Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gnaydın: kızımın oyun oynadgı zamanlar ( elimde telefon değil kitap görsün diye) “yaralı- kahraman tazeoğlu “ okuyorm o u emzirirken ve yatarken de uygulamadan “körlük- jose saramago” okuyorm

Güzel gidiyor canim 3 kitap bitirdim 4.yü okuyorum . Taşınma işlerim var bi yandan toparlanıyorum ama bulduğum her fırsatta okuyorum Sen buranın yolunu nasıl bulabildin hayret Bakımlardan çıkabildin mi
Aa ev mi taşıyorsun canım kolay gelsin
Maşallah maşallah iyi okuyorsun
Misafirim geldi dün ,bu gün de gideceğim doğum günü partisine .Yani sen de çok şey etme

Son düzenleme:
Aa ev mi taşıyorsun canım kolay gelsin
Maşallah maşallah iyi okuyorsun
Misafirim geldi dün ,bu gün de ben gideceğim doğum günü partisine .Yani sen de çok şey etme
Bizde de durum aynı canım. Gidiyoruz diye bi yandan toparlaniyoruz bi yandan eş dostla son buluşmalar, muhabbetler. Ama yine de kusura bakma okumalarımdan çok ödün veremeyeceğim, yani biliyorsun okuma sevdalisi her şartta okur ☺

Güzel gidiyor canim 3 kitap bitirdim 4.yü okuyorum . Taşınma işlerim var bi yandan toparlanıyorum ama bulduğum her fırsatta okuyorum Sen buranın yolunu nasıl bulabildin hayret Bakımlardan çıkabildin mi

Kolay gelsin aspasi taşınma büyük tantana ama büyük temizlik

Uzak bi yere mi gidiyosunuz?

Bilmem mi bak senin küçük küçük anlar paylaşıyorum ,oğlanın peşinde koştururken bunlar

Eklentiler

• 76F04FC4-FC0D-4949-B30C-7D0983B87918.jpeg
    167,8 KB · Görüntüleme: 18
Günaydın
Misafirim vardı kitap okuyamıyordum yarın yolcu edince eski tempoya dönerim sanırım

Kolay gelsin aspasi taşınma büyük tantana ama büyük temizlik
Sağ ol Bonuscum. Minimal yaşam için ayıklamam gereken çok şey var o yoruyor.
Uzak bi yere mi gidiyosunuz?
Istanbula veda ediyoruz hayirlisyla
Bilmem mi bak senin küçük küçük anlar paylaşıyorum ,oğlanın peşinde koştururken bunlar Eki Görüntüle 3087040
Her zamanki gibi harikasın
Gözümün önünde birbirleirni seviyorlar
Bi gün bihter gibi konucagimi düşünmezdim, bana bunu da yaptırdinizya yazıklar olsun

Bana çok zor geliyor ya eşim çok istiyor burdan gitmeyi. Her şey gönlünüzce olsun inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…