İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

bende tam tersi stres te olduğumda daha çok yiyorum
mutlu olduğumda ise midemde uçuşan kelebekler fazla yememe angel oluyor şeker
mesela akşam misafirim vardı strese girdim ve fazla yedim elimde olmadan:KK43:(

herkese günaydın
akrepcim bende aynı stresliyken çok yiyorum bilinçsizce ne kadar yediğimin farkına varmıyorum daha çokda eşimle tartışdığımızda küs olduğumuz dönemlerde bütün hıncımı yemekden çıkarıyorum sanki o günlerde eşimin nekadar sevmediği benimde çok sevdiğim yemekleri yapıyorum oturup bir güzel afiyetle yiyorum :jeyyar:
tabii sonrada zayıflamak için neler yapıyoruz işte kaydirigubbakcemile3

herkese günaydın
akrepcim bende aynı stresliyken çok yiyorum bilinçsizce ne kadar yediğimin farkına varmıyorum daha çokda eşimle tartışdığımızda küs olduğumuz dönemlerde bütün hıncımı yemekden çıkarıyorum sanki o günlerde eşimin nekadar sevmediği benimde çok sevdiğim yemekleri yapıyorum oturup bir güzel afiyetle yiyorum :jeyyar:
tabii sonrada zayıflamak için neler yapıyoruz işte kaydirigubbakcemile3

evet canım seni çok iyi anlıyorum.
işte o yüzden kendimizi daha çok düşünmeliyiz dimi..
ben şimdi tartıştığımızda hiçbişey yememeye öze gösteriyorum çünkü su içsem kilo yapıyo o zamanlar..
aldığımız kilolarla bizi beğenmeyenler de onlar oluyor çünkü:umursamaz:
ama dün akşam misafir vardı baklava getirmişler ve ben baklavaya yenildim yaamafoldumben

ben geldim ama kimse yok neler yapıyorsunuz..kızlar bir arkadaşımla konuştum spor akademisi mezunu dediki..öğle yemeğini biraz geç ye akşamda yemek yeme meyva ye dedi 2 gündür yapıyorum bakalım ne olacak..

kızlar bugün terziye gittim bir ay önceki ölçülerimden basenden 5 cm. belden 4 cm incelmişim..

Merhaba kızlar nasıl gidiyor? Benim son 1 haftadır çok düzensiz, bazen hiç yiyemiyorum, bazen eve geç geliyorum ve yatmadan 1 saat önce falan yiyebiliyorum :çok üzgünüm:

2 gündür de yabancı misafirlerim var bir çinli ve bir hırvat onlara Türk misafirperverliğini göstereyim derken yemeği biraz fazla kaçırıyorum. Ama herkes zayıfladığımı söylüyor kaydirigubbakcemile2

ben de ankaray gidip geldim ve hava değişikliği beni mahvetti..
kendime gelebilirsem başlicam hareketlenmeye şekerler..
heresler bana da epey vermişsin diyor..hayırlısı bakalım

bende yarın başlimmm neşeli grubundan olayımmm:)
ama hiç köfte veya tavuk vs yok

yelizcim özel bir diyet yapıyomusun

canım aslına bakarsan özel bir diyet listem yok daha önce seninle konuşmuştuk kabızlık meselesi vardı hatırlarmısın o sorunu bitkisel bir ürünle çözdüm..birde kısaca ne yaptığımı yazayım..sabah 10-11 gibi peynir salatalık-domatesle kahvaltı çay tek şekerle,ekmek yerine 2 grissini..
ara öğün saat 2 gibi yoğurt ,salatalık , veya meyva,,
öğle 4-5 gibi susuz sebze yemeği veya ızgara,yoğurt,salata
ara öğün 6-7 gibi meyva..

bu kadar anlayacağın akşam yemeği iptal..o yüzden diğer öğünlerin saati geç..sabah kalkar kalkmaz yemeğe başlamıyorum..akşamda erken bitiriyorum..ızgara yiyeceksem öğlen yiyorum..makarna-pilav yok denecek kadar az olduğu zamanda yine öğlen yiyorum..bunun bir kötülüğü eşimle birlikte sofraya oturmamış oluyorum..o zaten çok geç geliyor onu bekleyince bende geç yemiş oluyorum ve kilo alıyorum..kahve içiyorum günde 1 kere..suyu çok içiyorum..sabah aç karına 2 bardak ılık su içiyorum..her gün değil ama arada soda içiyorum midem sağlam değil aslında ana öğünlerden sonra içmekte fayda var..birde belkide en önemlisi abur cubur ne varsa çıkardım hayatımdan birtek dondurma o da diyet..yiyeceksem mısır,pirinç patlaklı light bir ürün var onu yiyorum..misafirliğe gidince tabağımı eşime veriyorum..o benden zayıf ve ben buna sinir oluyorum..başka aklıma birşey gelmiyor sormak istediğin birşey olursa seve seve cevaplarım..kabızlık sorunu için kullandığım ürünü yazmamışım lahana kapsülü eczanelerde satılıyor..çok memnunum bitkisel bir çok ürün kullanmıştım ama hepsi bir süre sonra işlevini yitirdi bu çok iyi geldi.

bağısaklarının iyi olduğuna sevindim şeker...
akşamları yememen de güzel peki kilo verebiliyomusun..
bende bu aralar hem mutlu hem elmacıyım iyi gidiyor şimdilik şeker

1 kilo daha vermişim...1,5 falan aslında ama buçukları yazmıyorum garanti olsun..

süper bişiii yaaa hem mutluyum hem de elmacı ve 3 kilo daha gitti bu hafta....................

X