Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki siz benim mesajımı aldınız mı hanımefendi?

Mart ayında kadar dememismiydiniz 😅 sanırım topik var oduğu surece bu kitap da burda sürünecek

8 günde bitirdigim için sevinmelimiyim ☺
Kulak ardı ettiğimi düşünmeniz beni üzdüğü için sizi sessiz protesto ettim hanımefendi 😪
Sana madalya taktık ama 🌺 üstün başarı madalyası🏅
:sampiyon: eline şeker verilmiş çocuklar gibi hissettim dhshsh :KK70:
Sen onu hepimizin yerine okumuş olabilirsin :KK22:
Hep birlikte okumayı tercih ederdim :KK70:
Tutunamayanlar farz oldu daha 😅

Kızım gibi dümdüzsün geçen pişi istiyor nasıl yapayım kardeşin ağlıyor dedim hamuru açıp kızartacaksın diyor 😅
İlahi süpürge hamur açıp kizartacaksın nasıl bilmezsin :KK70:

Kulak ardı ettiğimi düşünmeniz beni üzdüğü için sizi sessiz protesto ettim hanımefendi 😪

:sampiyon: eline şeker verilmiş çocuklar gibi hissettim dhshsh :KK70:

Hep birlikte okumayı tercih ederdim :KK70:

İlahi süpürge hamur açıp kizartacaksın nasıl bilmezsin :KK70:
Toplam 15 sayfa anca okudum :oops: bu da birlikte okuma sayılır mı:KK70::KK70::KK70:

Yaa aşk olsun ben de mesajı görmediğini düşündüm. Kulak ardı ettin demedim ki ,etmedin değil mi dedim. Yeni bir kitaba başladığın için dedim.
Yanlış anlaşılma sona ersin diye bir dal uzatıyorum sana 💐💜

Toplam 15 sayfa anca okudum :oops: bu da birlikte okuma sayılır mı:KK70::KK70::KK70:
Bu söylediğini kabul edebilmem için paralel evrenin ispatlanmış olması gerekli zira ben geçen yıl bu zamanlarda okudum :KK70:
Yaa aşk olsun ben de mesajı görmediğini düşündüm. Kulak ardı ettin demedim ki ,etmedin değil mi dedim. Yeni bir kitaba başladığın için dedim.
Yanlış anlaşılma sona ersin diye bir dal uzatıyorum sana 💐💜
Benden de sana çok çiçek çok kalp 🌺💜
Ben evde okuduğum kitap dışında bir de her gün işe giderken toplu taşıma da bir kitap okuyorum, çantamda gezdirdiğim kitapları daha ince ve kolay anlaşılabilir olanlardan seçmeye çalışıyorum, o sebeple çabuk bitebiliyor. Yoksa hala Sefiller ile mücadele halindeyim :KK70:

Bu söylediğini kabul edebilmem için paralel evrenin ispatlanmış olması gerekli zira ben geçen yıl bu zamanlarda okudum :KK70:

Ben evde okuduğum kitap dışında bir de her gün işe giderken toplu taşıma da bir kitap okuyorum, çantamda gezdirdiğim kitapları daha ince ve kolay anlaşılabilir olanlardan seçmeye çalışıyorum, o sebeple çabuk bitebiliyor. Yoksa hala Sefiller ile mücadele halindeyim :KK70:
Oooo zaman aşımına uğramış bir daha oku :KK70::KK70::KK70:
Okumamak için her yolu deneyen life :-)

Ya sorma bu Sefiller bizi mahvetti. Ben de 2. cildi tüm aya yayarak okuyacağım. Bir de Karamazov Kardeşler okuyayim dedim bendekinin puntoları küçük diye yarım bırakmıştım sonra iş bankasından aldım 2000 sayfa , gözüm kesmedi o kadar sayfayı ben de kütüphaneye gittim belki daha kısa metin vardir diye.Oradaki görevli dediki siz 2000 sayfayı rahat okursunuz. Içimden dedim Sefillerden sonra tövbe ettim bu kadar kalın okumaya.
Sen okudun mu Karamazov?
Kitaba yükselmeme sebep oluyorsun calci :KK48:
Aynısını yazacaktım 😅

Ya sorma bu Sefiller bizi mahvetti. Ben de 2. cildi tüm aya yayarak okuyacağım. Bir de Karamazov Kardeşler okuyayim dedim bendekinin puntoları küçük diye yarım bırakmıştım sonra iş bankasından aldım 2000 sayfa , gözüm kesmedi o kadar sayfayı ben de kütüphaneye gittim belki daha kısa metin vardir diye.Oradaki görevli dediki siz 2000 sayfayı rahat okursunuz. Içimden dedim Sefillerden sonra tövbe ettim bu kadar kalın okumaya.
Sen okudun mu Karamazov?

Aynısını yazacaktım 😅
Karamazov akıcı bence de okursun. Hatta Kukrim Kukrim okumuştu onu. Sefiller gibi değil. Mesela Monte Cristo kontu da kalın ama çok akıcıydo
Gizli Bahçe'nin dili çok sade ve akıcı. Üç küçük çocuk ile ilgili kitap. Sevgi ve sevgisiz büyütülmüş çocuklar var kitapta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X