İç çamaşırı üstünden boşalma olmadan zevk suyuyla hamile kalınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizden öğrenmeye çalışıyorum dalga geçiyonuz
Kusura bakma ama dalga geçmeden direkt bir şekilde yazdım daha nr yapayım? Bunları sana lisede öğretiyorlar hamile kalma yöntemlerini. Eğer öğrenmek istiyorsan onun yeri de burası değil git google a yaz kaç tane kadın doğumcu sitesi var ordan öğren. Hepimiz burda birbirimize danışıyoruz ama temel bir bilgisizlik var sende ve böyle yaşamaya devam etmek istiyorsan sen bilirsin

Biliyorum da bazen aniden oluyo bulamıyoruz, bitmiş oluyo. Bende iç çamaşırlarımız bariyer görevi görüyor diye biliyordum. Öyle işte
Nisa lütfen vajinal birleşme yaşama sonra kizlik bozuldu mu bozulmadı mi?
Kan 2 damla geldi 3 damla mi olmaliyi?
Kan gelcek mi gelmeyecek mi?
En sona hamilelik kalıyor işte 🫡

İç çamaşıralarından hamile kalınmaz arkadaşlar ben sizi denedim. Boşalma olursa küçük bir ihtimal var ama zevk sıvısıysa ihtimal sıfır zaten yumurtlama günleri dışında hamile kalmak çok çok zor. Bılıyom bunları sakın olun
Gectik mi sınavı bari. Haspam bizi denemiş :21::sampiyon::KK70:

İç çamaşıralarından hamile kalınmaz arkadaşlar ben sizi denedim. Boşalma olursa küçük bir ihtimal var ama zevk sıvısıysa ihtimal sıfır zaten yumurtlama günleri dışında hamile kalmak çok çok zor. Bılıyom bunları sakın olun
O zaman bizimle mi dalga geçiyorsunuz?

Hahah bizi denemek için 2günde bir aynı konuyu açıp intihar etmek isityorum demene gerek yok be gülüm :olamaz:

38 yaşındaki kadına mı anlatıyorsun sen. Dalga geçmek için konu açtığın belli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X