Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzenim 4 kitabını alıp kısa sürede bitirmiş, tekrar okuyacağım diyor. Çevresindekilere öneriyordu, 'mutlaka okuyun' diye
Kuzenlerinin kitap okuma sıklığına mı şaşırayım, bir insan evladının bu kitapları tavsiye ediyor oluşuna mı şaşırayım, kısa sürede okumasına mı şaşırayım, bilemedim.

Kuzenlerinin kitap okuma sıklığına mı şaşırayım, bir insan evladının bu kitapları tavsiye ediyor oluşuna mı şaşırayım, kısa sürede okumasına mı şaşırayım, bilemedim.
İnstagramda görmüş, almış. Ben kendi kitaplarımı vermeye başladım. Çok fazla kuzenim var, kitap okuyan nadir kuzenlerimdendir kendisi.
Bir kuzenimin çocuğu ile yaşıt sayılırız, güzel kitaplar okur ama, onunla konusuruz genelde

Yoo katiyen kabul edemem. He ama bende sana Esra ezmeci hediye ederim, okursun, o zaman işler değişir
İki gündür sırf meraktan kadını Instagram'da takip etmeye başladım tam Haydar Dümenlik çok komik sorular soruyorlar. Dişi Haydar Dümen Eğer orada paylaşılan mesajlar gerçekse ciddi bir okur kitlesi var hatunun

Herkese merhaba okumakta pek ilerleyemedim, 2gundur pek vaktim olmadı köye gittik derken sayfa 315teyim... kitapta geçen türküleri dinliyorum.. bir de bir twite rastladım kitapta geçen bitkiler hakkinda... Yaşar Kemal'in kitaplarında geçen bitkilere acayip ilgim vardı ,çok sevindim bunu görünce, fotoğraflariyla var... Kucukken bu otların adını hep merak ederdim fotograflardim okusam ogrenirmisim hepsini de gezdigim yerlerde görmustum bundan sonra gördüğümde daha anlamlı olacak

Var var çok satanlara falan giriyor, hayır kitabı geçtim önerileri de akla mantığa sığar cinsten değil. Kitlesinin seviyesini tahmin etmek mümkün. Bir ara yanlışlıkla seriyi hediye alıyordum (içeriğini bilmeden) sonra bir baktım ki evlerden ırak

Ay alsaydın belki birinin hayatına mucizeler getirmiş olurdun sürekli fotoğraf paylaşıyorlar dilek defterini doldurdum kocam altın bilezik aldı, araba aldı, evi üstüme yaptı vs Maşallah herkesin kocası zenginmis bir tek tuzlu su eksikmis

İlgili kişi yakınen akrabam olmasa hayatımdan çıkaracağım, hayır aklı başında da bir insan ama ne sebeple olursa olsun para vermem
Ben en çok altın kemer aldiranlari takdir ediyorum bir de şey vardı 'su an yanımda uyuyor' fav

Ben gidip bi çuval tuz alıyorum Sonucu size yazarım

Buradan özel yazıştığını mı anlamalıyız teyo meraklıdır demeyin böyle şeyler

Dedikodu durumu varsa demek ki
Soralım diye yazıyordur belki
Sudem ben burda linclenirken sen uyumaya mi gittin? Allah aşkına bu kadar uyumaktan yorulmuyormusun ,keske senin uykundan az Levaiz de olsaydı
Ha bu arada tamamen kendi dedikodumuzu yapıyorduk ama sahiden her seferinde konrtol ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…