İçim yanıyor, kanıyor, kavruluyor

Biraz kendinize saygılı olun ya bu nedir? Okumuş öğretmen olmuşsun ne güzel. Okadar emek vermissin kalkıp sana değer vermeyen birine yalvarmak ne ya?? Bi kendinize gelin bu kadar küçülmeye gerek yok. Adamlarda kendini bişey sanıyor sonra. Bak bacım sevse istese kalbinde kıpırtı olsa sana başka davranırdı aksini yapmazdı aşk öyle bişey. Adam gelgitli boşver salla gitsin yahu!

Konuyu hortlatmis gibi olacağım ama son konunuzda yazdığın kişi sizi ne kadar seviyor farkında misiniz? Bu yazıyı okuyunca o kişinin size bir armağan olduğunu düşündüm zira. Sizi sevmeyen bir insanmış eski nisanliniz.

Konuyu hortlatmis gibi olacağım ama son konunuzda yazdığın kişi sizi ne kadar seviyor farkında misiniz? Bu yazıyı okuyunca o kişinin size bir armağan olduğunu düşündüm zira. Sizi sevmeyen bir insanmış eski nisanliniz.

Ben de öyle düşünüyorum, bu yüzden 3. Kere acaba mı diye yoruyorum ya kendimi...Teşekkür ederim.
Bende aynını düşündüm
Hayırlısı olsun

Bence git sana defol deyince anlayacaksın şimdi gitmedim beni görmedi ondan gözden çıkardı giyorsun öyle sanıyorsun.git yanına bir duvara tosla silkelen sonrada kendine çeki düzen ver

Sana saygısı olmayan birine olan aşkin evlenince ya 3 ay sonra yada maksimum aşırı saf ger z.ksen 2 yılda biter sonra olan çocuğa olur küfürbaz berbat saygısız baba git psikologa gözünü seveyim

Konu eski ama yazacağım
Allah evladın da hayırlısını versin
Aileme terbiyesizlik yaptı demiş
Hala peşinde dolanıyor
Yazık o ana babaya
Başına ne gelse müstahak cidden

Eski bir konuymus konu sahibi şu an ne yapıyor acaba baştan beri toksik bir ilişki için bu denli kendini tüketmek.. bunu kendinize yapmayın hanımlar pls.

Merhabalar herkese,
Nişanlımdan ayrıldım, severek ayrıldık, üstünden tam 2 koca yıl geçti.Aileler anlaşamadı, kendi aramızda problemler vardı beni iş arkadaşlarımdan bile kıskanması, aşırı suskun olması,sinirini yönetememesi,aileme terbiyesizlik yapmaları,bana değer verdiğini hissetmemem, gönül almayı bilmemesi,bana aldığı maddi anlamda komik hediyeler...Yılbaşı hediyesi olarak plastik gece lambası, ilk sevgililer günü hediyesi olarak mutfak önlüğü, benim ısrarımla aldığı tektaşın(modeli seçmedim sadece tektaşım osun istiyorum dedim) 179 tl olduğunu tesadüfen öğrenmem(burda yanlış anlaşılmasın paraya değer vermem ama insan ister istemez düşünüyo, misal çok sevdiğin değer verdiğin montunu en iyi kuru temizlemeciye götürür bi sürü para verip temzilettirirsin çünkü ona değer verirsin öyle değil mi.Manevi olarak değer verilen şeye maddi olarak da değer veriyoruz yani...)gibi sebepler.10 ay nişanlı kaldık, ben doğuda öğretmendim, o batıda polis.Evlenince doğuya tayin isteyecekti.Nikaha 2 hafta düğüne 2 ay kala yani, kavga ettik, çok sık kavga ediyoduk zaten son zamanlarda, anında beni faceden sildi, ailene söyle bitti dedi.Tamam dedim ama söylemedim, 1 hafta boyunca bana resmen eziyet etti aileme söylemem için.Israrla söylemedim çünkü biliyorum sinirinden yapıyor, biz barışıcaz.Derken babası eniştemin babasına gitmiş, beni ve ailemi kötüleyen bi yığın söz söyledikten sonra barıştıralım çocukları demiş.Tabi bu sözler babamın kulağına gelince annem-babam asla istemedi barışmamı.Ben de sevdiğim halde o an geri dönmek istemedim çünkü aramızda kalması gereken bi konu vardı, söz vermiştik birbirimize aramızda kalacak diye ve onu bile babasına söylemiş, babası da eniştemin babasına...Başımdan aşağı kaynar sular döküldü duyduğumda.
Araya bi iki kişi soktular, evime bi çiçek gönderdiler barışmak için, o şahıs birazcık dil ucuyla dil döktü ama benim canım çok yanmıştı.geri adım atmadım.Atamadım.Gururumdan mı sinirimden mi bilmiyorum.2 koca yıl oldu biteli, biz bu süreçte 2-3 ayda bir konuşmaya devam ettik.İkimizin de pişmanlığı apaçık ortadaydı, ikimizin de hayatına başkası girmedi.Ne yaptık biz dedik durduk kendimize.Sonra ayrıldıktan tam 1,5 yıl sonra hadi dedik tekrar. Hiç bi şey olmamış gibi kaldığımız yerden devam etmeye başladık,bu sefer ben batıda o doğuda.1 ay devam ettikten sonra ki benim ayaklarım yere basmıyodu o kadar aşığım çünkü,dedi ki biz niye konuşuyoruz bazı şeylere hayatta bi kere şans verilir ben vazgeçtim.Dünyam başıma yıkıldı.7 aydır resmen yalvarıyorum... bunu bize ikinci kez yapma diye yalvardım, batıyı bırakıp doğuda polis eşi olmayı kabullendim, ailemi ikna ederim dedim, maddi manevi hiç bi şey istemiyorum düğün bile yapmasak olur dedim,ne istiyosan her şey öyle olsun dedim.İkna edemedim.En başta ben ağlarken benle birlikte ağladı, olmaz dedi.Ben ısrar ettikçe çirkinleşti, hakaret etti,engelledi, küçümsedi, alay etti...İçim öyle bi yanıyo ki.7 ayda 7 yıl yaşlandım, çirkinleştim, mahvettim kendimi,bi şey yiyemiyorum, hiç bi şeyden hayattan yaşamaktan zevk almıyorum.tam kaybettim derken onu yeniden bulmanın sevinci öyle sıcak öyle büyüktü ki....Çok seviyorum onu.Vazgeçemiyorum.Hayatında kimse yok.bana dönmesi için her şeyi yaptım, yapmadığım tek şey yanına gitmek.Son kozumu kullanıp yanına gitmeyi düşünüyorum en batıdan en doğuya...Belki diyorum görünce dayanamaz, sonra diyorum ya benle görüşmek bile istemezse defol git derse....Daha kötü olur muyum?Sizce ne yapmalıyım, çok kötüyüm çok çok..
İnsanın şunu yapan babası olsa soğur.Sizi sevmeyen değer vermeyen üzerine sevginizle alay edip küçümseyen bir insanı hâlâ nasıl sevebiliyorsunuz?Ezik bir adamın bile oz güvenini parlatmissiniz.Paraniz da varmış gidip profosyonel bir destek alın bakış açınızı değiştirin

Kendine saygısı olmayan birine başkası hiç saygı duymaz. Çocuk bir gram sizi düşünmüyor kendinize gelin ve daha fazla fedakarlık yapmayı bırakın. Bu adamla barışsanız ne olacak ki ipleri komple eline vermişsiniz. Size mutsuzluktan başka birşey getirmeyecek..

Bacim senin kendinle zorun mu var bu kadar mi deger vermiyorsun kendine. Boyle bir tipten kurtuldum diye kina yakip gobek atman lazimdi nisanliyken boyle yapan evlenince seni ne hale getirirdi. Her yerden engelle her fotoyu mesaji sil beraber aldiginiz seyleri at cope hayatina bak bence.

İnanın kurtulmak için tüm bu dediklerinizi yaptım ilk ayrılığımızdan sonra.Yabancı dil öğretmeniyim 3 dilde mütercim tercümanlık okudum üniversitede..Almanca İngilizceyi ana dilim gibi İspanyolca ve Japoncayı da iyi seviyede konuşabiliyorum(4 yıl kurs aldım her iki dilden de).Aslında mesleki anlamda çok donanımlıyım ama ruh halim yüzünden canım ders anlatmak istemiyor yani istemiyor demeyim de iştahla anlatmıyorum işte.Yüksek Lisansa başladım bu yıl.Keman dersleri almaya başladım.E ben daha napayım?Nerdeyse her hafta sonu çevre illere zorla götürülüyorum arkadaş çevrem tarafından,çünkü bu halden kurtulmamı eski ben olmamı çok istiyorlar, hafta içi mecbur kalmadıkça evden dışarı adım atmam okuldan sonra.Çünkü tahammülüm yok dışarıya, insanlara..
Bu kadar yeteneğin var basarilisin ve hala bir adam icinmi olup bitiyor ve hayatını onun için ayaklar altına alıyorsun.
Bak arkadaşım bu arada iyiki benim kızımın öğretmeni değilsin senin gibi bir öğretmen çocuklara böylemi örnek olacak takintilisin sen sizinki aşk değil takıntı.
Burdakilaere kulak ver senin acil şekilde tedaviye ihtiyacin var bak bunu iniş hem tedavi olmaya git takıntı hastalığın var vazgecemememnin sağlıklı dusunememenin nedeni bu.sen şu an hayatınla oynuyorsun.bu kişi size eş olmaz zaten adam özelini anlatmış ve seni bir kalemde siliyor bu kişiyle güvenip nasıl yola çıkacaksın bir vleilik çocuk oyuncağı degil

X