İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

kızlar peki bu diyetle kaç kilo verliyor haftada mesela bende vermek istiyorum ama yalnızım
destek olabilecek birilerine ihtiyacım var

kızlar peki bu diyetle kaç kilo verliyor haftada mesela bende vermek istiyorum ama yalnızım
destek olabilecek birilerine ihtiyacım var

NEŞELİLER diyetinde 1 ayda 8 kg. Ama bol su ve yürüyüş şart.

MUTLULAR diyetinde ise sanırım 38 günde 18 kg.

Selam tatildeyim ve sizi unutmadim nasil gidiyor diyetiniz kilo durumunuz nasil .bulundugum yerde turkten cok italyan ve ruslar agirlikli kendimi cok zayif hissettim iri ve belsizler ulkemin guzelliklerini keyfini onlar cikariyor valla milliyetci ruhum kabardi burda

arada olacak arkadaşım tabiki de çok sıkı dietler sonra daha çok yemeye sebep oluyor bencede abartmadan herşey den tatmak lazım kolayy geleeeeeeeee

kızlar neler yapıyorsunuz bu sabah meraktan yine tartıldım daha yeni düşüş var..

kızlar birşey daha söyleyeyim ben kiraz detoksu yapanlardanım ve kirazın ağrı kesici etkisi olduğunu biliyormusunuz bilmiyorum detokstan sonra kiraza detokstaki kadar olmasada devam ediyorum..ve bu ay ilk defa sancısız bir regl geçiriyorum..acaba detokstaki kirazların etkisi varmıdır bunda ne dersiniz..kendime şaşırdım benim sancılarım iğnesiz geçmezdi ve bu ay ağrı kesici bile içmedim..

kızlar ben tatile çıkıyorum 1 hafta olamayabilirim ordada deniz kenarında bol yürüyüş yüzme vede tabiki yiyeceklerime dikkat edicem,inş. dönüşte 1 2 kilo vermiş olurum çok inanıyorum kendime hepinize kolay gelsin benim başlangıç kilom 86 şu an 80.3 tü sabah bakalım dönüşte neyle karşılaşıcaz a e olun.......

diyetleri uygulayan kıslar peki kilo vermeye başladınızmı
hepinize kolaylıklar diliyorum

Son düzenleme:

Bravo alkisalkisalkis
Ben de inceldiğimi hissediyorum. Zayıfladın diyenler çoğalmaya başladı hihoyyyt
Kiraz detoksundan önce tartılıp kilomu bildiririm.

Diyetleri uyguluyoMusunuz surreal yeliz nasil gidiyor haftaya Sali maratonum basliyor burda kitap okuyoru begin gucu ile zayiflama bundan edindiklerimide paylasicam elbette

slm arkdaslar ben elimdenb geldigince uymaya claisiyorum ama oglumu emzirdigim icin kücük kacamaklar yapyiorum su an 56yim ama regl oluyorum bitince tam yazarim artik.hedefim 50 insaallah basaricaz kizlarrrrr

ben uygulamaya devam ediyorum ama spor yok denecek kadar az oğlumu bıkarıp yapamıyorumki oğlumla yürüyoruz ama o bebek arabasında öyle hızlı hızlı yürünmüyor..çok fazla veremiycem bu şekilde galiba ya da yavaş yavaş vericem bilmiyorum...

yelizcim haklsiin bebk olunca zor oluyor ama yilmicaz mücadale edip kazancaz sekerim.pes etmek yok yavas yavasda olsa vercezzz canimmmm.ben oglumu uyutunca spor yapiyorum kendimce iste ama ise yariyor sanirim sanda tavsiye ederim.ha bide gece yatmadan önce hareket yapyiorum.insallah yakinda istedigimiz kiloya kavusacazzzzz.

Diyetleri uyguluyoMusunuz surreal yeliz nasil gidiyor haftaya Sali maratonum basliyor burda kitap okuyoru begin gucu ile zayiflama bundan edindiklerimide paylasicam elbette

Evet canım uyguluyorum, akşamları da 1 saat yürüyorum. Bol su içiyorum, ayrıca yeşil çay da içmeye çalışıyorum ama en fazla 1 fincan içebiliyorum o da sabah aç karnına. Bugünden itibaren akşamları da içmeyi düşünüyorum. Kitaptan öğrendiklerini aktarmanı bekliyoruz yerimseniben

selam arkadaşlar..ben kaldığım yerden başladım mutlu olmaya..bakalım sonuç ne olucak

kızlar nerelerdesiniz bırktınızmı yoksa diyeti
ben 3. günü yapıyorum bakalım nolucak..semiz otu yaptım kendime köftelerim ve kıvırcıkım da hazır bulyon çorba hariç tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…