Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sosyal medyadan uzak yaşamımda kadından bihaber mutluydum aslinda beni de bulastirdilar
Zaten ne oluyorsa bu sosyal medyadan oluyor. Yıllarca çabalasa bir yere gelemeyecek insanlar birden bire alıp yürüyor.
Hedef kitleye bir bakmıştım şöyle bir, bir kitap sayesinde eşinin kendisine tutup hediye almış olmasına sevinen insandan ne beklersin ki zaten

Kitaplar kaçıncı baskıları görüyor şaka gibi.

Dün eşimle Monte Kristoyu konuştuk, okuduğum diğer kitapta Batıdan çevirilerek alınan ilk eserleden biri olduğunu vs. Yazmışlar. Dedik ki şu güzelliğe bak, adamın dünyada madden tek bir izi yok ama bıraktığı eser hala daha hayranlıkla okunuyor ve okunmaya devam edecek. Bu ne müthiş bir sey..

Şimdi gel de öte yandan Esra Ezmeci’ye sinirlenme. Kadın bir çapadır tutturmuş, millet evde tuzdan kendini yakacak kendisi de onların parasıyla Dubailerde orda burda geziyor

Sabah sabah ne dolmuşum belli değil.

Yaaa varya bir arkadaşım okuyor onu 37 yaşında yeni nişanlandı kadının anlattıklarini uyguluyormus anlatıyor övüyor filan .

Merak uyandırıyor demek ki

Fazla merak iyi değil ama fırsat bulursam bende bir göz atayim

Çok haklısın canım belliki belli bir süre sonra gececek furyası.

Tuzlu su çapa falan kitaplarında var mi bilmiyorum. Şuan okudugum kitabi(adini hatirlamiyorum)kisaca insanın kendine değer vermesi çocukluktan bunu çocuklarımıza asilamamizi ögutleyen bir kitap aslına bakarsan yazılanlar yavan ama güzel fakat yarattığı algı hic hoş değil

Ben bitireyim de ona göre soyleyim sana

Okumazdım ben çok net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…