Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayırdır inş?
Hayır olur inşallah canım,nefes darlığı çarpıntı yaşıyorum birde ellerde titreme genel halsizlik dün kan tahlilleri verdim bugün öğleden sonra çıkacak tiroidlerim ve kan değerlerim bakılacak önce sonra kardiyolojiye bakalım

Böyle şeyler duyunca aklıma ilk aşının etkisi mi sorusu geliyor

Troitler çarpıntı ve elde titreme yapıyor diye biliyorum kukriş ilacın var mıydı hazırda kullandığın?

Troitler çarpıntı ve elde titreme yapıyor diye biliyorum kukriş ilacın var mıydı hazırda kullandığın?
İçiyorum canım sonra değer normale dönünce bıraktırıyor kan verdirerek takip ediyor anlamadım bende galiba benim sürekli kullanmam gerekiyor bu ilacı bakalım yine oynadı ise değerler

İçiyorum canım sonra değer normale dönünce bıraktırıyor kan verdirerek takip ediyor anlamadım bende galiba benim sürekli kullanmam gerekiyor bu ilacı bakalım yine oynadı ise değerler
Annem kullanırdı ablam kullanıyor asla bırakma lüksü yok demişti dr ona da Bütün denge bozuluyor çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…