Jinekoloji Hpv / lütfen yardımcı olur musunuz?

Bende bir benzer durumdan muzdaribim 1 kere ilişkide kanamam oldu diye doktora gittim smear aldılar Ascus diye bilinmeyen lezyon çıkmış hpv testine yönlendirdiler ayın 9 unda da ben gircem İnşallah temiz çıkar içim içimi yiyor benim de doktor bir de demez mi pozitif çıkarsa kansersin diye kapıdan çıkar çıkmaz olduğum yere yığıldım...

Şöyle söyleyeyim hpv pozitif kanser değil ben o kadar çok kanserim ah vah ettim 2 aydır ağladım durdum ama dün doktorum saçmalama sen kanser değilsin kanser hücren var ve bu erken evre deniyor kanser için 10 15 sene geçmeli dedi. Şimdi cin 1 2 çıktı kanama sebebi bilinmiyor kanser hücrelerini dondurucaz bu yüzden asla motiveni düşürme bu kanser demek değildir ben kendi kendimin psikolojisini bozdum aynısını yapma

Sonradan sağlıkçı bir tanıdığımız vardı danıştım sizin dediğiniz gibi açıkladı o da ama bazen doktorlarda şak diye açıklama yapmadan söyleyince şoka uğradım azıcık vicdanlı olsaydı sizin anlattığınız gibi pozitif çıkarsa böyle böyle olur deseydi kapıda kalmazdım öyle Rabbim hepimize nerede kim varsa herkese şifa versin inşallah

Amin amin Keşke öyle olsalar Ama maalesef Doktorlar o kadar cani ki hele benim ilk gittiğim Doktor yüzüme karşı Sen çok fazla geç kalmışsın Artık her şey çok geçmiş falan demişti yıkılmıştım yani o yüzden seni çok iyi anlıyorum

Her doktor aşagı yukarı aynı çizelge üzerinde çalışır. Bence evinize yakın bir doktor bulun. Siğillerinizi yaktırıp, hpv aşısı olun hemen. Kanama hiç normal değil. Yara vs olabilir ne olduğunu hemen keşfeder doktorlar. Smear hiç aldırdınız mı ? Neye göre kanser olacaksın diyorlar. Siğil var diye kansersin anlamına gelmez

Ben tedavime başladım ilk gittiğim yoktor hem pcos hemde 30 mm lik kist gördü artı kanamam vardı o ara ona da bakarak beni epey korkuttu çok şükür iyi bir doktor buldum heçen hafta siğilleri ve rahim ağzındaki yarayı yaktırdım kistim 37.5 mm olmuş şu an tek problem o cin 1 çıktı Kolposkopide önümüzdeki pazartesi günü de hücreleri dondurarak Onun da önüne geçmiş olacağız ama diğer doktorlara kalsa çoktan rahmimi almışlardı

Merhaba. Smear'da benim Cin2 çıktı. Kolposkopi yaptırmadan önce danışmak istedim. Devlet Hastanesinde biyopsiyi genel anestezi ile yapmazlar mı? Özellikle Zeynep Kamil'i merak ediyorum. Lokalde canı yananları da duydum, tedirginim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…