Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Günaydınlar herkese

Günaydın arkadaşlar, anneannemin rahatsızlığı sebebiyle hastanedeyiz günlerdir. Bu sebeple bir müddet daha aranızda olamayacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim. Hepinize sağlıklı günler diliyorum.

Bugun arastırmalarım sonucunda internette 9 bin kitap oldugu yazan bir kütüphaneye gittim. Madame Bovary pdf'den okuyamayınca gideyim alayım okuyayım dedim ama baktım baktım bulamadım soracagım kimse de yoktu. Dan Brown Başlangıç kitabını gordum onu alayim dedim ama görevli olmayınca onu da alamadan ayaklarımı sürüye sürüye geri geldim eve

Cok gecmiş olsun Rabbim ya Safi ismiyle sifalandırsın inşallaahh

Kütüphanenin kataloğundan kitap taraması yapsaydiniz keşke bulmanız kolay olurdu. Nereye kaybolmuş ki görevliler

Kütüphanenin kataloğundan kitap taraması yapsaydiniz keşke bulmanız kolay olurdu. Nereye kaybolmuş ki görevliler
Yoktu ki birşey etrafa bakındım, masalara. zaten kücük bir mahalle kütüphanesi. Bilgisayarlar acık değildi, görevlilerde yoktu. Lobiye indim orda da kimse yoktu. Nasıl bi yer anlamadım.

Rakibem okumalar nasıl gidiyor??? Ben birkaç gündür elime kitap alamadım bu akşam güzelce okumak istiyorum

İyi gidiyor canım kısa kısa kitaplar okuyorum sende okuyacakmışsın ne güzel

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…