Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yap yap merak ettim, biri daha okumuştu sanki ama kimdi hatırlayamadım 😑
Bitirmek üzereyim ben de çok sevdim, kurgu çok tanıdık ama edebi açıdan oldukça doyurucu.

Teşekkür ederim canım 😍💜
O yıllarda bile yozlaşma batı etkisi insanlar üzerinde nasıl da etkili, dejenere olmuş hayatlar o çevrede kabul edilir olmuş

Ah canım 💜 Zor bir süreç yaşamışsın belli ki .Başlama hikayeniz ayni olabilir ama burdan seni tanıdığım kadarıyla sen içindeki pozitif enerjiyi hayatına aksettirmesini bilen güçlü bir kadınsın. Ama Mücellâ oyle değil hep annesinin boyunduruğu altında kalarak hiç bir zaman kendisi olamayıp hayat akıp giderken hayallerini yaşayamadan yaşlanan, sessiz ,sündürülmüş bir karakter ne yazik ki
Canım teşekkür ederim düşüncelerin için💜
Hayata eksiklerle başlayınca tabi zaman zaman bazı şeylerden feragat ediyorsun.Ama ben mücadeleyi sevdim ,umut edip o yollarda çabalamayı da😊.

Canım teşekkür ederim düşüncelerin için💜
Hayata eksiklerle başlayınca tabi zaman zaman bazı şeylerden feragat ediyorsun.Ama ben mücadeleyi sevdim ,umut edip o yollarda çabalamayı da😊.
Aklima Nietzschenin bir sözü geldi. " Beni öldürmeyen acı güçlendirir ." 🍀

O yıllarda bile yozlaşma batı etkisi insanlar üzerinde nasıl da etkili, dejenere olmuş hayatlar o çevrede kabul edilir olmuş
Kesinlikle. Çok şaşırdım dönemi düşününce daha karşıt görüşler beklerdim açıkçası, yazarın öngörüsüne bağlıyorum ben veya batılılaşmaya atıfta bulunuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X