Hpv yeğenime bulasirmi?

Yikamadim işte aklım başka yerlerdeydi tüp bebek tedavisi oluyoruz embriyolar yavaş gelisiyormus adettim karnım agriyordu onlara taktım kafamı çokta ayaktan flan bulasacagini düşünmedim sonradan sonradan kafama dank etti

Yara yoksa bi şey olmaz ayaktan bulaşmaz

Hayir bulasmaz cogu doktor tuvaletlerden banyolardan bulasma imkaninin olmadigini soyluyor hem kendi doktorlarima sordum hem de bu alanda uzmanlasmis doktorlarin buyuk bir kismi bunun cok cok cok cok dusuk bir ihtimal olduğunu soyledikleri videoyu izledim. Hatta bu konuda makaleler de okudum. O yuzden icinizi rahat tutun

Hpv tukurukle bulasmiyor dis fircasi ile de bulasmiyor ic camasirinda da bu sekilde giyilmis ve yikanmamis ic camasirlarinda bulasabilir. Hpv virusu disarida uzun sure yasayamaz. Tek yolu cinselliktir lutfen dogru olmayan bilgiler paylasmayalim

Bilmiyorum ki varsa hpv bulasirmi yaradan
Yaradan hpv bulasmaz hpv cinsel yolla bulasan bir hastalik kanla da bulasmaz. Tukurukle hic bulasmaz. Oyle olsaydi su an tum toplum hpv ile enfekte olurdu cafelerde oturuyoruz halka acik tuvaletlere giriyoruz. Doktorlar bunun imkansiz oldugunu soyluyor merak etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…