hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

inşallah işe yarar bende başlıyorum ama yanına ileveten çorba ekliyorum ramazandan dolayı :)

Kızlar bende sahurda 1 kase yogurdun içine 3-4 hurma dogruyorum.Hem tok tutuyor hemde akşam tartıda eksi görüyorum

biz arkadaşla geçen yaz yoğurt diyeti yaptık 5 gün o zamanlar 65 kilocuktum 1.5 kilo verdim ama çok inceldim cidden.arkadaşta 1 kilo verdi.ikinci hafta ben bozmayıp devam ettim hiç kilo veremedim nedense bu tarz diyetler ilk hafta verdiriyor sonra duruyor.

Bu diyete bu kadar uzun süre devam etmen doğru değil bence
Tek tip beslenme nedeniyle ciddi metabolik sorunlar yaşayabilirsin

kilo vermenin durması normal, diyetisyen diyetlerinde bile ilk hafta 2 kilo verirsin sonra yavaşca azalır 1 kilo yarım kilo diye devam eder.
moralini kesinlikle bozma. emin ol 1 hafta sonra vermeye yeniden başlayacaksın, arkadaşım anlatmıştı o da ilk hafta 5 kilo vermiş bi süre durmuş vermesi sonra yine vermeye devam etmiş. tüm dyetlerde oluyor bu olağan bir şey yani. istersen 1 ya da 2 gün ara verip sonra devam etmeyi dene, ya da yürüyü ekleyebilirsin metabolizmayı şaşırtma amaçlı.
şuanlık sitede favorimsin cidden süpersin maşallah :)

harıl harıl diyete devam :)) 30 undan bu güne 3,5 - 4 kilo gitti bildiğiniz gibi şuan veremiyorum nedense dün akşam tüm bunların etkisiyle bi tabakcııık makarna yedim dayanamadım yanında arnavut biberleriyle bol bol acı seviyorum zaten hemde metabolizmayı çalıştırır diye ..bu şekilde devam edicem 3-4 günde bir çok dayanamadığım bi yemek olursa 1 tabak yemeyi düşünüyorum vücut tek gıdayla beslenmesin diye.. tüm düzenimi değiştiricem çok kararlıyım .. mesela makarna ayransız yada yoğurtsuz hayatta yemezdim.. protein karbonhidrat birlikte kilo yapıyor bile bile yiyormuşum...ye-mi-cem !!!!

arkadaşlar yazılarınızı okuduktan sonra bende iki gündür yoğurt ve hurma diyetine başladım ama akşam misafirim vardı bu akşamda iftara gideceğiz yalnız gerçekten insan hiç acıkmıyor kendini halsizde hissetmiyor bakalım nereye kadar devam edeceğim herkese kolay gelsin ben bu diyeti sevdim

arkadaşlar devam eden yada başlayan oldu mu merak ettim sonuçlar nasıl benim 2. haftam aralıksız bozmadan hiç bişey yemeden devam ediyorum bilginize 4,5 kilo gitti lütfen yazarmısınız sizdeeee ama

ayyy ramazan bitse biran önce buna başlasam senden çok etkilendim maşallah ama kilo verememenin sebebi vücudunun hurmaya alışması 1 hafta boyunca hiç yeme hurma sadece yağsız salata ve yoğurt ye yada salata çorba yap sonra tekrar başla ekmek yeme ama kesinlikle

kilo veremiyorum yaaa neden oysa ki hiç bir şey yemiyorum ... gün içinde 1 kahve -2-3 bardak çay 4-5 hurma bi kase yoğurt sadece çünkü canım istemiyo 2 gündür.. ama bu hafta bir gr. dahi gitmedi

bugün biberiye çayına başlamayı düşünüyorum bakalım..siyah çay yerine 2-3 kupa biberiye çayı denicem..üfffffff

canım sen emziriryodun sanki yanlış mı hatırlıyorum yani öyleysee yazık ediyosun biraz bişeler ye ben tavuk yada köfte ekmeksiz biraz yemek yiyorum bebişimize yazık

canım sen emziriryodun sanki yanlış mı hatırlıyorum yani öyleysee yazık ediyosun biraz bişeler ye ben tavuk yada köfte ekmeksiz biraz yemek yiyorum bebişimize yazık

hayıııır emzirmeyi 3,5 sene önce bıraktım :)))) emzirirken diyet yapmak aklımdan bile geçmez oğlum 4,5 yaşında

ya ben başlamıştım bu diyete ama çok sürdüremedim çünkü yoğurt yemek benim için ez,yet gibi yutarken zorlanıyorum resmen yoğurt yerine başka bişey koysak ya

ya ben başlamıştım bu diyete ama çok sürdüremedim çünkü yoğurt yemek benim için ez,yet gibi yutarken zorlanıyorum resmen yoğurt yerine başka bişey koysak ya

canım benim tatlı krizim tuttuğunda 1 bardak sıcak sütle 4 5 hurma yiyorum çok tok tutuyo bir sonraki öğünü hiç yapmayabiliyosun sende bunla dene

canım benim tatlı krizim tuttuğunda 1 bardak sıcak sütle 4 5 hurma yiyorum çok tok tutuyo bir sonraki öğünü hiç yapmayabiliyosun sende bunla dene

sütüde çok sevmiyorum ama yoğurdu hafif sulandırıp ayran olarak içicem ramazan bi geçsinde yapıcam inşallah..

bir kaç gün ara verdim ben diyete 1 kilo aldım 59 oldum gene yarın tekrar başlicam 25 ine kadar devam edicem inşallah bir kaç kilo gider :18:

bir kaç gün ara verdim ben diyete 1 kilo aldım 59 oldum gene yarın tekrar başlicam 25 ine kadar devam edicem inşallah bir kaç kilo gider :18:

Valla melike yine iyi dayanmissin..yoğurt ve hurma tok tutar ama insanın gozu ac işte.
Yemek için yasiyoruz.yasamak icin yemek yerine. ..
Ramazan dan sonra denicem inşallah. Gerci ben Karatay yapiyorim.hic ac kalmadan 1ayda 4.100 gr verdim cok şükür. Hurma ile bi şaşırtma yaparim ins.meto ya...
Seni tekrar tebrik ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb siteye ilk msjımıda bu konuda yazmış olayım=)
yarın bu kürü denemeye başlıyorum bi yandan hızlı sonuç için cazip gözüküyor bi yandan da yanlış gibi ama deneyeceğim bakalım. şu an bu kürü uygulayan ya da yarından itibaren uygulamak isteyen var mı ?

ben bugün tekrar başlıyorum kilo vermem durduğu için 8 10 gün ara verdim bugün 58 den devam edicem 58-59 gidip geliyorum 54 55 olma yolunda 25 ine kadar devam

evet insan aç gözlü olunca dayanmak zor bende ilk günler bişeylerimi kaybetmiş gibi dolandım evde ama 2 gün sonra geçiyor 62 den 58 e düştü kilom ara dönemde 59 a çıktım.....kendime bi güzel kızdım şimdi devaaam 59 dan 55 e falan inşalllaaaaaaahhhhhh

Bende bugün basladim.activia yedim sabah normal yogurt dışında sindirim sorunum var çünkü. 7 gün yapicam bende cok kararliyim.sizle paylasicam fakat ben diyetisyene gidiyorum.diyetisyenime söylemedim bu diyeti bakalim kontrolde ne olacak.birbirimze destek olalim kizlar.♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…