Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beş sevgi dili yorumumu yazdım, sona kadar iyi gidiyordu ama bir konuda rahatsız oldum. Eşimi sevmiyorum, başkasına aşık oldum, diyen bir adamın sevgi dilini keşfetmeye çalışıp eşine geri dönmesini sağlamak vs gibi.
Kitabın konusu güzeldi ancak, evlilikte bu kadar hatanın tolere edilmesinden yana değilim. Yine de kitaptan faydalandım

Gunaydin❣karamazov kardesleri okuycam, eger vakit kalirsa suc ve cezayi okumak istiyorum sonrasinda

sonuçta kitap hep olumlu durumları yazmaz. Hayatın gerçekleri dediğimiz şeyler de var. Bu kitabı okumak yapılanları onaylaman anlamına gelmiyor. sana yararlı kısmını alırsın ve hayatta neler olabileceği ile ilgili gözlerin daha çok açılır.
Yani bana göre yaptığın eleştiri çok doğru bir eleştiri değil

Eylül ya da ekimde okuyabilirim sanırım, haberleşiriz yine

Benim için de uygun tarihler

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 975 sy
Monter Kristo Kontu 2.cilt 775 sy

Olumlu yönlerini aldım tabi ki, ama bunu belirtmek istedim sadece. Daha gerçekçi bakmak lazım ama o konuda haklısın, her zaman olumlu şeyler okumuyoruz.

Olumlu yönlerini aldım tabi ki, ama bunu belirtmek istedim sadece. Daha gerçekçi bakmak lazım ama o konuda haklısın, her zaman olumlu şeyler okumuyoruz.
Sen resmin bütününe bakmak yerine ayrıntılara takılıyorsun. büyük resme bak okurken ayrıntılara takılma daha çok verim alacaksın okuduğundan eminim

Galiba en kalin Michael Ende - Bitmeyecek öyku 512 sayfa

Sen resmin bütününe bakmak yerine ayrıntılara takılıyorsun. büyük resme bak okurken ayrıntılara takılma daha çok verim alacaksın okuduğundan eminim
Evet galiba haklısın aslında kitabı beğendim. Ama bazı ufak ayrıntılara takılıyorum. Düşünüp yazdığın için teşekkür ederim, zamanla belki daha çok verim alırım kitaplardan

Monte Kristo Kontu 1-2yi okumayı planlıyorum canım. 1 ağustos itibariyle izne ayrılıyorum. Tatile de gideceğiz ama bitiririm sanırım

Monte Kristo Kontunun 2. Cildini okumayı düşünüyorum canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…