Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gazap Üzümleri’ni okuyan var mıydı aranızda?
Çok ağır gidiyor nedense, yazar konuya girmemek için uzattıkça uzatıyor resmen 🫠😂
Ben de cok buyuk merakla okumustum. Kitap cok guzel aslinda ama okurken insan biraz zorlaniyor :olamaz:

Neler konuştunuz mesela ?
Yerli yazarlarin düşüncelerini okura yansıtırkenki izledikleri yönetimi konuştuk. Günümüz yazarlardan Orhan Pamukun ,eski dönemden ise Sabahattin Ali'nin özellikle Içimizdeki Şeytan kitabında düşüncelerini sezdirmeden okura empoze etmeye çalıştıklarını söyledim.Bunun üzerine konuştuk

Selamlarrr🥰💜
Gazap Üzümleri’ni okuyan var mıydı aranızda?
Çok ağır gidiyor nedense, yazar konuya girmemek için uzattıkça uzatıyor resmen 🫠😂
Çok güzel ama ağır ilerleyen bir kitap. Kitapların mevsimi olsa ağır kışlık derdim:))

Güle güle okuyun🌸
Bugün kalan hayatımın ilk gününü arkadaşıma hediye etmiştim çok beğenmişti

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet gezeri ben de okuyacağım bir iki kez yarım bıraktım. Belki beraber okuruz☺️
Bu ay okuyacağım inşallah bugün kalan hayatımın ilk gününü. Akıcı güzel bir kitap diye duydum ben de ☺️
Çok sevinirim🥰 birlikte okumak ayrı bir keyif verir.
İyi geceler herkese. Ben dün doğum yaptım saat 16 sıraları😊 iyiyiz çok şükür.
Gözünüz aydın. Rabbim analı babalı büyütsün inşallah🤲🏻
Limonsuzzcay Limonsuzzcay kitabi evde unuttum ahshajja :KK70:

Soyle su gibi akacak, aksiyon gerilimli roman onerisi olan var mi gidip alayim
Halüsinasyon /Alein Kentigerna

Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin arkadaşımla Sabahattin Alı hakkında konuşuyorduk. Kürk Mantolu Madonna diyeceğime Kurk Mantosuz Madonna demişim :KK70: . Burada senin ısmini göre göre kitabın ismini de degistirdik iyi mi
Bir arkadaş daha vardı burda, D&R da görevliden isterken kürk mantosuz diye istemişti 😂😂

Selamlarrr🥰💜

Çok güzel ama ağır ilerleyen bir kitap. Kitapların mevsimi olsa ağır kışlık derdim:))
Aynı fikirdeyim, çok isteyerek almıştım uzun zamandır da listemdeydi. Ama anlaşamadık
Kendisini Ecinnilerle beraber kış listeme alıyorum. Muhtemelen de bu kış sadece ikisini okuyabilirim 😂

Aynı fikirdeyim, çok isteyerek almıştım uzun zamandır da listemdeydi. Ama anlaşamadık
Kendisini Ecinnilerle beraber kış listeme alıyorum. Muhtemelen de bu kış sadece ikisini okuyabilirim 😂
Ben okumadım ama okuyan birini tanıyorum, baya uzun zamandır elindeydi o kitap. Ağır bi kitapmış sanırım, bunu öğrendiğim iyi oldu 😌

Yerli yazarlarin düşüncelerini okura yansıtırkenki izledikleri yönetimi konuştuk. Günümüz yazarlardan Orhan Pamukun ,eski dönemden ise Sabahattin Ali'nin özellikle Içimizdeki Şeytan kitabında düşüncelerini sezdirmeden okura empoze etmeye çalıştıklarını söyledim.Bunun üzerine konuştuk
Aylık bir yazar belirleyip hakkında konuşsak nasıl olur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X