Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah yardımcın olsun maddi manevi bütün sıkıntılarını gidersin inşAllah

Feraha çıksın sıkıntıların inşallah canım içine kapanıp iyice daraltma yüreğini
Çok teşekkür ederim
Sana güveniyorum ve Tarık Tufan ı okumayı düşündüğüm yazarlara dahil ediyorum
Ya çok teşekkür ederim güvenin için Yazarla tanışmaya vesile olmak çok güzel ama ınslalah sana da sudem34 ede mahcup olmam .Neyse ki tek hayranı ben değilim burda başkan ve bonusta cok severler kendisini.Okumak istediğin zaman söylersen kitap seçiminde yardımcı oluruz çünkü baslangic için sevmeyeceğin kitabı olabilr.

Yarın Kayıp Tanrılar Ülkesi ne başlamayı düşünüyorum canım. O bitince okuyabilirim sanırım. Hangisini okuyayım

Yarın Kayıp Tanrılar Ülkesi ne başlamayı düşünüyorum canım. O bitince okuyabilirim sanırım. Hangisini okuyayım
Deneme tarzı okumak istersen 'Kraliçenin Pireleri' olabilir. Ama roman okumak istersen tanışma olarak Şanzelize Düğün Salonu olabilir.Senin de okuyunca seveceğini düşünüyorum

Ben de bugün 3 kitabını aldım.

Bu basımları nerde bulursam alıcam. Doğan kitaptan olan basımların tasarımları güzel değil sırf yazarı sevdiğim için aldım
Güle güle oku canım en çok hangi kitabı kitabını beğendin?
Bu kitabını okumadım. Ama ben yazarın şahsını çok sevdiğim için kaleminden çıkan her cümle bana güzel görünüyor. Umarım beğenirsin, yorumunu bizimle paylaşırsın
51.sayfaya geldim
Hikayeler kısa kısa şu an.
İlerde birbirine bağlanır mı bilemiyorum.
200 sayfa filan kaldı bakalım ne olacak.
Aynen ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…