Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
OO eski dönem kitabı. Bu tarz kitapları okuyunca o eski İstanbul geliyor gözümün önüne. Okumak ayrı bir zevk veriyor bana ❤️
30 sayfa okudum sabah işe gelirken gayet iyi şimdilik, bende severim eski dönem bir de tanıdık yerler olunca daha güzel. Bir de karakter hemşehrim imiş 😍
Benliğimizden kaçmadan okuyalım ☺ Kendime bir iyilik yaptım ve dün Mucella'yı aldım 😍

Benim de listemdeydi bu ay.yetisirse okuyacağım 🥰
Özet sayfasında sana yazdığım mesajı gördün mü ?
Görmedim canım sabah baktığımda silmiştin

CAPE TOWNEki Görüntüle 3002116

BLOEMFONTEİNEki Görüntüle 3002117

DURBANEki Görüntüle 3002118

DURBAN SANAT GALERİSİ VE DOĞA BİLİMLERİ MÜZESİEki Görüntüle 3002119

GÜNEY AFRİKA

Afrika'nın güney kısmının yarısını kapsayan Güney Afrika Cumhuriyeti, kıtanın en ucunda yer alır. Güneybatı kısmında Atla Okyanusu, güneyinde Hint Okyanusu, kuzeydoğusunda Mozambik, kuzeybatısında Namibya, kuzeyinde ise Botswana ülkesi yer alır. Güney Afrika ülkesinin topraklarının iç kısmında, Lesotho devleti yer alır.

Güney Afrika Cumhuriyeti nüfusu 2020 worldometers.info verilerine göre 59.308.690'dır. Güne Afrika ülkesi, dünya nüfus sıralamasında 25. sırada yer alır. Ülkenin yıllık nüfus değişim oranı +%1.28 olarak değişim göstermiştir.
Güney Afrika ülkesinde 3 tip iklim görülür. Bunlar Akdeniz iklimi, çöl iklimi ve ılıman iklimdir. Ülke diğer Afrika ülkelerine göre daha serin denilebilir. İklimi daha yumuşak geçer ve rahatsız edici olduğu söylenemez.

Güney Afrika Cumhuriyeti, kış döneminde ziyaret edilirse daha güzel zaman geçirilebilir. Özellikle kış mevsiminin kuru geçmesi ve serin olması bunun ana nedenidir. Güney Afrika'ya Mayıs ile Eylül aylar arasında gidilmesi uygun sayılabilir. Bu aylarda genellikle turizm yoğun olur. Bu nedenle çok daha uygun fiyatlarla konaklama sağlanıp, ülke rahatça keşfedilebilir.

Yeni bir haftadan herkese günaydınlar efendim ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
@Mehfam
@Teyocan
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
@WOMAN
@Kukrim
@JES
@Ysf42
@Nosking
@Otrera
@Oriana
@Natsume
D dgdln
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
Keira- Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@kaybolmak
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@Amanita
@Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
@Balkiz94
@Black Light
@Mrsay
@LADY VEGA
@ASSOSyal
@Buralardutluuugdu
@HAbibte
@fesang
@Cordelia
Less-is-More Less-is-More
@Aylakkadin
@ssevilll
@Brahma90
@Cledyana
ben yokum ama günaydın :63:

30 sayfa okudum sabah işe gelirken gayet iyi şimdilik, bende severim eski dönem bir de tanıdık yerler olunca daha güzel. Bir de karakter hemşehrim imiş 😍

Görmedim canım sabah baktığımda silmiştin
Mesajı buraya yazacağıma özet sayfasında yazmıştım yanlışlıkla , farkedince başkandan korkumdan hemen sildim. ' nahoş ' kelimesi klavyenin azizliği mi diye yazmıştım. Sabah sen benimle aynı cümleyi yazınca saşırdım o yüzden gördün mü diye sordum ☺

Kaptan biz haftasonu taşınacağız evi toparlıyoruz bir yandan da okuyorum yine ama yavaş gidiyor. Biraz da üşüttük sanıırm öksürük boğaz ağrısı vs. Çok aktif olamıyorum bilgin olsun.
Ahh canım ya. Çok geçmiş olsun ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X