Hpv yeğenime bulasirmi?

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
902
182
Sabahtan beri ağlıyorum ben hpv 16 pozitif evliyim 5 e girecek yeğenim bende kalmaya geldi köyde oturuyoruz geldiğinde tuvaleti çamaşır suyu ve kireç sökücü yikadim lavoboyu da aynı sekilde ve içeriye tuvalete sokmadim asla dışarıya çıkarttım hep dün gelip bugün gidecekti ben sabah banyoya girdim o ara uyanmış tuvalete gitmiş küçüğünü yapmış ve terlikleri deliğine atmış ben tuvalette olduğunu anladım ellerini sabunla iyice yıka diye bağırdım oda tamam dedi yıkadı sonra ben banyodan çıkınca hala bak yıkadım dedi bir saat flan sonra ben terliklerin orda olduğunu gördüm ayağıyla bastı çıkarken büyük ihtimal sonradan farkettim şimdide annemlere gitti anneme dedim alt tarafını ayaklarını yıka diye çok korkuyorum ağlayıp duruyorum ben o çocuğun vebaline girmek istemiyorum Allah'ım affetsin ben ne yapcam kıyamam ben ona.

Kızlar bana bı yardımcı olun Allah rızası için

Canım geçmiş olsun. Tükürük, cinsel temas ve ortak kişisel eşyalar ile bulaşabilir (jilet, diş fırçası, iç çamaşırı vb) onun haricinde bulaş riski çok düşük. Bir de tedavi oluyorsan çok daha ihtimali düşüyor. Yani rahat ol Allah’ın izniyle bulaşmamıştır.

deli misin ya, hpv böyle bulasacak olsa dunyada hpvsiz insan kalmazdi. hepimiz disarida, is yerinde, konuda komsuda tuvalet kullaniyoruz . kimbilir kimlerde neler var
Ya eline terliği alıp deliğe atmış ondan korktum en fazla çişini yapıp pantolonunu giymiştir ama çişini yaparken sicrasa flan bulaş olurmu çünkü ben lavobaya girdikten sonra su doktummu hatırlamıyorum zaten uyuyor dedim ben banyodayken girmiş kuzum

İnsaAllaj bulasmamistir anneme anlattım birşey olmaz ağlama ben yıkadım heryerini dedi ama benim içim hiç rahat değil

Geçmiş olsun. İç çamaşırlarınızı beraber yıkamayın. Terliğe dokunmaktan bulaşacağını sanmıyorum.

Terliği nasıl deliğe atmış? Klozetten mi bahsediyosunuz yoksa diğer wcden mi. Tuvaleti kullanıp sifona basmadınız mı

5 yaşındaki çocuğun terliğini tuvalete atması normal gelmedi bana. Ve hpv öyle nasıl bulaşır mümkün değil.

Terliği nasıl deliğe atmış? Klozetten mi bahsediyosunuz yoksa diğer wcden mi. Tuvaleti kullanıp sifona basmadınız mı
Yok normal tuvalet klozet değil ya erken kalkmistim uykuluydum doktora gidecektim tüp bebek için zaten banyoya gireceğim diye yikamadim alt tarafımı ama suyu actimmi acmadimmi hatirlamiyorum kafayı yiyecem resmen

Sadece cinsel yolla bulaşır bu şekilde bulaşmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…