İç çamaşırı üstünden boşalma olmadan zevk suyuyla hamile kalınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ablam ben 20 gün adet olmadım. Olabiliyor insan bünyesi robot değil ki şak diye saati gelsin olsun. Yediğin içtiğin dokunmuştur sıcaktan etkilenmişsindir streslisindir. İlaç kullanmışsındır. Vallahi vücudunuza bu kadar anlam yüklemek çok saçma
Teşekkürler cevap için

Size bu denli “doğurgan” olabildiğinize kim inandırdı ya bu ne özgüvendir giriş gelişme olmadan hamile kalmak vaov en kadın sizsiniz 🤣

Üç gün önce sevgilimle iç çamaşırlarımız varken sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma olmadı. Boxerında zevk suyuda görmedim ama mutlaka bir kaç damla zevk suyu bulaşmıştır boxerına. Ordan benim kilosuna ulaşıp vajinama girme ihtimali var mı? Bugün yarın adet olmam gerek daha olmadım? Çok stres yaptım. (Önceki açtığım konuda çok dalga geçildi neredeyse net cevap veren olmadı bende tekrar yazmak istedim)
Ne kadar da şeylik bir konu🫠

Üç gün önce sevgilimle iç çamaşırlarımız varken sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma olmadı. Boxerında zevk suyuda görmedim ama mutlaka bir kaç damla zevk suyu bulaşmıştır boxerına. Ordan benim kilosuna ulaşıp vajinama girme ihtimali var mı? Bugün yarın adet olmam gerek daha olmadım? Çok stres yaptım. (Önceki açtığım konuda çok dalga geçildi neredeyse net cevap veren olmadı bende tekrar yazmak istedim)
Ay yeter parası neyse sitece toplayalım sana bir biyoloji ve temel cinsellik dersi aldıralım. Psikolog masrafını kendin karşıla. 750 kere aynı şeyi sorup durdun yeter

Keske bende bekar olsaydımda boxer varken hamile kalir miyim diye düşünseydim bunları dert etdeydim

Ban yemeyi göze alarak bu salaklıkla sevişmeyin tavsiyesi veririm paşalar gibi. Tşk.

Evet sperm için zorlu bir parkur bekliyor iç çamaşırları geçip vajinaya ulaşırsa spermi tebrik etmek isterim 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X