Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hee bende diyorum acaba okunuşu gibi falan mı yazdı nasıl akıcı mı? Uzun zamandır Rus edebiyatı okumuyorum, canım bir Alekseyiç çekmedi değil
Ben beğendim güzel akıyor.Oo istemedin kadar var içliBunda da ana karakterlerden biri Stepan Trofimoviç

Selamlar
Herkes iyidir inşallah
Sabahattin Kudret Aksal- Gazoz Ağacı okumaya başladım. Herkese iyi okumalar. Yeni arkadaşlar katılmış sanıırm epey oldu güncel listeyi takip etmeyeli Hepsine hoşgeldiniz diyeyim toplu olarak

Doğumdan 16 gün sonra kitap okunduğunu bilmek bana çok iyi geldi şu an
Bebeğin nasıl, sen nasılsın?

Ben beğendim güzel akıyor.Oo istemedin kadar var içliBunda da ana karakterlerden biri Stepan Trofimoviç
İç'siz olmaz bilirsin
Bende bir dahaki ay okuyayım bir klasik ya
İyiyiz çok şükür, sen nasılsın?

Doğumdan 16 gün sonra kitap okunduğunu bilmek bana çok iyi geldi şu an
Bebeğin nasıl, sen nasılsın?
Okumazsam büyük bir boşluğun içinde kaybolurum gibi geldi Tutmam gerek bir yerlerden kendimi savrulmayayım diye. Evet emzirirken, sonra dinlenirken, bir sonraki emzirme saatini beklerken okuyorum artık. Gece emzirirken uyku gelmesin diye heyecanlı aksiyonlu bir kitap seçmek gerek ama
Bebeğim daha iyi çoğunlukla uyuyor. Kontrolleri de iyi geçti şükür. Benim de ağrılarım gün geçtikçe geçiyor büyük ölçüde. İlk zamanlar hiç geçmeyecek gibi hissetmiştim ama şimdi gayet iyiyim çok şükür. Senin de az kalmış Rabbim sağlıklı güzel olumlu pozitif bir doğum yaşatsın inşallah

İnsan kendi ile ilgili bir sey yapmak istiyor değil mi. Ben bunu hamilelikte çok hissettim, doğunca daha da ağır basar sanki.
İyi olmanıza sevindim evet sanırım bayram sonrası sezaryen olacağım, bebeğim hala dönmedi çok istedim ama olmadı, sanırım dönmeyecek hayırlısı olsun bakalım

Birkaç gündür okuyamıyorum hâlâ Son Evdeki Tehlike'yi okuyorum. Yarın artık bu ölü toprağını üzerimden atacağım
Benim de firsatim olmuyor. Is yogunlugu,ev,coluk cocuk Cosma durumundayiz. Cuma sonrasi 5gun iznim var. Nasil mutluyum elimde ki iki kitabi bitirip bu ay i 3 kitap ile bitirecegim.

Seninde sinavdan pek vaktin olmadi herhal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…