Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dışarı çıktığımda hava güneşliydi sonrasında sular seller gibi yağmur yağdı sırılsıklam olduk Çok severim yaz yağmurunu, mis gibi oldu her yer
Çok güzel yağdı gerçekten, ferahladık

Ben ergenken ığdır fm dinlerdim alayına damar alayına isyan
Bak herşeyi söyle ama damar şarkılar dinleyemem o zulüm benim icin Bu arada akışta gördüm fosil grubunu çıkarmışsın ortaya kasetci tayfaBen yollarda kasetlerden az mi dinledim Sezen Aksu yu ah ah
İyi gidiyor şimdilik bakalım umduğumuzu bulabilecek miyiz
Beklentin çok yüksek değilse bulursun
Ben şeyi dinlerdim ya Muzo. Bilmem bileniniz var mı
Ah bilmez miyim Muzoyu☺

Çok eğlenceli çok da samimiydi öyle değil mi?
Program jeneriği hala ezberimde :)

Çok eğlenceli çok da samimiydi öyle değil mi?
Program jeneriği hala ezberimde :)
Evet aynen öyle çok doğaldı, seviyordum ben. Daha önce muhabbetini yapmıştık. Başkanda dinliyormuş hatta abisi muzonun programına katılmış. Hâlâ var mı o program ? Gerçi yaşı vardı şimdi emekli olmuştur

En son vivadaydı sanırım ama çok oldu, tesadüfen görmüştüm. Şimdi sanmıyorum yaptığını. Ben de katılmıştım bi gece. Sen arıyorsun onlar seni geri arıyorlardı, nasıl heyecanlanmıştım çok kısaydı ama ne konustuk hatırlamıyorum bile çok oldu. Liseliydim ben o zamanlar

Bak sen neler yapmış bizim liseli madonna Ben onu ayda yılda bir dinliyordum detayli bilmiyorum ama başkan olsaydı şimdi iyi muhabbetini yapardınız.

hoşbuldum yılbaşından önce yazmıştım en son ama 3 ay girmedim ,sebastian çizkek ti adım nasılsa listede değilim diye de rahattım C Calcifer kuşum eklemiş halbuki sorry
nasılsın
Evet şimdi hatırladım sizi aslında tahmin ettim nickinizin değiştiğini ☺ Teşekkür ederim iyiyim siz nasilsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…