Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende amazondan 4 kitap aldım yaktınız beni 😅😅 bide başka bi siteden harry potter serisini aldım 7 kitap değil mi eksik değildir inşallah onuda okuyacağım bi ara 🥹😅

C Calcifer kitaplardan biri iri memeler tombul kalçalar mı neydi o kitabı aldım sen okuyodun ya merak etmiştim. Nasıldı güzeldi değil mi 😅😅 aldıktan sonra sormam saçma ama olsun

Bende amazondan 4 kitap aldım yaktınız beni 😅😅 bide başka bi siteden harry potter serisini aldım 7 kitap değil mi eksik değildir inşallah onuda okuyacağım bi ara 🥹😅

C Calcifer kitaplardan biri iri memeler tombul kalçalar mı neydi o kitabı aldım sen okuyodun ya merak etmiştim. Nasıldı güzeldi değil mi 😅😅 aldıktan sonra sormam saçma ama olsun
Yok okumadım daha onu. 2023 yılında okuyacağım 😄

Nasıl seciyorsunuz kitapları cok satanlar diye mi özetleri okuyarak mı yoksa yazara göre mi🤔 bnmde elimdekiler bitti uygulamadan okuyorum da yine de sayfalara dokunarak okumak başka🥰
Ben buradan da öneri alıyorum son zamanlarda, hem kitap bildirim topicinden hem burada konuşulanlardan. Okuma listesinden de bakabilirsiniz okumadığınız varsa, 2023 listesi vardı yukarılarda. Ama onun dışında taktım mı takıyorum, geçen bilimkurgu serisinden 4-5 kitap almıştım, 1 tanesini okudum beğendim, sepete 6 tane daha eklemişim 😅

Merhabalar🌺
Alese giren var mı?
Durduk yere aklıma esti, alese giresim geldi🥹
En son 2009da girmiştim ben sınava, çok gerginim.
Okuldaki hocam soktu kafama aslında, bu kadar okuyorsun bari yüksek lisans falan yap dedi🤣 şu sıralar biraz fazla kitap aldım, zannediyor ki hepsini okuyorum 🥹
Bu sınav hakkında tecrübesi olan varsa bana kaynak neyin önerir misiniz?
Ben de 2009da girmiştim. Hatırı sayılır bi puan almıştım ama bizim zamanımızda zor degildi. İşlem yeteneği + kitap okuyor olmak yeterliydi degilmi C Capanin Gururu Teyom . Ama şimdi daha zorlasti. Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin 'nın soylediklerine tamamen katılıyorum, aynılarını söyleyecektim zaten.son yılların çıkmış sorularını çözmen yeterli olur ,mantığını kavrarsin. Bir de soruları yorumlayabilmek için kitap okumak şart. Umarım dilediğin sonucu alirsin🌺

Eki Görüntüle 3161901

Eki Görüntüle 3161902

Varda Köprüsü - Adana​

Adana-Ankara istikametinde, Karaisalı İlçesi Hacıkırı Köyü'nün yaklaşık bir kilometre güney batısında bulunan Varda Köprüsü halk tarafından Koca Köprü diye anılmaktadır. Osmanlı Hükümdarı 2. Abdülhamit ile Alman İmparatoru Kaiser Wilhem tarafından imzalanan sözleşme ile İstanbul-Bağdat-Hicaz demiryolu hattını tamamlamak üzere 1907-1912 yıllarında inşa edilmiştir. Köprü 99 metre yüksekliğinde ve 172 metre uzunluğunda olup derin bir vadiyi birbirine bağlamaktadır. Varda Köprüsünün bir diğer önemli ve ilginç özelliği ise düz bir köprü olmayıp virajlı olmasıdır.

Yeni bir günden herkese Günaydınlar ❤️

Yarın akşam saat 20.00'dan sonra "EMOJİLERLE KİTAP BULMACA" oyunu oynayacağız. Katılımlarınızı bekliyorum 🌻

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
@UcanSupurge
@Bonus
@Kukrim
@Kitapkontesi
@Oriana
@Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@Keira-
@mimesis
sudem34 sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
@Mrsay
@LADY VEGA
HAbibte HAbibte
fesang fesang
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
A Atalanteda
@Mavi Menekse
@bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
@Look Up
@Boncoboorkodos
Aaa süpermiş.
Hiç denk gelemedim şu oyuna.
İnşallah bu sefer olur. 😍

Ben de 2009da girmiştim. Hatırı sayılır bi puan almıştım ama bizim zamanımızda zor degildi. İşlem yeteneği + kitap okuyor olmak yeterliydi degilmi C Capanin Gururu Teyom . Ama şimdi daha zorlasti. Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin 'nın soylediklerine tamamen katılıyorum, aynılarını söyleyecektim zaten.son yılların çıkmış sorularını çözmen yeterli olur ,mantığını kavrarsin. Bir de soruları yorumlayabilmek için kitap okumak şart. Umarım dilediğin sonucu alirsin🌺
Nasılsın? ❤

Merhabalar🌺
Alese giren var mı?
Durduk yere aklıma esti, alese giresim geldi🥹
En son 2009da girmiştim ben sınava, çok gerginim.
Okuldaki hocam soktu kafama aslında, bu kadar okuyorsun bari yüksek lisans falan yap dedi🤣 şu sıralar biraz fazla kitap aldım, zannediyor ki hepsini okuyorum 🥹
Bu sınav hakkında tecrübesi olan varsa bana kaynak neyin önerir misiniz?
Edevletten baktım 2007 de girmişim ben de. Son senemdi. Lay lay lom girmiştim🤣 ales dedin anılara gittim🥺

Uzaktan eğitim olarak mı yapacaksın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X