Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seve seve telafi ederiz bence 😍

Ya bir pikniğe ölünür şu an 😍
Çimlerde saatlerce sohbet offf 🤤🤤
Yalnız 2 litre yetmez diyeyim, takviye yapalım 😅
Biz de akşam üstü gidip çimlerde oturduk ,dallar çiçek açmış o kadar güzel ki. Baharı çok seviyorum ya .Bahar geldi mi yüreğimdeki kışı bile bi kenara bırakıyorum bende de çiçek açıyor 🥰

Biz de akşam üstü gidip çimlerde oturduk ,dallar çiçek açmış o kadar güzel ki. Baharı çok seviyorum ya .Bahar geldi mi yüreğimdeki kışı bile bi kenara bırakıyorum bende de çiçek açıyor 🥰
Kesinlikle, bugün bende biraz Gülhane de oturdum her yer papatya, bir de laleler ekmişler içim şenlendi 🌼🧡 yaz candır 💫

Olsa mi olmasa mi diye düşünüp arafta kalmak da zor. Insallah senin için mutlu olacağın hayırlı bir gidişat olur. Benim bedensel ve ruhsal sağlığım, yaşam kosullarim artik elvermiyor maalesef. Hepimiz icin hayirlisi artık 🌺
Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah. Sağlık her şeyden önemli. Allah evlatları hayırlı uzun ömür versin. Çocuk sahibi olmak isteyen herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️

Doğum öncesi çayı çok sevmezdim. Doğumdan sonra tam bir çay tiryakisi oldum
Benim en çok zorlandığım konulardan biri çay ve kahveden uzak durmak oldu cidden, çaysız çok zor
İçiyorum tabi ama doyasıya değil, yetmiyor :KK70:

İyi geceler herkese 🥰
Oblomov a bir şans vereyim dedim ben bu tatilde 🤭
E78DD4B7-27E4-4073-9772-8C68955B2FDC.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X