Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teyonunki gibi olmasa da benim de mütevazi bir balkonum var Allah izin verir de Erzurum’a yaz gelirse ben de atacağım kendimi balkona
Sadece benim balkonum yokmuş demek ki
Yani adı balkon olan bir yer var ama dönerken totom duvarlara çarpıyor

Utanmadan balkonlu yazıyorlar
Onun birde 'metrobuse yürüme mesafesinde' olanları var evlerden ırak, bir gidiyorsun metrobüse 2 km yol
Üstelik ben Iğdırlıyım kayısılar çiçek açmış çağla olacaklar nerdeyse 4-5 saatlik yol burda ise kar yazın bahçelerde meyve ağacı görmemek bile tuhaf geliyordu bana ilk zamanlar
Ayy Allah kolaylık versin zor vallahi, hele alışkın olmayınca. Bugün hava çok güzeldi, inşallah darısı başınıza

Aslinda ben cay pek içmiyordum kahve cok severim. Ama ramazan girdiğinden beri acaip çay icmeye başladım. Alırım bi bardak yani
Çay ve filtre kahveyi birleştirip üstümde denesinler o dereceyim ramazanda daha ilk kez içeceğim bende kahve, yemekten sonra insan direk çaya koşuyor. O zaman sana çay borcum olsun

Çay ve filtre kahveyi birleştirip üstümde denesinler o dereceyim ramazanda daha ilk kez içeceğim bende kahve, yemekten sonra insan direk çaya koşuyor. O zaman sana çay borcum olsun
Ben çay demlenene kadar kahve içiyorum sonra da çay faslı başlıyor ondan sonra da neden Demir değerim sürekli düşük diye söyleniyorum

Teşekkür ederim O zaman sözün semaver çayına olsun hem telafi etmeniz gereken bi durum var diğer arkadaşlarınla birlikte C Calcifer Levaiz

Ben çay demlenene kadar kahve içiyorum sonra da çay faslı başlıyor ondan sonra da neden Demir değerim sürekli düşük diye söyleniyorum
Seninki daha güzelmiş kahveyi içsem çayı icemem ben iftarda şişiyorum zaten benim ki de hep yerlerde valla, yine de yaşasın çay ve kahve

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…