İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

kocişlerin oyununa gelmiyelim lütfen kötükedihüso
onlara bişe olmuyor tatlım olan bize oluyor ben kocişi dinlemeyi çoktaaan bıraktım yoksa 100 kilo olurdum :jeyyar:

sorma canım yaa bir güzel patlıcan patates vs kızartmış karşımda yedi yoğurtlaaa onlara kalsa 100ü devirces vala:roflol:

ben de dinlemicemklava:

sorma canım yaa bir güzel patlıcan patates vs kızartmış karşımda yedi yoğurtlaaa onlara kalsa 100ü devirces vala:roflol:

ben de dinlemicemklava:

benimki neler yiyor neler ama yeminle canım hiç istemiyor ben bile kendime şaşıyorum demekki beyin de bitirmişim işi alkisalkisalkisalkisalkisalkis
bide şu oyuna gelme canım ben seni her halinle seviyorum yaaaaaalllllaaaaaaaaannnn
sakın inanma :1no2:

ablacım helal sana yine azıcık yemişsin valla bravo... alkisalkisalkis

ablacım helal sana yine azıcık yemişsin valla bravo... alkisalkisalkis

saol canım opuyorumnanaktan
ama bugün biraz yiyecem dün akşam zeytinyağlı dolma yaptım bu gün için
patlıcan-biber minicikler patlıcanları zor oydum o kadar yani küçükler
hem öğle hemde akşam yemeği yerine saat 4 gibi yiyecem yanında bol salatayla

ooh eline sağlık :) o kadarcıktan bişicik olmaz heralde, aman fazla kaçırmayasın çok iyi gidiyosun çünkü maşş

diğer arkadaşlarda tam böyle hedefe yaklaşma anlarında salıveriyolar genelde, halbuki en güzel noktaya yaklaştınız hedefe ulaşıp burda kutlama yapıcaz hep birlikte aman bırakmayın diyeti sporu.. kaçırmayın boğazınızı hanımlarrr... :lepi:

yok canım kaçırmıyacam zaten önce salatayı yiyecem yerimseniben
kendi kendimi kandıracam yani :jeyyar:

slm kizlar ya arkadaslaryaaa benimde kocam cok fena devamli eve cikolata halley kuru pasta aliyor cildircam bende tutamiyorum kendimiyaaaaaaaaaa.ne olcak böyleyaaaaaa off off:gitme::gitme:

Bugün inanılmaz yoğun bir gündü benim için ve kahvaltı yapamadım, sadece yeşil çay içtim bir fincan. öğle yemeğinde küçük 2 parça tavuk eti ve yarım kase cacık içtim. Akşam da z.yağlı fasulye yedim ama baya yedim yani :)

şekerler ben iyice sinir olmaya başladım..bu kadar diyete uymaya özen gösteriyorum ama akşam 67 yim sabah 65..
65 ten geriye gitmiyor bi türlü yaaa.
bu diyet bana göre değilmi acep demeye başladım artık..
bişey deyin yaa ne yapayım devammı etmeliyim tamammı demeliyim

canım bu hafta benimde oynamamış kilo hadi benim sporum düzensiz sen niye veremiyorsun anlamadım..başka bir yolmu bulsak..temmuzun 27 sinde mutlular diyetinin yarısını bitirmiş oluyorum daha 2 kilo birşey oynadı anlamadım ben bu işi..

merhaba kıslar

24 temmuzda yediklerim
kahvaltı-1 dilim kepekli ekmek,1 kk peynir,domates,salatalık,şekersiz çay
1 avuç kiraz
2 kepçe yoğurt
öğle+akşam-salata,4 tane küçük dolma

kızlar benim diyet yarın yarı oluyor ve ben mutluları bırakma kararı aldım.38 günde 18 kilo verdiriyor diye başladım 20 günde 2 kilo verdim..geri kalan 20 günde 16 kilo veremeyeceğime göre...neşelileri denemeyi düşünüyorum birazda onu deneyeyim..ben birşey anlamadım bu işten olmazsa diyetisyene gideceğim zaten sinirlerim bozuldu..mutlularda kahvaltı çok zayıf başımın ağrısı geçmiyor..ağrı kesici içmek zorunda kalıyorum...ya bu diyeti yapan kişini yağ oranı fazlaydı o kadar kilo verdi anlamadım gitti..

herkese günaydın
herhalde bu diyetler obez olan çok kilolularda uygulanmıştır yelizcim sana katılıyorum normal kiloluların bu kadar deil yarısını bile vermeleri imkansız gibi görünüyür
bende 1 haftadır neşeliler diyetini uyguluyordum hem dahada azaltarak ama sonuç haftada yarım kilo inşallah diğer arkadaşlar vermişlerdir bari
herkese kolay gelsin sağlıklı zayıflamalar diliyorum

şekerler ben diyet sayfasını 2 gündür kapattım..
başkalarına ait giysileri giyer gibi başkalarının diyetlerini yapmamız çok yanlış bunu deneyerek gördük..
aldığım yeni karar:
mutlu olmak ve az yemek..
kendimizi kısıtlamadan..
stresse bizi bozan bizde stresden uzak durucaaz
2 gündür uyguluyorum bunu ve çok rahatım..
beni mutlu eden ne varsa onları uyguluyorum ve mecburen yapmam gerekenleri de eğlenceli ale getirip beni mutlu etmesini sağlıyorum..
güne güzel başlıyorum gülerek..iyi şeyler düşünerek..
vee sadece cumaları tartılma kararı aldım..
çünkü nekadar sık tartılırsam o kadar çok moralim bozuluyor ve bu da doğrudan yediklerimi etkiliyor..
yapmak isteyen varsa buyursun gelişmeleri paylaşalım şekerler..
topiğin başlığına da çok uygun
ne dersiniz şekerler..opuyorumnanaktan

offf ne güzel yazmışsın valla o sıkıcı diyet listeleri hiç bir işe yaramıyor... zaten az yiyince biraz da spor yapınca kilolar gidiyor... mesela şirkette de evde de asansör yerine merdivenleri kullanıyorum.. benim sporum da ancak bu kadar işte sengözlerimebaksanab

valla kızlar ben neşeliye başlayalı 1 hafta olmadı ama harfiyen uyamıyorum ya acıkıyorum çok.

spor da fazla yapamadım şu step aletini bu hafta alayım da sporsuz olmuyo:1no2:

selam şekerler
sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz
o zaman hergün yediklerimizi ve hareketlerimizi ve de bizi mutlu ederek yaptıklarımızı paylaşalım ve sonrada verdiğimiz kilolarımızı yazarız olurmu:))

cidden kendini mjutlu hissettiğinde çok az yiyosun ohh bee sonunda kurtulucaz fazlalıklardan

bende tam tersi stres te olduğumda daha çok yiyorum
mutlu olduğumda ise midemde uçuşan kelebekler fazla yememe angel oluyor şeker
mesela akşam misafirim vardı strese girdim ve fazla yedim elimde olmadan(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…