Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 3001121
Hayat mücadelesi ve sanırım bu mücadeleden fazlasıyla yoruldum .Toparlarım ınslalah kısa sürede. Düşündüğünüz için teşekkür ederim
Hepimizde aynı durumlar buraya gelerek biraz dertleşebilirsin rahatlarsın kafanı dağıtırsın en azından hakkında hayırlısı olsun sıkma canını tatlım

Hayat mücadelesi ve sanırım bu mücadeleden fazlasıyla yoruldum .Toparlarım ınslalah kısa sürede. Düşündüğünüz için teşekkür ederim
Hepimize bazen böyle oluyor sen de inşallah en kısa sürede feraha çıkarsın canım

Hepimiz aynı durumdayız iki ileri bir geri.

Allah zorunu kolay eylesin her ne darlığın varsa feraha çıkarsın inşallah

Hep iyi ol canım benim. Yokluğun çok hissediliyor
Sağol canım, iyi hissettirdin , sen de iyi ki varsın
Eki Görüntüle 3001121

Hepimizde aynı durumlar buraya gelerek biraz dertleşebilirsin rahatlarsın kafanı dağıtırsın en azından hakkında hayırlısı olsun sıkma canını tatlım
Teşekkür ederim , bu kadar kitap okumamin bir sebebi de ıçinde bulundugum karanlık dehlizden çıkabilmekKitaplara sığınmak.
Hepimize bazen böyle oluyor sen de inşallah en kısa sürede feraha çıkarsın canım
Teşekkür ederim hepimiz feraha çıkalım ınslalah
Hepimiz aynı durumdayız iki ileri bir geri.

Allah zorunu kolay eylesin her ne darlığın varsa feraha çıkarsın inşallah
Çok teşekkür ederim.Ya böyle dert yanar gibi oldum kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…