İç çamaşırı üstünden boşalma olmadan zevk suyuyla hamile kalınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üç gün önce sevgilimle iç çamaşırlarımız varken sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma olmadı. Boxerında zevk suyuda görmedim ama mutlaka bir kaç damla zevk suyu bulaşmıştır boxerına. Ordan benim kilosuna ulaşıp vajinama girme ihtimali var mı? Bugün yarın adet olmam gerek daha olmadım? Çok stres yaptım. (Önceki açtığım konuda çok dalga geçildi neredeyse net cevap veren olmadı bende tekrar yazmak istedim)

Bu spermler neler çekti bu iç çamaşırından.

Üç gün önce sevgilimle iç çamaşırlarımız varken sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma olmadı. Boxerında zevk suyuda görmedim ama mutlaka bir kaç damla zevk suyu bulaşmıştır boxerına. Ordan benim kilosuna ulaşıp vajinama girme ihtimali var mı? Bugün yarın adet olmam gerek daha olmadım? Çok stres yaptım. (Önceki açtığım konuda çok dalga geçildi neredeyse net cevap veren olmadı bende tekrar yazmak istedim)
Vajinal ilişki hariç her türlü ilişki yaşamış son. Bu kadar bilgiye sahipken hamileliğin nasıl oluştuğunu bilmemen ve korunmayı bilmemen çok enteresan

Bu konuda herkese ciddi cevap veriyorum ama bununla dalga geçmemek elde değil 😄😄hamilesindir sen hastane çıkışı falan araştır oyalanma buralarda😄

Bu spermler neler çekti bu iç çamaşırından.
O spermlere sıcacık sadece 2 yol ayrımı olan hatta çoğunlukla hangi yoldan gideceğini belli edecek hormonal uyaranlar olmasına rağmen totolarini kaldırıp yol almıyorlar. Bunlarınki ne hikmetse yimirtaaaa diye bagirircasina içeri koşup işe koyuluyolar. 🤦‍♀️

Vajinal ilişki hariç her türlü ilişki yaşamış son. Bu kadar bilgiye sahipken hamileliğin nasıl oluştuğunu bilmemen ve korunmayı bilmemen çok enteresan
Biliyorum da bazen aniden oluyo bulamıyoruz, bitmiş oluyo. Bende iç çamaşırlarımız bariyer görevi görüyor diye biliyordum. Öyle işte

Naçizane fikrim cinselliğin doğal bir şey olduğunu düşünüyorum lakin bilgilenmeden bir şeyler yaşarsan sadece stres içinde yaşarsın ve inan değmez eğer sana anlatacak birisi yoksa kendin araştırıp öğrenebilirsin 🥰
Sizden öğrenmeye çalışıyorum dalga geçiyonuz

He bariyer görevi görüyor parlak zekana hayran kaldım
İç çamaşıralarından hamile kalınmaz arkadaşlar ben sizi denedim. Boşalma olursa küçük bir ihtimal var ama zevk sıvısıysa ihtimal sıfır zaten yumurtlama günleri dışında hamile kalmak çok çok zor. Bılıyom bunları sakın olun

Seni arzulamıyor bu adam. Zevk suyu bile yok, ayrıl ondan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X