Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Selamlar sün vertigo atağı geçirdim şimdi daha iyiyim ama tahlili kaçırdığım için üzgünüm biraz. Şimdi geriye dönüp yorumlarınıza bakıcam
Geçmiş olsun kızlar

Selamlar sün vertigo atağı geçirdim şimdi daha iyiyim ama tahlili kaçırdığım için üzgünüm biraz. Şimdi geriye dönüp yorumlarınıza bakıcam
Allah şifa versin

Önceki gün AVM de kitap standı açmışlardı. KayıpTanrılar Ülkesi ni alayım diye gittim yoktu. Marcus Zusak in Kliden Köprü kitabını aldım. Hiç bilmediğim bir yazar ama burada bahsedildiğini duymuştum. Bir de nette kitapları 40 üstü görünüyordu. 20 lira olunca alıp deneyeyim dedim ama yaklaşık 80 sayfa okudum hiç kitabın içine giremedim. Aksi gibi 600 sayfa civarında. Ödüllü yazar filan demiş ama bilemedim

Erken dogum soz konusu olursa eger ki insallah olmaz ciger gelistirici igne mutlaka vurdur.

Bir de kh alimini azalt.Tansiyona dikkat et.

Bende cok sey yasadim.

Erken dogum soz konusu olursa eger ki insallah olmaz ciger gelistirici igne mutlaka vurdur.

Bir de kh alimini azalt.Tansiyona dikkat et.

Bende cok sey yasadim.
Doktorum ciger gelistirici icin biraz daha bekliycez dedi. Tansiyonum normalde var ama bu gebeligimde sıkıntı yasamadim su ana kadar.hayirlisiyla sag salim dogum yaparim insalah

çok geçmiş olsun canım. Sıkıntısız geçer inşallah

Doktorum ciger gelistirici icin biraz daha bekliycez dedi. Tansiyonum normalde var ama bu gebeligimde sıkıntı yasamadim su ana kadar.hayirlisiyla sag salim dogum yaparim insalah
Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Olumsuz şeyler düşünmemeye çalış zor oluyor elbet içinde bulunduğumuz şartlarda ama çabalıyoruz bebeğimiz için. Ben de 23.haftadayım. Seninkide az kalmış. İnşallah tam zamanında sağlıkla gelir evlatlarımız

Insallah. Cok gecmis olsun sana da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…