İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

öğle yemeğimi de yedim..
1 su bardağı yoğurt,1 salatalık,2 grissini

kızlar ben bullyon çorba içebileceğimi sanmıyorum onun yerine çorbamı kendim yapıcam..midem çok hassas bir bozulursa hiç bişii yiyemem

Hoşgeldiniz hepiniz inşallah herkes umduğu kiloya burda mutlu neşeli ulaşır.Ben topiğ açtım ama yarın tatile gidiyorum ama gelir gelmez başlıyacağım mutlu olmaya.25i gibi burdayım inşallah.:Saruboceq:
Arkadaşlar bazı önerilerde bulunabilir miyim sakıncası olmaz dimi?
1) Ruh hallerinizi değiştireli bakan hangi diyeti uyguladığımızı görsün.
2) Mutlular ve Neşeliler gurubu üyelerini listeliyelim başlangıç kilolarını alalım.Haftanın bir gününü belirleyelim o gün herkes gelsin kilo bildirimini yapsın.İsterseniz haftanın birincisini seçeriz
Ama tabiki ben bir süre yokum bunu düzenleyip takip etmek isteyen olur mu acaba?
Hem şen hem yarış havasında hemde renkli bir topik olsun da keyifle kurtulalım şu fazlalıklarımızdan

arkadaşlar grubumuz herkese açıktır katılmak isteyen arkadaşlar olursa memnun oluruz..

arkadaşlar bir sorum var çaylarınıza şeker atıyormusun birde kaç bardak sınırlama varmı..

başımın ağrısı geçti biraz ilk gün olduğu halde fazla zorlanmadım inşallah böyle devam eder..zaten bir süre sonra vücut diyete alışır ve açlık hissi düzene girer..ağrılarda ortadan kalkar..

kaç kişiyiz, kim hangi gruptan yazacakmıyız yoksa böyle bireysel devammı edelim..

mutlular

akrep33
yeliz
hasretim34

neşeliler

arkadaşlar katılmak isteyenler listenin altına adını eklesin yanınada kilosunu yazsın
cumadan cumaya da bildirim yapalım
hadi bakalım hayırlısı

yelizcim zaten kiraz detoksundan sonra çok acıkmıyrki mide..valla bana fazla bile geldi..kaç gündür kiraz yemekten gına gelmişti artık

pazardan kabak almayı unutmuşum..yerine salata yedim bende..

yelizcim ben çayıma şeker atmıyorum canım..zaten çaylada hiç aram yok..sadece kahvaltı da çay kaşığının ucuyla şeker atıyorum

ilk sayfadan itibaren tek tek bakıp liste yaptım yeni gelen arkadaşlar isimlerini diyet tercihlerine göre listemize yazsın lütfen...

mutlular

pelince
akrep33
Tiptoniq
per.vin
YELıZ

neşeliler

banucan4
SuRReaL1907
zemus

Son düzenleme:
bu arada hasretim34 grup belirtmemişsin canım karar verebildin mi?

selam kızlar bugün başladım inş.ama biraz az yedim sıcaktan yiyemedim. yağsız yeşil fasulye kepekli ekmek biraz meyve birdilim karpuz bolda su içtim tüm gün yediklerim bunlar. kiraz detoksundan sonra fazla yemeye zorlamadım kendimi ama ilerleyen günlerde daha düzenli olucak bide ben listeli ve kurallı olursa strese giriyorum liste bana yol göstermeli sadece az çok neyin neyle değişimi olabileceğini biliyoruz neşeli grubu bana daha uygun.. herkese kolay gelsin korkun yağlar hakkınızdan gelicez.....

ben yarın tartılıp kilomu bildiririm..ayrıca cuma yarışı 9 takımdayımhihoyyyt

ben kiraz detoksunda buluşanlar olarak sonrasında diete girecektik dıye bılıyordum ordan devam ederiz die konusulmustu galıba ama değişmiş sizin listelerde cok guzel aslında denemeye deger 2 liste var şuan ve benim diet listem farklıydı diğer topikte listedeydim ama şuan olamayacagım o zaman kendi listemle devam edicem hepinize mutlu ve neşeliler olarak başarılar diliyorum inşallah istediğimiz sonuca ulaşırız hepimiz.....
mutlu ve neşeli günler........

slm kizlar cok güzel bi baslikta toplanmissinizz.benide neseliler grubuna alirmisiniz arkdaslarrrrrrrr.su anda 57kilo 200gr oglumu emzirdigim icin cook fazla yemekten kisamiyorum sadece diket ediyorum.birazda evde kendimce spor yapiyorumm.insallah hep birlikte vercezzzzzzzzz kilolariiiiii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…