Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygulamadan okuyorum canım sayfa sayısı iki katı kadar gözüküyor 360 civarı sayfadayım muhtemelen 3. Bölüm 1. Başlığa başlayacağım yarın akşama bitiririm inşallah

Olga denen kız biraz ışık verecek bizim garibana

İyi bak kendine canım üzme canını kendini kapatıp içini daraltma
Maşallah 😍 baya akıcı bir kitap, ama biraz tembellik yapıyordu 🤣

Günaydın taze anne 😘
Calcimmm ya ben bişeye yetişemez oldum 👀👀🤦🏼‍♀️
Anneler kulübü 🍒 twin mom🍒😍🤩kalbimi bıraktım 🤗😘
Sosyalimm kiraz güzelim 💓
Taze anne hosgeldin😍durumlar nasil bi bildirim yap bakalim😃
Hosbuldum canımm🥰 durumlar biraz zor cunku minikler biri uyanıp bırı uyuyor bana hıc zaman kalmıyor sımdılık boyle devam edecek sanırım onlar alısıncaya kadar 🤗
Günaydın herkese keyifli hafta sonları 💜

@Aspasiaa umarım bir an önce feraha çıkarsın, güzellikler seninle olsun 🌺🧡

Oriana Oriana hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüsünler inşallah 💜
Amiin canımm cok teşekkür ederim🥰💓
Rabbim hayırlı etsin canım. Hoşgeldin taze anne 😍
Hosbuldum teyocanım teşekkür ederimm🥰🌺🌺
Hayırlı olsun canım 😍 nasılsınız
Canımm teşekkür ederim🥰🌹 iyiyz ama uyku düzenimiz yok hıc saatte bır kalkıyolat uykusuzluktan bendede göz şişmesi falan oldu 😁😁 düzelicekler inşallah adapte oldukca🤲🏻🤲🏻
Günaydın canım 😍 nasılsın? Bebişler nasıl 🥰😍
İyiiym canım benim minnaklarla ilgilenmeye devam cok giremiyorum o yuzden 🤲🏻

Herkes iyi mi topluca buradan sormus olayım🌺🌺

Kızlar merhaba. Bugün giremedim aklıma takılan bir konu var size danışmak istedim. Ben geçen hafta kredi kartıyla Boynerden alış veriş yaptım, cumartesi de 120 liralık pastane harcamam oldu. İkisi de ekstrede ya da kart hareketlerinde görünmüyor. Daha önce böyle bir şey yaşayan ya da fikri olan var mı? Bugün yaptığım harcama provizyonda görünüyor ama o harcamalar yok

Kızlar merhaba. Bugün giremedim aklıma takılan bir konu var size danışmak istedim. Ben geçen hafta kredi kartıyla Boynerden alış veriş yaptım, cumartesi de 120 liralık pastane harcamam oldu. İkisi de ekstrede ya da kart hareketlerinde görünmüyor. Daha önce böyle bir şey yaşayan ya da fikri olan var mı? Bugün yaptığım harcama provizyonda görünüyor ama o harcamalar yok
Benim başıma gelmişti işlem askıda kalmış. Provizyona da düşmemişti harcamalarda da yoktu ama kart limitim azalmıştı. Bankayı aramıştım bir kaç gün sonra yansıtmışlardı. İstersen bankayınara sende.

Bu arada bende kızlardan fırsat bulup okuyayaım diye george orwell hayvan çiftliğine başlamıstım 3 gündür 30. Sayfadayım 🙄 baya hızlı okuyorum maşallah🤦🏼‍♀️
Bebekler hayırlı olsun 💐

Boncobo Boncobo geçmiş olsun 💐

Mecburiyet e başladım.22.sayfadayim daha .🤗

Keyifli okumalar 📚

Benim başıma gelmişti işlem askıda kalmış. Provizyona da düşmemişti harcamalarda da yoktu ama kart limitim azalmıştı. Bankayı aramıştım bir kaç gün sonra yansıtmışlardı. İstersen bankayınara sende.
Çok teşekkür ederim canım. Bankayı arayayım ben de o zaman 😘

Screenshot_2022-02-07-21-25-19-30_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Notre damein kamburu var 9 Şubat'ta Trump da 🥲
Gitmelisin. Bu arada ben ona giderken bir fırsat sitesinden almıştım biletini, baya fark olmuştu fiyatında. Anna da Mart ayında AKM de varmış ama bilet fiyatlarını göremedim satışa açılmamış galiba 😢

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X