Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu topikle gaza geldim baktım bebeği olanlar okuyor ben de başladım İnce Memed okuyorum bebeğimi sallarken 50 sayfa okumuşum şimdiye kadar neden okumamisim dedim 😊 4cildi de okumak hedefim, bakalım okuyabilecek miyim kitap kurdu değilimdir ama bu kitap çok surukleyici
Hoş geldiniz. Muhtesem bir yazar ve cok güzel bir kitap okuyorsunuz 🌺

Hoş geldiniz. Muhtesem bir yazar ve cok güzel bir kitap okuyorsunuz 🌺
Hoşbuldum😊 çok teşekkür ederim evet muhteşem uzun zamandır aklımdaydı erteledigim için okumuyordum ileride çocuğum bunu da mı okumadın anne demesin diye de düşünerek başladım ama şimdiye kadar neden okumamisim diye kızdım kendime

Hoşbuldum😊 çok teşekkür ederim evet muhteşem uzun zamandır aklımdaydı erteledigim için okumuyordum ileride çocuğum bunu da mı okumadın anne demesin diye de düşünerek başladım ama şimdiye kadar neden okumamisim diye kızdım kendime
Umarım topige katılmakla birlikte okumalariniza ivme kazandirirsiniz 😊

Ah ne güzel, ne örüyorsun? Ukulele öğrenebildin mi ,kursa mi gidiyorsun ?

Radyodan sana şarkı armağan ettim dinle , Sezen Aksudan 'Sen Ağlama dayanamam' ☺

Mrsay Mrsay Madam Bovary için bi dizi ile çok benzer demistin hangi dizi acaba ben anlayamadım 🤔Gerçi uzun zamandır tv izlemiyorum ondan mi bilemedim acaba
Hasır ipten çanta örüyorum 😄
Ukuleleyi müzik öğretmenimiz önermişti, akorları ritimleri gösteriyor yanımda okula götürdükçe, bir de youtubeda etkili müzik eğitimi diye bir kanal var, ordan sıfırdan ukulele derslerini takip ediyorum. Öğrenebildim sayılmaz daha iki akor ve iki ritm biliyorum😁 çok fırın ekmek yemem lazım:d

Hasır ipten çanta örüyorum 😄
Ukuleleyi müzik öğretmenimiz önermişti, akorları ritimleri gösteriyor yanımda okula götürdükçe, bir de youtubeda etkili müzik eğitimi diye bir kanal var, ordan sıfırdan ukulele derslerini takip ediyorum. Öğrenebildim sayılmaz daha iki akor ve iki ritm biliyorum😁 çok fırın ekmek yemem lazım:d
Ikisiyle de uğraşmak çok keyifli ,hem stres atmak için de birebir . Ördüğün çanta bitince fotoğraf bekleriz🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X