Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim okuduğum tüm kitapları sen okumuşsundur diye susma hakkımı kullandım🤭
Eşekli Kütüphaneci güzeldi, okumadıysan öneririm ama🥰
Fakir Baykurt , ınsana ümidi, azmi , sevgiyi aşılıyor o yuzden bence tekrar tekrar okunması gereken bir yazar .yine yine yine okurum 🥰

Gurur ve önyargı okumuş muydun Jane Austen ?
Mesajı yeni gördüm. Şöyleki ; klasiklerin çoğunu lise dönemlerimde ve 20li yaşın başlarında okumuştum. Bu kitaptan da tek kelime hatırlamıyorum. O yüzden yine okuyacaktım hatta bu ay okuyayim dedim ama iki klasik üst üste gelmesin diye vazgeçtim. Ama önerdiğin için listemin başlarına alıyorum 🥰

Ben Eroinle Dans'ı da okudum ama onu hatırlamıyorum su an. Yüreğim seni çok sevdi okumuştum o da güzeldi. Piraye de güzel secim sizin 😍 ama Piraye diyebilirim su an 😅

Sonunda agladım biraz normalde hic gözüm bile dolmaz bir kötü oldum 🤭🤭
Yüreğim Seni Çok Sevdi ve En Son Yürekler Ölür okumuştum gençken 🙋🏻‍♀️
Hangisiydi hatırlamıyorum tek gecede okumuştum 300 sayfayı :KK14:

Nihal Atsız'ın kalemi nasıl, kütüphanede baya kitabı vardı, cesaret edip alamamıştım hiç. Sence hangisinden başlayayım? Şimdi olmazsa da gelecek ay alırım belki.
Ben herkesin sevebileceğini pek düşünmüyorum açıkçası. Bir de kitabından kitabına da değişiyor. Mesela Deli Kurt kitabını hemen hemen herkes rahatlıkla akıcı bulup okuyabilir. Ama Ruh Adam için aynı şeyi söyleyemem, biraz durup düşünülmesi gereken sindirilmesi gereken bir kitap bence. Duygu yoğunluğu fazla bana göre.
Az çok ben senin tarzını anladım, Deli Kurt’u okuyabilirsin 😊

Ben herkesin sevebileceğini pek düşünmüyorum açıkçası. Bir de kitabından kitabına da değişiyor. Mesela Deli Kurt kitabını hemen hemen herkes rahatlıkla akıcı bulup okuyabilir. Ama Ruh Adam için aynı şeyi söyleyemem, biraz durup düşünülmesi gereken sindirilmesi gereken bir kitap bence. Duygu yoğunluğu fazla bana göre.
Az çok ben senin tarzını anladım, Deli Kurt’u okuyabilirsin 😊
Teşekkür ederim ☺️ bir daha ki gidişimde bakacağım 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X