Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günayyydınnn ❤
Mutlu pazarlar 🌸🌸🌸

921e87ce435388d8179c7eb5474f5078.jpg

@Kazen e sor bakalım ben kendim mi gittim kovuldum mu tabii sormaya cesaretin varsa fufu😂görüş ayrılığından dolayı üyeliğimi iptal etmesini ben söyledim hakaret etmek istemiyorum size ama aklına gelebilecek tüm küfürleri saydım say

Ne hainliğimi gördün alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste nickinin altındaki yazıdaki gibi vefasızların çok olur ahtır işte bunlar giden bir üyenin arkasından dedikodu yaparsınız ama sorarsanız bunlar tesbih zikir topiklerinin hepsindedirler Allah hidayet etsin daha birşey söylemeye gerek yok buraya girme amacım da panik atak dolayısıyla merak edenler oldu ise cevap yazmak için ne tesadüftür ki bunları gördüm 😂eh yanılmamışım 😂
Acil şifa diliyorum sana hem de çok acil. Allah seninle yaşayanlara sabır versin.
Panik atak için girip ilk buraya yazmak muhteşem bir tesadüf :KK70:
Alıntı yaptığı için cevap hakkı doğdu, sayfa sakinleri kusura bakmayın iyi okumalar.

Temmuz ayı okumalarım
1. Chrısty Brown - Sol Ayağım /188 sayfa
2. Dostoyevski-Yeraltından Notlar/ 143 sayfa
3. Tuğba Sarıünal-Fil Saati /191 sayfa
4. Ahmet Ümit - Beyoğlu Rapsodisi /548 sayfa
5. Sinan Yağmur-Aşk'a Yolculuk /189 sayfa
6. Mustafa Ulusoy- Ay Terapisi /128 sayfa
7. Alişan Kapaklıkaya - Asla Vazgeçmedim /285 sayfa
8. Tess Gerritsen - Karanlığın Ayak İzleri/256 sayfa
9. Jean-Chrıstophe Grange- Siyah Kan /431 sayfa
Toplam : 2359 sayfa C Calcifer ❤️
Koy sana baya iyi gelmis😁

@Kazen e sor bakalım ben kendim mi gittim kovuldum mu tabii sormaya cesaretin varsa fufu😂görüş ayrılığından dolayı üyeliğimi iptal etmesini ben söyledim hakaret etmek istemiyorum size ama aklına gelebilecek tüm küfürleri saydım say

Ne hainliğimi gördün alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste nickinin altındaki yazıdaki gibi vefasızların çok olur ahtır işte bunlar giden bir üyenin arkasından dedikodu yaparsınız ama sorarsanız bunlar tesbih zikir topiklerinin hepsindedirler Allah hidayet etsin daha birşey söylemeye gerek yok buraya girme amacım da panik atak dolayısıyla merak edenler oldu ise cevap yazmak için ne tesadüftür ki bunları gördüm 😂eh yanılmamışım 😂

Temmuz ayı okumalarım
1. Chrısty Brown - Sol Ayağım /188 sayfa
2. Dostoyevski-Yeraltından Notlar/ 143 sayfa
3. Tuğba Sarıünal-Fil Saati /191 sayfa
4. Ahmet Ümit - Beyoğlu Rapsodisi /548 sayfa
5. Sinan Yağmur-Aşk'a Yolculuk /189 sayfa
6. Mustafa Ulusoy- Ay Terapisi /128 sayfa
7. Alişan Kapaklıkaya - Asla Vazgeçmedim /285 sayfa
8. Tess Gerritsen - Karanlığın Ayak İzleri/256 sayfa
9. Jean-Chrıstophe Grange- Siyah Kan /431 sayfa
Toplam : 2359 sayfa C Calcifer ❤️
Harikasınnnn😍😍😍