin hayatı yaşamaya başladın asıl şimdi ağla şimdi üzül . tam 10 senedir çekmediğim kalamadı hiç sevilmedim . değerim yok . evden de kovuldum . dayakta yedim . sırf aileme yaptıklarımdan bunları çekiyorum bile diyemedim . çünkü hak ettim bile bile istedim .
sonunu söylüyorum . aşk acısından ağlamak pişmanlıktan ağlamanın yanında hiç bir şey. keşke hep aşkımdan kavuşamamaktan ağlasaydım .

Çünkü öküzlüklerine rağmen, hayatta karşıma çıkanlar arasında aşık olmayı becerebildiğim tek insan o.Hala, her şeye rağmen çok seviyorum, kendime engel olamıyorum.her şeyi denedim unutmak için...olmadı.
evlendiğinde de iki gün sonra eşim benle ilgilenmiyor ilgi istiyorum diye ağlarsın yapmayın ya Allah daha ne çıkarsın önünüze bilmiyorum ki maşallah adamda herşey var ki geçtim aileme laf edecek adamla evlenecem he yazık ailene de kendine de dünyada başka erkeklerde var bu kadar kendinizi küçümsetmeyin lütfen

Merhabalar herkese,

ne yapman gerektiğini çok net biliyorsun. biz söyleyince de kesinlikle yapacak mısın? pek inanmıyorum ben. sen, sana zerre değer vermeyen birinin peşinden koşmaya devam et..

X