Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eh birazcık üzüldüm
Yine de bir şans vermek istersen diye söyleyeyim rezonans kanunu güzel bir kitap.

Bir de nadir okuduğum türk yazarlardan, Serkan Karaismailoğlu’nun Mater serisi olabilir
Teşekkür ederim Rezonans Kanunu'nu okudum. Karaismailoglunu hiç okumadım bakıcam. Eğer nöronlarım yanıp kül olmazsa okurum inşallah ☺

Eh birazcık üzüldüm
Yine de bir şans vermek istersen diye söyleyeyim rezonans kanunu güzel bir kitap.

Bir de nadir okuduğum türk yazarlardan, Serkan Karaismailoğlu’nun Mater serisi olabilir
Mater serisini merak ediyordum hatırlattın iyi oldu:) Biraz araştırayım

Eh birazcık üzüldüm

Teşekkür ederim Rezonans Kanunu'nu okudum. Karaismailoglunu hiç okumadım bakıcam. Eğer nöronlarım yanıp kül olmazsa okurum inşallah ☺
Mater serisini okumalısın Aspasiaa, ben her kitabın çıkmasını bekleyip çıkar çıkmaz alanlardanim. Yine de ilk baskı yok elimde

Tam tersi nöronlar bayram ediyor hem olay örgüsü ile hem de bilimsel içerik ile
Mater serisini merak ediyordum hatırlattın iyi oldu:) Biraz araştırayım

Umarım seversin
Mater serisini okumalısın Aspasiaa, ben her kitabın çıkmasını bekleyip çıkar çıkmaz alanlardanim. Yine de ilk baskı yok elimde
Benim de 14-16 ve 9 basım. Çok geç almışım.

İyiyim çok şükür canım
Biraz yavaşladım bu aralar, bugün yeni bir kitaba başlayacağım inşallah. Senin okumaların nasıl gidiyor?
Çok saldım başka şeylerle meşgul oluyorum bol bol
Şimdi birkaç sayfa okuyacağım uyumadan önce, bu saate kadar elime dahi alamadım kitabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…