Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı duygular icerisindeyim, onlar kadar heyecanliyim .Birlikte çok emek verdik ,pırıl pırıl istikballeri olsun inşallah❤

Aynı duygular icerisindeyim, onlar kadar heyecanliyim .Birlikte çok emek verdik ,pırıl pırıl istikballeri olsun inşallah❤
Amin canım inşallah her ne kadar sistemden nefret etsem de o çarka giriyoruz mecburen. Allah yardımcıları olsun. Bu yaşta böyle bir stres yaşıyor çocuklar

Amin canım inşallah her ne kadar sistemden nefret etsem de o çarka giriyoruz mecburen. Allah yardımcıları olsun. Bu yaşta böyle bir stres yaşıyor çocuklar
Aynen daha 2.sınıfta deneme sınavı başlıyor, çocukluklarını bile yaşamıyorlar ki.

Tam kendime göre rakip seçmişim o zaman 4 günde 20 sayfa iyidir iyidir.
Şaka Bi yana bende okuyamıyorum eskisi gibi burada motive olmaya çalışıyorum
Sen ne kadar okudun 5 günde?
Sağ gösterip sol vurma sonra

Şaka bir yana çok pis gaza gelirim.
Gazla beni.

Ah Dantes üzümlü kekim sevdim tabiki spoiler vermek yokk bak bitirdin mi sen
Yaa canım Dantès
Yok yok no spoi, no stres ahhaha
Yes birinci cilt bitti, bildirim topiğine yazmıştım. 2.cildi okumak istiyorum elimde ince bir kitap var ondan sonra inşallah

Yaa canım Dantès
Yok yok no spoi, no stres ahhaha
Yes birinci cilt bitti, bildirim topiğine yazmıştım. 2.cildi okumak istiyorum elimde ince bir kitap var ondan sonra inşallah
Yoğun bir dönemdeyim sık sık okuyamiyorum ama günlük en az 20 sayfa okumaya çalışıyorum bakalim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…