Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben seni geçmişim 100lü sayfadayım ehehehe
Sene başında başladın değil mi.6 ayda 100 sayfa okuduysan 700 sayfayı muhtemelen 2025in ortalarında bitirirsin :KK70: O zamana kadar senin sarışın yakışıklı da okumayı sökmüş olur beraber okursunuz 🤭
Ben de tutunamayanlara tutunamayanlardanım 😄 başlamıştım yarım kaldı. Aslında çok merak etmiştim. Kitabı ödünç aldığım için elimde uzun süre tutmaya utandım verdim. Listeme hemen ekliyorum :super:
Tutunamayanlar turkiyede en çok yarım bırakılan kitap. Ama ben sevdim.Felsefik ve psikolojik yani olduğu için ağır geliyor okura , bir de kalın. Kütüphaneden alabilrisiniz isterseniz. Bu arada Kitabın kahramanı Selime platonik aşk besleyen bir arkadaşımız var topikte :KK70: kk birinci noteri kk birinci noteri

Okuyan var mı aranızda 😊
1654697773624.png

Sene başında başladın değil mi.6 ayda 100 sayfa okuduysan 700 sayfayı muhtemelen 2025in ortalarında bitirirsin :KK70: O zamana kadar senin sarışın yakışıklı da okumayı sökmüş olur beraber okursunuz 🤭

Tutunamayanlar turkiyede en çok yarım bırakılan kitap. Ama ben sevdim.Felsefik ve psikolojik yani olduğu için ağır geliyor okura , bir de kalın. Kütüphaneden alabilrisiniz isterseniz. Bu arada Kitabın kahramanı Selime platonik aşk besleyen bir arkadaşımız var topikte :KK70: kk birinci noteri kk birinci noteri

ahhh ahh selimcim😍😍

Yaptım yaptım mis gibi oldu her yer☺ Kütüphaneden yeni kitap da aldım okumak için heyecanliyim ,okuyan var mı ?
Eki Görüntüle 3080769

Vay hayınlarrr eski dostsunuz diye bir olup bana tuzak kuruyorsunuz demek :KK61:😅
Bonuss seninle sene 2005 diye başlayıp Düş Vakitleri hakkında sabaha kadar konuşabilirim 🥰

Tebrik ederim sen topigimizin gururusun ya.🌺 kısa sürede o kadar kitap okuyup hazırlandın maşallah sana.
Okuyamayan var olur mu🙈

Yaptım yaptım mis gibi oldu her yer☺ Kütüphaneden yeni kitap da aldım okumak için heyecanliyim ,okuyan var mı ?
Eki Görüntüle 3080769

Vay hayınlarrr eski dostsunuz diye bir olup bana tuzak kuruyorsunuz demek :KK61:😅
Bonuss seninle sene 2005 diye başlayıp Düş Vakitleri hakkında sabaha kadar konuşabilirim 🥰

Tebrik ederim sen topigimizin gururusun ya.🌺 kısa sürede o kadar kitap okuyup hazırlandın maşallah sana.
Eline sağlık canım😍
Bitirdin he işleri de🫠
Bu arada ben okumuştum Madame Bowary ☺️

Muhtesem bir fikir😍Hiç aklıma gelmemişti , yandın rakip Kukrim Kukrim

Bence @Teyocan a bu iyiliği yapmalısın 😅
Sana Tutunamayanlar'ı okutacak bence :confused:

Şu anda, sana güzel bir söz söyleyebilmek için, on bin kitap okumuş olmayı isterdim. dedi.Gene de az gelişmiş bir cümle söylemeden içim rahat etmeyecek: seni tanıdığıma çok sevindim kendi çapımda.

Hayatta silgim hep kalemimden önce bitti.Çünkü kendi doğrularımı yazacağım yerde tuttum başkalarının yanlışlarını sildim .

Sürpriz :KK33:okuyorum zaten ben onu çaktırmadan😁

Bitmeyen kitap yapmışlar adını da tutunamayanlar koymuşlar 😂
Çok derin çok dolu bir kitap öyle bir çırpıda okunamıyor .Ben tekrar tekrar okuyorum bazı satırları.Böyle böyle bir gün sonu göreceğime olan inancımı kaybetmedim :KK70:

Okuyamayan var olur mu🙈
Mrsayin dediğine göre okumasak çok da birşey kaybetmeyecekmişiz gibi 🙈 Sen neden okuyamadın merak ettim🤔😊
Eline sağlık canım😍
Bitirdin he işleri de🫠
Bu arada ben okumuştum Madame Bowary ☺️
Teşekkür ederim🥰 Sen sevdin mi ? Jane Eyre gibi güzel bi kitaptan sonra yanlış tercih mi yaptım acaba?

Şu anda, sana güzel bir söz söyleyebilmek için, on bin kitap okumuş olmayı isterdim. dedi.Gene de az gelişmiş bir cümle söylemeden içim rahat etmeyecek: seni tanıdığıma çok sevindim kendi çapımda.

Hayatta silgim hep kalemimden önce bitti.Çünkü kendi doğrularımı yazacağım yerde tuttum başkalarının yanlışlarını sildim .

Sürpriz :KK33:okuyorum zaten ben onu çaktırmadan😁
Harikasın 😍 Tahmin etmeliydim okuduğunu 😊
O zaman ben de sana Haruki Murakaminin 39 kitabını okutayim.Sen tam bitireckken adam muhtemelen 40.kitabını da yazar gözün değmişken onu da okursun :KK70:

Mrsayin dediğine göre okumasak çok da birşey kaybetmeyecekmişiz gibi 🙈 Sen neden okuyamadın merak ettim🤔😊

Teşekkür ederim🥰 Sen sevdin mi ? Jane Eyre gibi güzel bi kitaptan sonra yanlış tercih mi yaptım acaba?
Spoiler vermeden nasıl anlatırım bilemedigim için yazdım yazdım geri sildim az önce. Bizim dizisi de yapılmış bir romanimizin ondan esinlenilerek yazıldığı tahmin ediliyor. Benzer bir konusu var bir de pek çok klasik gibi betimlemelerin fazla olması sıkıcı olabiliyor. Hiç okunmayacak gibi değil. Klasik bir eser okumuş olursun sonuçta ama bir Anna bir Suç ve Ceza değil. Tabii bu saydıklarımı da çok sıkıcı bulan vardır mutlaka

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X