İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

aaaa ne bu şimdi yapan şekerler nerdesiniz.
ben 4. günü yapıyorum bugün

olsun şeker bende de henüz tık yok ama ben ara verdim o yüzden bu hafta bakıcam artık..
midem eskisi gibi kalmadı dışarıya çıkmıyor şükür küçüldü sanırım

5. günüde bitirim yarın 6. gün de kısmetse sıra..
ve ilk listenin son günü

kızlar 2 kilocuk vermişim...bu sabah tartıldım 73 üm..aslında 72 ile 73 arası birşey ama küsürleri sildim ne olur ne olmaz..

11 gün oldu başlayalı az mı ya 2 kilo...18 kilo zor veririm ben 38 günde..

2 kilo az değil şeker neden az olsun ki..

Bende geldim şekerlerrrrrrrr ve sanırım azcık kiloda aldım yarın itibari ile başlıyorum inşallah.Çok yorgunum şimdi ama tatilde radikal kararlar aldım lakin en kilolulardandım bulunduğum yerlerde.Sabah tarılacağım ama sanırım 68 gibiyim.Bol bol laflayıp biribirimizi motive edelim.Yediklerimizide yazalım mı?

Bu menüleri birebir uygulayıpta mı veremiyorsun yelizcim kaçamakların oluyor mu?Bu menüleri hakkı ile uygulasak veririz aslında gibi geliyor ama ne biliym yaaaaaaaaa
Ben dün geldim evde bişey yoktu sabah uçaktaki sandiviçleri atmıştım çantaya evde bişey yok diye onu yedim öğlen gecikti bir dilim kepek peynir domates yedim akşamda kabak dolması yoğurtla ekmeksiz tabiii bugün uyamadım tabiii ama yarın itibari ile daha düzgün besleneceğim bide bende twiss & shape var koşu bandı var sabah 500 adım twiss yaptım birazdan bir 500 daha yapıcam.Yarın şu yağlar var ya aktarlarda inceltici bişey alıcam artık lahana yağımı olur ne olur bakcezzzzzzz.Tepinirken sürüp streç sarıcam vermem gereken 13 kilo var bişekilde vericem napalım.

pelincim sen mutlu diyeti yapmicakmısın

slm kızlar döndüm tatilden kilo vericem diodum ama pek olmadı 1 haftada bişey vücuttaki şişlikmidir nedir giderken 80.3 tüm bügün 81.1 im inş. hava değişimi kaynaklı şişliktir olsun genede almadımya fazla çünki herşeyden yedim magnum dondurmr kek sucuk bile gene ii valla ama bitti mola vermiştim koşuya devam herkese kolay gelsinnnnnnn...

canlar benim evde kondisyon bisikletim var hergün olmasada 2 günde bir sürmeye çalışıyorum...geçen hafta hergün yürüyüş yaptık oğlumla..pelin hakkı ile uygulamaya gelince 1-2 kere tuzlu ayran içmem gerekti tansiyonum düştü birde yemeğe davetliydik o gün gündüz yemedim akşam yedim gerçi erken yedim ama yinede ertesi günde kendimi cezalandırdım akşam yine 5 te yedim sebze haşlama..baş ağrısı oluyor arada ona çare bulamadım henüz ..
benim metabolizmam yavaş belki daha çok verebilirdim böyle olmasa..

KIzlar bi arkadaş yazmış kopyalıyorum görmediyseniz diye ben bunu uygulayacağım beraber yapalım mı?
ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdürYALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün beslenme ayı sekıldedır.
sabah saat 10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 22:00
2 lıtre yagsız ayranın ıcıne;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı mercımek(yesıl-kırmızı farketmez) ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.cay-su serbest sınırsız...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler sadece yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
kolay gelsınnnnnnnnnn :)

Yelizcim maşallah o kadar olur iki diyette zor arada o kadar bozulur bozmamışsında zaten sen.Kaç gün oldu kaç kilo verdin canım sen?

slm kizlar ay cok sinirlendim kendime düsünün bu seete 3tane börek yeidm napim dayanamadim.sabaha yiycem diye direndim ama olmadiya.simdi biraz spor yapim diyorum resmen vijdan azabi duyuyorumyaaaaaa.neseliler grubundayim ama malesef kilo veremedim insallahda almam.pelince bu diyegti yaparsam sütüm azalirmiki ben bebgimi emziriyorum.zaten bu yüzden homini girtlak yiyorummmmm.

Valla ben de çok kaçamak yaptım börek, dondurma, tatlı... Ama şu detoks bitsin kaçamak falan yok bundan sonra.

pelince, senin yazdığın kürün saatlerini pek anlayamadım canım ya biraz ayrıntı verir misin? Ben de uygulamak istiyorum.

ben mutluya devam ediyorum..yapıcam dedim bi kere dönmek yok..
aralarda kaçamaklarım oluyor ama yinede bırakmadan devam ediyorum..
midem küçüldü ve az yemeyi öğrendim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…