Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim yarınki ucak iptal oldu. Vardir bi hayir,ptesi ye aldik tekrar. Mart ayinda cok verimli okuyamadim.islerimi halledip biraz okumak istiyorum🌹
Hayırlısı olsun canım ben bugün kütüphaneye gittim ne güzelmiş orası hafta sonu diye 3 kat da tıklım tıklımdı çocuklar olmasa her rafı dolaşacaktım 😍

119a geldim kitap çok güzel
IMG_20220312_192514.jpg

Hayırlısı olsun canım ben bugün kütüphaneye gittim ne güzelmiş orası hafta sonu diye 3 kat da tıklım tıklımdı çocuklar olmasa her rafı dolaşacaktım 😍
Ben de ilk gittigimde cok begenmistim. Yanimda hep Esim oldugu icin doya doya rafları gezememistim😃

Aynen ben de çok beğenmiştim, acelem vardı diye gezememiştim. Hafta içi olmasına rağmen kalabalıktı 😂 ama geneli öğrencilerdi ders çalısıyorlardı

Bir Çift Yürek/ Marlo Morgan
Avustralya’da bir kabile olan Aborijinlerle ilgili bir araştırma yapan Amerikalı bir doktor ,kabileye katılıyor ve onlarla üç dört ay bir ruhsal yolculuğa çıkıyor.Onların yaşamlarını,doğaya,hayvana,insanlara olan düşüncelerini,davranışlarını ,çöl hayatında hastalıklarla ve yaşamla nasıl mücadele ettiklerini ,kendilerine ait yöntemlerini ,ritüellerini telepatiyi öğreniyor.
Kitap öyle etkileyici ki kendinizi onlarla o çölde o yolculukta hissederek ilerliyorsunuz.
Ben çok beğendim.

“Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir.”

“Herkesin şifacısı kendi içindedir.”

“Bir sınavı geçmenin tek yolu bu sınava girmektir.”
Okumuşsun 😍 Güzeldi değil mi 🥰
Eleadora Eleadora ne demiştim ben sana bak arkadasimi tanıyorum da konuşuyorum ☺

Ben de ilk gittigimde cok begenmistim. Yanimda hep Esim oldugu icin doya doya rafları gezememistim😃
Ben de bi dahakine yalnız gitmeyi düşünüyorum rahat rahat bakayım çocuklarla pek detaylı gezemedim
Bilmiyorum valla 2 3 katlı kütüphane, heryerde gençler ders çalısıyordu.
Burası da öyle her bölümde çalışma masası vardı hepsi dolu idi

Kesinlikle çok güzeldi epeydir duruyordu okumak şimdiye kısmetmiş Eleadora Eleadora vesile oldu bana da 🥰.
Kitap benim dimağımda da güzel bir tat bırakmıştı. Yerlilerin yaşam tarzını sevinçlerini üzüntülerini değerlerini öğrenmek güzeldi
Amaninnn:KK75::KK75:Bende kısaltılmış metin var haksızlık olur size😆
Elea fururr seni 🤭. Ama sen o koca karamazovu taşırken boyun fıtığı olmamissan bunu da okursun artik😅

Kitap benim dimağımda da güzel bir tat bırakmıştı. Yerlilerin yaşam tarzını sevinçlerini üzüntülerini değerlerini öğrenmek güzeldi

Elea fururr seni 🤭. Ama sen o koca karamazovu taşırken boyun fıtığı olmamissan bunu da okursun artik😅
Üç silahşörleri Belkide o yüzden devam edemedim Karamazov peşine 🤭
Karamazov un da son kitabı kaldı hala almadım elime kapanışı yapayım diye👀
Aklım şuan Ruth yada Kırmızı Saçlı Kadın a gidiyor🤭

Bazı yerleri çok akıcı ilerliyor ama gereksiz uzatma olan yerler çok sıkıcı 🤭
Açıkçası ben sıkılmıyorum okurken , benim tek meselem hacimli olması
Üç silahşörleri Belkide o yüzden devam edemedim Karamazov peşine 🤭
Karamazov un da son kitabı kaldı hala almadım elime kapanışı yapayım diye👀
Aklım şuan Ruth yada Kırmızı Saçlı Kadın a gidiyor🤭
Orhan Pamuk un kaçıncı kitabını okumuş olacaksın ? Ne düşünüyosun zat-ı muhteremin kalemi hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X