Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C Calcifer ağustos için okumak istediğim iki kitap var monte kristo kontu 2.cildi ve harry potter zümrüdüanka yolculuğu. Düello için hazır ve nazırım
Genel bir etiket yapıp kuralları da yazacağım. Katılıma göre eşleşme yaparım

C Calcifer ağustos için okumak istediğim iki kitap var monte kristo kontu 2.cildi ve harry potter zümrüdüanka yolculuğu. Düello için hazır ve nazırım
Harry Potter'ı o kadar sevdim ki ben, tek kitabı vardı ben de. Diğerlerini alamadım kütüphaneden bulursam alacağım, ama filmleri dayanamayıp izledim ateş kadehine geçtim.

Harry Potter'ı o kadar sevdim ki ben, tek kitabı vardı ben de. Diğerlerini alamadım kütüphaneden bulursam alacağım, ama filmleri dayanamayıp izledim ateş kadehine geçtim.
Felsefe taşını çok sevdiysen diğerlerini daha çok seversin. Serinin devamında olaylar güzel ivme kazanıyor. Ben anca ilk flmi seyredebildim onu da bir kaç günde bitirdim. Geniş bir zamanımda ikinci filme başlayacağım inşallah

Evet felsefe taşı hem kitabı hem filmi çok sevdim, diğer filmler de çok iyiydi. Kitapları henüz okumadım, seveceğime eminim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…