Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
allahııııım nasip et yarabbbbiiiii 😍😍😍😍 kızımla şöyle bi kare ❤️❤️❤️❤️
Eki Görüntüle 3104480

2.ye okuduğum rezonans konunu ile ayı kapatmayı düşünüyordum ama tekrar okumamdan dolayı aktı gitti. Bu akşam bitirirsem hafta sonuna 50-60 sayfalık ince bir kitap daha okumak istiyorum. Bu ay kendi rekorumu kıracağım sanırım☺️
şöyle kitaplık fotoları görünce içim bir hoş oluyor 😌😌

Eki Görüntüle 3104480

2.ye okuduğum rezonans konunu ile ayı kapatmayı düşünüyordum ama tekrar okumamdan dolayı aktı gitti. Bu akşam bitirirsem hafta sonuna 50-60 sayfalık ince bir kitap daha okumak istiyorum. Bu ay kendi rekorumu kıracağım sanırım☺️
Beden kayıt tutar'ı okudun mu? Bana onu çok övdüler

Ben atlayayım ona, hocamız İngiliççesini okutmuştu. Beni baya aydınlatan bi kitap oldu açıkçası yarım yamalak İngilizcemle bile. İlk fırsatta Türkçe çevirisini de alıp okuyacağım, bence çok faydası olur size de.

allahııııım nasip et yarabbbbiiiii 😍😍😍😍 kızımla şöyle bi kare ❤️❤️❤️❤️

şöyle kitaplık fotoları görünce içim bir hoş oluyor 😌😌

İçim sıcacık oluyor benim. Daha çok okuyup daha çok alasım geliyor🥰
Daha okuyamadım maalesef🤭çok da oldu alalı ama bir türlü sıra gelmiyor ki😞benzer tarzda düşünce gücüyle tedaviyi okudum onu tavsiye ederim.

İyi akşamlar herkese 🥰
İnce Memed 2 yi okuyordum lakin kitabım başka yerde kaldı.
Bu gece bunu okuyup bitirmek istiyorum 🤗Eki Görüntüle 3104463
Ev' i okudun mu biraz ? Nasıl gidiyor ? Bunu okuyalim dedim ama nasil oldugunu bilmiyorum tamamen tavsiye üzerine gidiyorum, inşallah beğenirsin . Ben de evime geçince bir kac gün icinde başlarım inşallah🤗

20220729_225313.jpg

şimdilik arka planımda kızımın legoları ve eşimin su şişesi var 👻👻

okuyanlar varsa yorumlarını duymak isterim 😶‍🌫️

Bozulması normal değil mi şekerim
Niye calci ben nerden bileyim normal olup olmadığını ? Sövmedim hakaret de etmedim. Eleadora yerine elanor dedim ya sadece. Benim buradaki arkadaşlarıma sevdiklerime yaklaşımımı sen daha iyi biliyorsun. Şaka yapıyordum ama yapmamam gerekiyormuş. Ki sen beni biliyorsun sadece gerçekten haz ettiğim insanlara takılırım. Ama Eleadora nın benimle yakın olmadığı için bilmemesi ve hoşuna gitmemesi normal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X