Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kitabın(Döl bereketi) sonu göründü ya bir mutluyumm akmıyordu bir ara, ara verdiğimde oldu biraz. 640 sayfa kitap, 400'e geldim nihayet. Ağdalı dil beni yavaşlatıyor.. Bu kitabı çok ilginç buldum. Bitirdiğimde ayrıntılı bir yorumlama yapmak istiyorum dilim döndüğünce. Kürtaj,doğum, evlilik,annelik.. Ah basım dönüyor o kadar şaşırtıcı şeyler..

Günaydın çiçeklerim. Topluca hoş buldum diyorum. Benim için yoğun günler bu ara. İki gün sonra tatile gidiyorum ve ay sonuna kadar kalacağım için çok giremeyeceğim. Bir iki mevzu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum;

1. Bundan sonra listeleri hazırlarken kitap sayfasına göre hazırlayacağım. Çünkü kitap sayfaları ile okunan kitap arasında çok ciddi farklar oluyor. 5 kitap okuyanda 2500 sayfa gibi bir şey varken 10 kitap okuyanda 2000 sayfa gibi bir sayı oluyor. Bu bence liste hazırlarken adaletsizliğe yol açıyor. Yıllık hedeflerinizi tutturmak için istediğiniz kadar ince kalın kitap okuyabilirsiniz bu sizin inisiyatifinizde ancak listelerde bu durum geçerli değil artık

2. Topikte kitap paylaşımı hariç hayata dair paylaşımlar yapıyoruz bu konuda sınırlama getirmiyorum ancak bu durumunda suiistimal edilmesini de hoş karşılamıyorum. Burası bir kitap topiği ve bunun bilincinde davranmanızı rica ediyorum.

3. Dönem dönem hepimizin kitap okuyamadığı zamanlar oluyor ancak okuyamadığınız bir kere dile getirmek yeterli. Sürekli okuyamıyorum diye topiğe yazıldıkça farkında olmadan birbirimizi etkiliyor aşağıya çekiyoruz. O yüzden "okuyamıyorum" kelimesini kullanırken süreklilik arz etmeyecek şekilde kullanmanızı rica ediyorum

4. Kitap topiğinde bildirim yaparken ilgili aynı son gününe kadar bildirimleri yapmalı ve bildirimi aşağıdaki gibi yapmalısınız. Bu şekilde yapmayanların bildirimlerini kabul etmeyeceğim. İlgili ay, kitap adedi, kitap yazarı, kitap sayfası ve aylık toplam sayfa sayısı

Mayıs

1. Oysa Ben Eskiden - Amber Smith 344 Syf.
2. Işığın O kör Edici Yokluğu - Tahar Ben Jelloun 228 Syf.

TOPLAM: 572 Syf.

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
WOMAN
Kukrim
JES
K Kitapkontesi
Oriana
Natsume
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
elektra
mimesis
ummhnisa
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Black Light
Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte
fesang
A Aylakkadin
Boncobo
Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson
E Emine1990
Gelincik78
berresuu
yet07
A Atalanteda
mmelisaa
M Mavi Menekse
theblackswan
CipisS
Etkili Eleman
larinnia
Pozitivite
marmeladova
waitingirl
bir civciv annesi

Son düzenleme:
Günaydın, hos geldin baskanim bu etiketi çok özlemiştim

Hemen konuya girmiş bi sizi özledim perişan oldum falan der insan

C Calcifer başkanım nasılsın, sağlık sıhhatin yerinde mi ? Inşallah bir daha gitmezsin. Çok ozledik seni
Çok şükür iyiyim. Oğlum gitti 18 haziranda bayadır ayrıyız onunun yanına gitmek için gün sayıyorum
Hemen konuya girmiş bi sizi özledim perişan oldum falan der insan
Yoo hiç de perişan olmadım
Maaş zamanı bir de uzun süre olmayacağım için haziran ayını kapatmam lazım çok yoğun bir gün olacak benim için hemen yazayım dedim ehhehe.

Ooo çok hızlı bir giriş oldu başkan hos geldin

Özledim deseydin bari galpsiz

Günaydın mutlu haftalar
Günaydın, hoşgeldin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…