Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydıııınm🥰🥰

Verity için mi bu yorummm?? Çok mu güzeldi ne manada söylediniz 😅 çok harikaydıysa bizde okuyalım 😄

Evet. Harika diyemem ama okumanızı tavsiye ederim. Duygudan duyguya sürüklendim🤭
Ters köşe yaptı cidden, bi yerde "tahmin etmiştim ya çok da iyi değilmiş" dedim de sonrasında şaşırttı 😅
Ben cidden sonunu o şekilde düşündüm ama okudukça değilmiş demek ki dediydim🤣 son cümle beni benden aldı 🤯

Evet. Harika diyemem ama okumanızı tavsiye ederim. Duygudan duyguya sürüklendim🤭

Ben cidden sonunu o şekilde düşündüm ama okudukça değilmiş demek ki dediydim🤣 son cümle beni benden aldı 🤯
Bu arada ilk cümlene ben de katılıyorum. Şaşırttı, akıcıydı da ama hani en iyiler listeme koyar mıyım pek sanmam. Ben bunun önerisini "gece uykularınız kaçacak" yazan bir sayfadan almıştım da abartmışlar azıcık 😅

Bu arada ilk cümlene ben de katılıyorum. Şaşırttı, akıcıydı da ama hani en iyiler listeme koyar mıyım pek sanmam. Ben bunun önerisini "gece uykularınız kaçacak" yazan bir sayfadan almıştım da abartmışlar azıcık 😅
Annelik iç güdüsüyle gerildiğim anlar çok oldu ama uyku kaçıracak kadar değil 🤣

Eki Görüntüle 3161901

Eki Görüntüle 3161902

Varda Köprüsü - Adana​

Adana-Ankara istikametinde, Karaisalı İlçesi Hacıkırı Köyü'nün yaklaşık bir kilometre güney batısında bulunan Varda Köprüsü halk tarafından Koca Köprü diye anılmaktadır. Osmanlı Hükümdarı 2. Abdülhamit ile Alman İmparatoru Kaiser Wilhem tarafından imzalanan sözleşme ile İstanbul-Bağdat-Hicaz demiryolu hattını tamamlamak üzere 1907-1912 yıllarında inşa edilmiştir. Köprü 99 metre yüksekliğinde ve 172 metre uzunluğunda olup derin bir vadiyi birbirine bağlamaktadır. Varda Köprüsünün bir diğer önemli ve ilginç özelliği ise düz bir köprü olmayıp virajlı olmasıdır.

Yeni bir günden herkese Günaydınlar ❤️

Yarın akşam saat 20.00'dan sonra "EMOJİLERLE KİTAP BULMACA" oyunu oynayacağız. Katılımlarınızı bekliyorum 🌻

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
@UcanSupurge
@Bonus
@Kukrim
K Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
@HAbibte
@fesang
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
@Mavi Menekse
bir civciv annesi bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
@Look Up
@Boncoboorkodos
Hayirli sabahlar 😍

Merhabalar🌺
Alese giren var mı?
Durduk yere aklıma esti, alese giresim geldi🥹
En son 2009da girmiştim ben sınava, çok gerginim.
Okuldaki hocam soktu kafama aslında, bu kadar okuyorsun bari yüksek lisans falan yap dedi🤣 şu sıralar biraz fazla kitap aldım, zannediyor ki hepsini okuyorum 🥹
Bu sınav hakkında tecrübesi olan varsa bana kaynak neyin önerir misiniz?

Merhabalar🌺
Alese giren var mı?
Okuldaki hocam soktu kafama aslında, bu kadar okuyorsun bari yüksek lisans falan yap dedi🤣 şu sıralar biraz fazla kitap aldım, zannediyor ki hepsini okuyorum 🥹
Ben de 2009 ve 2011de girmiştim. Sonra hiç girmedim. Girdiğim dönemlerde de çalışmadan kitap okuyarak girmiştim. Benim matematiğim de iyi zorlanmamıştım canım. Şimdi sadece mantık sorularına çalışsan hatrı sayılır bir puan alırsın bence.

Merhabalar🌺
Alese giren var mı?
Kesinlikle pegem.
Yedi iklim de güzel.
Ama ben senin yerinde olsam Türkçe çözmem, sadece cümle sıralama ve mantık sorularında alıştırma yapman yeterli olur. Çünkü ales bilgi değil resmen zaman sınavı. Matematik soruları da öyle. Ben ilk girdiğimde zaman çok kaybettim çünkü paragraflar çok uzun, matematiğe zaman kalmadı. 2. Girişimde sadece dediğim alıştırmaları yaptım Türkçe’de. Fazla fazla kitap okudum, test çözmekten bin kat daha mantıklı.

Bol kitap okumak, süre tutmak ve mantık sorularında taktiği öğrenip hızlı çözme becerisi ile zamanı iyi kullanmak önemli. Çok fazla kaynak kitap almamanı öneririm. Çıkmış sorular gayet yeterli oluyor
Ben bu şekilde çalışarak 2. Girişimde istediğim puanı aldım.
Baharda tekrar girmeyi düşünüyorum 🙈

Kesinlikle pegem.
Yedi iklim de güzel.
Ama ben senin yerinde olsam Türkçe çözmem, sadece cümle sıralama ve mantık sorularında alıştırma yapman yeterli olur. Çünkü ales bilgi değil resmen zaman sınavı. Matematik soruları da öyle. Ben ilk girdiğimde zaman çok kaybettim çünkü paragraflar çok uzun, matematiğe zaman kalmadı. 2. Girişimde sadece dediğim alıştırmaları yaptım Türkçe’de. Fazla fazla kitap okudum, test çözmekten bin kat daha mantıklı.

Bol kitap okumak, süre tutmak ve mantık sorularında taktiği öğrenip hızlı çözme becerisi ile zamanı iyi kullanmak önemli. Çok fazla kaynak kitap almamanı öneririm. Çıkmış sorular gayet yeterli oluyor
Ben bu şekilde çalışarak 2. Girişimde istediğim puanı aldım.
Baharda tekrar girmeyi düşünüyorum 🙈
Kesinlikle öyle. Söylemesi ayıp 90 almıştım sözelden :KK70:

Kesinlikle öyle. Söylemesi ayıp 90 almıştım sözelden :KK70:
Vay harikasın, ben o kadar yüksek alamadım ya. Hamileydim. Açlıktan ve wc ihtiyacından bayılmak üzereydim. Çok odaklanamadım sınır puanı aldım cepte :KK45: artık üstüne ne koyarsam 🙈

Vay harikasın, ben o kadar yüksek alamadım ya. Hamileydim. Açlıktan ve wc ihtiyacından bayılmak üzereydim. Çok odaklanamadım sınır puanı aldım cepte :KK45: artık üstüne ne koyarsam 🙈
Sen yeni girmiş sayılırsın, benim girdiğim zamanda daha kolaydı canım. Mantık çok ağırlıkta değildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X