İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

Bu diyette protein zayıf canım ya bu da sütünün kalitesini düşürebilir gİbi geliyor bana.Öğlen et türü akşam zeytinyağlı yersen daha iyi olur sanırım.Gülsü ben doğum sonrası kilolarımı montıgnac diyeti yaparak atmıştım onu bir araştırsana hem süt kalitenide arttırıyor 13. ayda afet inek gibi akıyodu sütler hep ıslak geziyodum göğüs pedi bile işe yaramıyordu:))

Canım yarı yapalım beraber perşembe cuma .....
Sabah kahvaltısını yaptıktan sonra bu ayranlı karışımı yapacağız yağsız yoğurtla ve tuzsuz olucak sabah 10 da kahvaltı sonra 2 saatte bir bir kase bu karışımdan 12:00-14:00-16:00-18:00-20:00-22:00 da iki gün aynı şekilde
Çay su serbest meyve kahve hiç bişey yok

Arkadaşlarr neşeli grubuna girebilir miyimm acil zayıflamam lazımm:)alkisalkisalkis

öğle yemeğimi yedim..
1 salatalık,ayran
ve kızımın krakerlerinden:))

pelince sagol arkdasim bi arastirim bu diyeti insallah böyle yardimlasmalarla vercez bu kilolariiii.5kilo versem yeter zatenn.bugün sabah kahvaltida kerm peynire sürülmüs 3dilim ekmk 4yesil zeytin dometes yedim öglende misir gevrekli yogurt ymeyi düsünüyom aksamda corbaaaaaaa,tabi ara ögünlerde meyve olcak bu is insallah.tabi sporda yapicam evde.

Teşekkürler hoşbuldummhihoyyyt

çalışırken saah kahvaltısı zor oluyor ama bakalım inş bu sefer düzenli kahvaltı yapmaya çalışcam.. ve bol su..CADIARZU

beslenme kutusu yapıcan artık kendine şeker..çünkü kahvaltı çok önemli...
ve tabi sporda şart.

canım sen mutlu diyeti yapmıyormuydun

Oyy 3 tane mi klava:
gülsü canım ben öğlenleri ızgara yiyorum haftada 2-3 gün. Çorba+ızgara bazen biraz da salata yiyorum. Sabahları da yine haftada 2-3 gün peynir yerine yumurta yiyorum.

Bugün benim kiraz detoksunun son günü canım ya yarın yemeklerin tadını çıkarmak istiyorum :) Ama p.tesi dersen yaparız birlikte yerimseniben

Ben yarın yapıcam surreal'cim hem sana kobay olurum böylece pazartesi yazlığa gidicem orda tabii diyete devam bugün twisss'e streç film sarınıp çıktım aman allahım ne terledim anlatamam bunu hergün yapsam inşallah...yemektede kaçamağım yok aferin bana 68.8 'le başladım dün busabah 68'dim bakalım 1300 gr almıştım tatilde bu kolay gider tabiii ama bundan sonrasındada sporu bırakmasam vereceğime inanıyorum.

akrep ben neselilerdeydim ama bazen kaytariyorum iste sureal1907 canimm baslenman güzel insallah vercez.pelince ayne güzel 800gr gitmis bilealkisalkisalkisalkisalkisalkis
kizlarya az önce tartiltim 57 ciktim ay anammmmmmmmm cildircam:gitme:kacgündür tarti bi arkdasdaydi bende nasilsa 55dir diye bosladiydimmmm :sinifsinif:hemen ipleri almam lazim ya kizlar ^bide sabah ackarna tartilim bakalim belki farkederrrrrrmafoldumben

merhabalar a.s. benide aranıza alırmısınız ?
bende neşelilerin diyetini yapıyorum çaktırmadan yerimseniben 3 gün oldu inşallah verebilirim
hatta ben listeyi kendimce biraz daha hafiflettim
neşeliler diyetini uygulayan fıstıklardan rica ederek öğrenmek istiyorum kaç gündür yapıyosunuz ve sonuç almaya başladınızmı ?
herkese kolay gelsin sağlıklı zayıflamalar diliyorum a.s.

elma almaya yollaıdm arkadaşı elmayı unuttum daha ilk gündenkaydirigubbakcemile3

meyve elma yerine başka ne yiyebilirizz-tatlicadiarzu-

merhabaaaa,
neşeliler diyeti aslında benim kendi çapımda yaptığım diyete çok benziyor... böyle hafif hafif yiyince, bol su tüketince ve spor da yapınca zayıflamamak imkansız..
gerçi ben sanırım bu haftasonu eriyerek zayıflıcam, izmir 40 derece diyo meteoroloji :sinifsinif:

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz a.s.

Tamam canım sana kolay gelsin. Ben de p.tesi yaparım İnşallah.

ya niye kimse uğramıyor herkes yediğini paylaşsa daha çok motive oluruz
merak ediyorum önce başlıyanlar ne kadar verdiniz

kızlar selam bu sabah tartılacaktım sonra dalgınlığıma geldi unuttum birşeyler yemiştim tartılmadım o yüzden sonra moralim bozuluyor...siz ne yaptınız nasıl gidiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…