Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türk filmlerinde aşıkların çıkıp gazız içtiği bir yer ,manzara önü hep dolu olur hani hala öyle

Oh oh süper keyfini çıkar. Orda iyi sigara da içilir
Yalniz sen kahvlati dedinya biz birazdan oglen arasina cikicaz sen kahvalti yaparkan biz ogle yemegi yiyecez yani

Oh oh süper keyfini çıkar. Orda iyi sigara da içilir
Yalniz sen kahvlati dedinya biz birazdan oglen arasina cikicaz sen kahvalti yaparkan biz ogle yemegi yiyecez yani
Teşekkür ederim canım Gece üç buçukta ilaç içmeye kalktım günde üç kere ya dün başladığım saat ters oldu o yüzden böyle oldu geçe kaldım

Teşekkür ederim canım Gece üç buçukta ilaç içmeye kalktım günde üç kere ya dün başladığım saat ters oldu o yüzden böyle oldu geçe kaldım
Inşallah tez zamanda sagligina kavuşursun canim sana dua edecegim. Tadını cikar şimdi, iyi gelecektir orasi bi nefes alirsin

Aşk olsun madem hızlı okunuyor neden bana onceden soylemedin ,rakibime fark atsaydım Gerci ben bu ay pertim en az okudugum ay oldu
Hiç aklıma gelmemiş Marquez kitaplarının geneli öyle. Bir dahaki aya listene ekleyebilirsin. Şahsi fikrim, onun kitabını bir kez okusan yeter, tekrar okumalıyım denilecek cinsten değildi benim okuduklarım.

Çok teşekkür ederim canım inşallah Sen okula mı gidiyorsun öğle paydosu dedin ya
Özel ders kurumunda çalışıyorum ben
Hiç aklıma gelmemiş Marquez kitaplarının geneli öyle. Bir dahaki aya listene ekleyebilirsin. Şahsi fikrim, onun kitabını bir kez okusan yeter, tekrar okumalıyım denilecek cinsten değildi benim okuduklarım.
Tamam teyocum sagol
Biz de seviyoruzdur belki
Belki de birlikte gideriz elea

Bemde başlamak istedim emin olamadim.guzel.bi kitap galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…